0 oy
1,179 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kardeşim geçtiğimiz yaz evlendi şubat gibi de yüzükleri takılmıştı o zaman damat başka memleketten olduğu için annemlerde 1 hafta kaldı daha sonra ailesi akrabaları geldi evde aileler arasında sözü kesildi o günden itibaren eşim damadı istemiyor kardeşim eniştemle tanıştırmak istiyorum dedi kabul etmedi neymiş efendim daha evlenmeden ailemle kalmış nişanlısı da varmış aynı evde birde bizim memleketi değil diye önyargılı davranıyor bir kere bile görüşüp konuşması söz kesmeye bile el gibi geldi daha sonra dmaadin memleketinde nikah kıyıldı beni ailemle yolladı kendi işlerini bahane etti sonra düğünleri oldu el gibi katıldı düğünden sonra yemeğe almak istedim bizde adettir bir sürü şey bahane etti almadı ben artık çok yoruldum bunları düşündükçe başıma ağrılar giriyor. Kardeşimde eşi de öğretmen ara tatilde gelecekler şimdi bende hamileyim eve yemeğe davet etmek istiyorum artık çok mahcup oldum ama eşimin tepkisinden korkuyorum sizler ne diyorsunuz nasıl davranmalıyım:(

33 Cevaplar

0 oy
(2,196 puan) tarafından
Kardeşine karşı ilgisi yok diyosun o zaman psikolojisi bozuk eşinin başka açıklaması yok 
tarafından
Işimden dolayı binbir türlü şey görüyorum diyor olabilir
-Reklam-
0 oy
(7,096 puan) tarafından
Esine neymis onu ne ilgilendiriyormus onu anlamadim
0 oy
tarafından
Sevmiyosa görüşmesin canm
tarafından
O görüşmeyince bende evime davet edip içime sine sine kardeşimi ağırlayamıyorum zaten gurbette sürekli görüşemiyoruz
0 oy
(278 puan) tarafından
Aynı durumu bende yaşadım ama eşimle evlenmeden önce kız kardeşimle ilgili tartışma olmuştu yani kız kardeşimden kıcık kapmıştı uzun hikaye yani nişan oldu düğün oldu gittik eşim çok iyiydi eniştemle düğünde nişan da yani kardeşime olan kırgınlığı geçmişti ama benim eşim çok sıkıntılı Bi insan Bi ara bize geleceklerdi eşim istemedi ama bu onlarla alakalı bişiy değil eşim çok çok kıskanç biri benim biriyle tanışıp samimi olmamı istemez bu kim olursa olsun isterse onun akrabası olsun benim biriyle şakalaşmam bile ona işkence eniştem de çok sıcak kanlı şakacı neyse ben kız kardeşime durumu ok açık anlattım beni anla lütfen dedim eşimin nasıl bir insan olduğunu biliyorsun dedim zaten biz sevgili olduğumuzdan beri eşim hep öyleydi ve bunu bütün ailem bilir benim huzurum bozulmasın diye ayak uydururlar Dı halen de öyle kardeşim gelmedi ama ben eşime 1 hafta surat astım ve ona bu konu şekilde kapamicak dedim elbet sende elime düşersin dedim birgün Bi baktım kapımda eniştem kız kardeşim eşim sürpriz yapmışlar geldiler ve gittiler sıkıntı olmadan yani benim istediğim oldu sonun da :) 
tarafından
Böyle anlayissiz insanlarla uğraşmak çok zor sen atlatmışsın inşallah bende hayırlısıyla atlatırım düzelir herşey
0 oy
(48,904 puan) tarafından
Eşinde kendini kaf daginda saniyo heralde 
0 oy
(2,816 puan) tarafından
Eşine ne oluyo acaba kusura bakma ama canım kalablr onane ki ailesi bişey demiyo kocane 
tarafından
Haklisin canim
0 oy
tarafından
Eşin kardeşinin nişanlısını kıskanıyor o dönemlerde ailen rahat gorusturmediyse vs o yüzden yapabilir
tarafından
Ailem biraz sıktı bizi nisanliyken görüştüğümüzde ararlardı akşam geç kalmayın derlerdi ama eşime de gitme kal oğlum gece vakti araba kullanma dediklerini bilirim
tarafından
Erkekleri anlamak çok zor bacım çocuk gbiler
0 oy
(7,308 puan) tarafından
Bacanakların savaşı hayırlı olsun 
0 oy
(2,014 puan) tarafından
Kocana nesiymiş nereli olup olmadığı kardeşinin kimle evleneceğine kocanmı karar vercekmiş ne saçma, sevmeyebilir ama saygı duymak zorunda. Ayrıca tanımadığı bi insana bu kadar ön yargı niye
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Kimse kimseyi sevmek zorunda deil ama saygı göstermek zorunda canım tabiki evine cagir eşinde tepki vermesin ki hakkı yok sende onun akrabalarını cagiriyrosun yani hicmi sevmediğin yok ama katlaniyorsun o da katalnicak yani tanimadan önyargılı olması değişik geldi  benc kıskanıyor mu ne :-) ama yinedw bilemedim canım ya gerçekten sen güzel bir dille konuş yani sırf eşin istemiyor diyefe enişten yada kış kardeşinle arama mesafe falan koyma 
tarafından
Kardeşim ilk başlarda baya soğuk davrandı ama atlattık çok şükür şimdi ıyiyiz bizim aramıza kimse giremez dedim arkadaş gibi büyüdük yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmezdi o da eşimi az çok biliyor aksi biri olduğunu senin suçun yok dedi zaten
(2,671 puan) tarafından
Aynen canım kardesinle aran bozulmasin eslerimizde olsa  buna hakları yok yani sen yinede evime mutlaka çağır cagirmazsan ayıp olur
tarafından
Evet canım haklısın çağırgan valla ne derse desin
0 oy
(463 puan) tarafından
Benim eşimde aynı enişteme ****. Eniştem allah için **** olunmayacak bir adam da değil ama ben hep eşime benim hiç mi hatrım yok hiç mi sevmiyosun beni ben arada kalıyorum üzülüyorum gönlümü kırmaya nasıl için el veriyo diyerek yaklaşıyorum bir de böyle dene. Bazen erkekler nedeni olmadan ego savaşı veriyolar birbirlerine. Birde tek damatken ikinciye bi **** oluyolar nedense
tarafından
Geçen sefer ılımlı yaklaştım karşımda bambaşka birini buldum bu sefer de sakin sakin  konuşmayı denicem bakalım artik umarım düzelir hata yaptığının farkına varır

İlgili sorular

0 oy
31 cevap 1,396 göst.
21 Mart 2024 Diğer kategorisinde hayrullahkubra (596 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 415 göst.
8 Ocak 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 1,251 göst.
29 Aralık 2023 Aile kategorisinde Ahsenbennn (1,789 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 248 göst.