0 oy
205 göst.
Diğer kategorisinde (3,183 puan) tarafından
Kızlar gebeyim 5 aylık midem bulanıyor diye çagıramıyordum geçti çok şükür bulantılarım eşimle kayınvalidemleri çagıralım diye düşündük yarın akşama diye yemege hem çaya aradım işte anne yarın akşama yemege bekliyorum gelin falan dedim kayınvalidem de bana dedi ki havalar soguk evden çıkasım gelmiyor sizin evde soğuktur gelmiywlim siz gelin istediginiz zaman öyle deyince sinir oldum zorla adım gelin diye ama bizi her hafta sonu bekliyorlar gelmeyince neden gelmiyonuz diyolar 

9 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Kız git ye iç keyfine bak daha ne istiyorsun 
tarafından
Ama öyle kız daha ne istiyor ne güzel kaynana siz gelin demiş belki onu düşündüğünden demiştir hamile yorulmasın diye
(1,381 puan) tarafından
Aynen canım katılıyorum. Hem yorulmaz hem evide kirlenmez. 2 çocuklu olunca aklım hep temizliğe gidiyor hahahaaa
tarafından
Allah iyiliğini versin kız:-)))))
(3,183 puan) tarafından
Yok kız ondan değil o pek biyerede gitmez ayda yılda bir çarşıya gider market fiyatlarından haberi yok kayınpeder herşeyi alır eder hem yprulammaı istese onwlra gidince de bişeyler yapıyom ediyom
tarafından
Kız git bacım git ne olacak keyfine bak
-Reklam-
0 oy
tarafından

Kiz eviniz demek soğuk ondan gelmek istemiyor..

Valla bende bu soğuklarda misafirlege gitmek istemem ya evleri soğuksa diye :D

(3,183 puan) tarafından
Yok ya soğuk degil dogal gazlı bizim ev kayınvalidemlerin evi sobalı tek oda ısınıyor onların istiyorki soba sıcaklığı gibi olsun ama onwlra gidince ben mutfakta üşüdüm falan demiyorum sadece salon ısınıyor
0 oy
(9,623 puan) tarafından
Al işte benim kaynanam 2 sene oldu evleneli bir kere oturmaya gelmişliği yok bide üstüne her haftasonu gelmezsek naptınız niye gelmediniz
(3,183 puan) tarafından
Ayenn bizede niye gelmiyonuz gelin evde tıkılı kalmayın aslında evde rahatım köye gidince rahat olamıyorum
0 oy
(1,034 puan) tarafından
Aman gelen ağan giden paşan olsun ne takıyon en azından ağzına laf vermemiş oldun çağırarak yat uyu uyuyabildigin kadar doğunca uyuyamiyon 5aydir uyku nedir unuttum
0 oy
tarafından
Gelmesinler işte boşver hizmet etmek zorunda kalmazsın işte ne güzel 
0 oy
(1,020 puan) tarafından
Sen git işte istediğin zaman kalkarsın daha iyi
(3,183 puan) tarafından
Ya öylede gelsinler istemiştim :)
(1,020 puan) tarafından
:)) Dertsiz baş seninki
0 oy
tarafından
Ayy keşke benimkide öyle dese benimki benden çıkmıyor dün gece 2 buçukta bizdeydi kadın gelmek için yer arar benimki sıkıyor artık biz zaten iki eve boşa masraf yapıyoruz birlikte yaşıyor gibiyiz 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Git işte kız dertsiz başına dert mi arıyon :D 
0 oy
(1,097 puan) tarafından
Kayınpederim il dışımda şuan kaynanam bende kalıyo kız şükret :D

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 424 göst.
0 oy
10 cevap 696 göst.
0 oy