0 oy
560 göst.
Aile kategorisinde (3,769 puan) tarafından

Akkizim bilen bilir annemde bayramda gelecek snrm araba ile getrcgz oyzfn belki biz gitmeyiz annemler gelir brkmaya 

Çooooook cooook özledim kizlar yaaa doğru düzgün göremiyorum da ya uyumuş oluyor Yada onlar dışarıda fln 

Kızımı görmek için annemi aradım 12 de uyutuckdi zaten azcik gördüm konusurkn tli çalmış arayacgm kizim dedi tamm annem dedim hala arayacak:(

Kızımı uyutuyordur kesin ama arayacgm diyip alamamasına üzüldüm daha doğrusu kızımı göremedigime  :(( 

Çok özledim onu yaa şeytan diyor git al gel kızını ama yapamiorm çünkü otobüsle gelincek gibi değil 

Ve haletmem gereken işleri var

9 Cevaplar

0 oy
(3,769 puan) tarafından

En İyi Cevap

❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

-Reklam-
+3 oy
tarafından
Ben bu postlarınızı takıp ettım ama annende olsa bukadar zaman bırakman bana cok tuhaf geldi. Sensız nasıl kalıyor aglamıyor mu hıc. Burakacagınızı falan hatrlıyorm ama sebebını hatrlayamıyorm neden gonderdınz
tarafından
Istedigine cevap veriyor:)
(6,681 puan) tarafından
2cocukda bende var..annemlerle aram yarimsaatlik olmasina ragmen bi kere bile gece kalmasi icin gondermedim cocuklarimi..hic bir is beni cocugumdan ayri koyamaz..
tarafından
Bazı yanıtlarca otızmın 1 tık gerısı teshısı konmus cocugun daha iyi bır ortamda olması ıcın gonderdım yazıyordu sonradan gordum. Kendısı bılir elbette ama evlat annesini ister bı cocuk en iyi annesının ılgılenmesi ile iyileşir diye dusunuyorum. Tabı neler yasıyor bız detayını bılemeyız ama benm fıkrım bukadar ayrı evlattan kalınamaz dıye dusunuyorum
0 oy
tarafından
Nerde ki kızın 
(3,769 puan) tarafından
Annemde cnm
0 oy
tarafından
Kızını bence hicbiryere bırakmamalısın
(3,769 puan) tarafından
Orada çok ama çok iyi bakılıyor canım oyzdn icim rahat yoksa asla brkmazdm

Sağlığı için brktm yani oda bir sebebdi
0 oy
tarafından
Kızımı annene neden bıraktın kuzum
0 oy
(1,113 puan) tarafından
Canim niye biraktin kizini annenlere calisiyomusun bakacak kimse yokmuydu keske annen gelseydi yanina uzakta zor oluyodur bide ortalik cok kötü 
0 oy
(13,887 puan) tarafından
yanından bile ayırmaman lazım evladını
0 oy
(671 puan) tarafından
Annem taşınacaktı gitmem gerekti yardım için bırakmak zorunda kaldım bebeğimi kayınvalideme bir gün dayanabildim zehir zıkkım oldu herşey taşınma olmadan ertesi gün sabahın köründe eve geldim o kadar özledimki onu oda beni çok özlemişti gözleri ışıl ışıl oldu bebeğimin beni görünce artık hiç bırakmıyorum sanada allah kolaylık versin ama annenizde olsa çok kalması doğru değil çocuğun yeri annenin yanı işiniz ne olursa olsun bebeğinizle halledin 
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Biraz daha sabir et sayılı gün çok çabuk geçer kuzum 
(3,769 puan) tarafından
Amin Inşallah ablam sağlık olsun da ne yapalm sabretcm artık

Dışarı delisi olmuş ama :( dışarı çıkmadan yemek bilr yemiyormus ebe gelince ne edicm ben diye dsnuorm üzülüyorum

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 606 göst.
0 oy
16 cevap 529 göst.
29 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 360 göst.
20 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 550 göst.
15 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Kbrarslan (1,018 puan) tarafından soruldu

380,396 soru

11,389,649 cevap

34,895 kullanıcı

...