0 oy
439 göst.
Diğer kategorisinde (75 puan) tarafından

Selamın aleyküm kızlar burda yeniyim. Baktım herkes sıkılmış içi daralmış azıcık gülelim dedim.

Rezil olduğunuz bir an var mı?

Ben geçenlerde eşimle market alışverişindeyken bulaşık makinası deterjanına bakıyorduk eşime dedim ki fairy alalım mı diğer marka bardakların anasını s.... demiştim. Eşim ooha oha mikrofon da veriyim mi dedi, meğersem sesimi biraz ayarlayamamışım hiç bozuntuya vermeden başka reyona kaçtım:D 

19 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Kaynanamlardayız işte ben hamileyim oturdum hafif bi çirtttt diye ses geldi allahtan kimse duymadı neyse içeri girdim kocamı çagırdım dedim hele baksana sanki agım yırtılmış çokmu diye 8 aylık hamileyim eğilemedim bacagimi kaldırdım açtım kocamda tam eğilip bakacakken kaynanam güümmm içeri girdi :D afsfsf wiyyy o mey got bele bişey görülmemişdi XD yanlış anladı kocama dediki gelinime karışma napiyosun diyip bitane ensesine yapıştırdı izzah edene kadar iş işten geçti :D sgsfffs

(75 puan) tarafından
Sesli güldüm :D
-Reklam-
+1 oy
(319 puan) tarafından
Ozel hastanede dogurdum, tuvalete gitmeme izinvermemislerdi. o icimizi bosaltan seydende yapmamislardi istedigim halde. Dicegim o ki dogumda sictim hatta doktor da dedi ki ismini hatirlamiyorum ya ondan niye yapmadiniz diye ebelere bagirdi hshssjf
tarafından
Kız o nasil düşünce gitmedn baktrsydn eşine
(319 puan) tarafından
kontrole gittim doguma dediler suni sanci verdiler, hep temizdim de ya gormedigim yer varsa falan diye dusunmustum erkek doktordu sjdjdk
(319 puan) tarafından
suni sanci cekerken altimiza bakim ortusu srrmislerdi ona bile kac kere isedim sayamadim degistirdim surekli altimdakini ehbejd
tarafından
Aman boşver onlr da bilerk okuyor bu meslgi kildn birşey olmaz
(319 puan) tarafından
hahah ne guzel gunlerdi simdi dusununce devlet hastanesinde yaparken 4 hamile yanyana cezaevindetur atar gibi geziyorduk bokumuz gelsin diye djjdjd gelince de kostur kostur tuvalete gidiyoduk hahah
+1 oy
(119,340 puan) tarafından
dogumda bana makattan tipa taktilar burda lagman yapilmiyo tipa takiyolar buyuk abdesti yapmayalim diye ondenden idrar yerine igme yapiyolar  işemiyelim diye neyse dogum bitti odaya ciktim hemsire gelip gidip wc wc diyo ee elin belcikalisi yok diyom su ic diyo 2 lt su icirdi geme gelmiyo cisim ☺ enson kaldirdi beni bemle wc geldi oturttu klozete yap dedi ☺☺ o an bi fiskirttim ☺☺☺☺☺ 1 kova falan isemisimdir
(75 puan) tarafından
Bi an ben rahatladım bildiğin :D
0 oy
(2,165 puan) tarafından

Püüüü rezil seniii:D

Valla benim çok anılarım var hangisinden başlasam acaba shdhdjjsj 

Bende bikeresinde bir işte  çalışıyordum patron geldi hoşgeldin diyeceğime hoş bulduk dedim adam güldü hoş bulduk dedi saçma bir şey olmuştu ama rezil olmuştum 

(75 puan) tarafından
Benimkinden gene iyiymiş :D
0 oy
tarafından

Liseye giderken arkadaşım gaz çıkardığımı duymuştu o kadar utandım ki yakın arkadaşım olmasına rağmen mezun olduktan sonra görüşmedim. Eminim o beni bile unutmuştur ben hala aklıma geldikçe utanırım :blush:

(75 puan) tarafından
Bu olaylar nedense unutulmuyor bende geçenlerde kaynanamın yanında uzanırken horlamışım ki nasıl :)
0 oy
(216 puan) tarafından
Ayy geçenlerde başıma gelen şeyi anlatiyim 

2 bucuk yaşında ki oğlumla bez almaya gittik bebek mağazasına orda ki mamaları gordu ve bağırarak bana dedi ki anne buğra senin memenden emiyor ya o mamadan mi dedi ne kadar sus desemde rezil olmus bulunduk  (buğra 3 aylık kardesi ) :))
(2,165 puan) tarafından
Zuhahajajajja
(75 puan) tarafından
Çocukların ağzı mühimmat deposu cidden :D
(216 puan) tarafından
Aynen ya bide erkekler vardı oyle utandım ki bide hoşuna gidiyo guluyo :)
(75 puan) tarafından
Ah bide ne dediğinin farkında olsa minnoşlar:)
0 oy
(3,599 puan) tarafından

Yorumlara bakmaya geldim :D

(75 puan) tarafından
Gülersin biraz :D
(3,599 puan) tarafından
Evet onun için geldim ☺️☺️
0 oy
tarafından
Rezillik dediniz ben geldim benim arada göz tikim tutar bı gün dolmuşa bindim inadına tuttu soforun arkasında oturuyorum camdan yola bakiyorum biri yanlış anlamadan gelsemde insem diye o ara soforle aynada göz göze geldik adama kaş göz yapiyorum adam ne olduğunu anlamadi suratıma bakiyo kafamı öne eğdim utancıma acaba hala bakiyo mu diye kaldirdim yine geldik göz göze kaş göz ayrı oynuyo bu boyle iki üç sefer oldu adam da bişey diyemiyo utancıma bende bişey diyemiyorum daha beteri inerken adamdan özür diliycem dedim ki abi valla kusura bakma tuttu mu tutuyo kı çı başı ayri oynuyo gözümün en son adamın açık ağzını hatirliyorum nasıl attım kendimi dışarı bilmem
(75 puan) tarafından
Kendimi bir an şoförün yerinde hissettim:D
tarafından
Benim yerimde hissetmeye yemedi demi hdjsbdjabbs
(721 puan) tarafından
Ay buna çok güldüm :D
(75 puan) tarafından
Yemedi ne yalan söyleyim :D
0 oy
tarafından
Şuan aklima gelmedi 
0 oy
tarafından
Hahahaha okumaya geldim ☺☺☺ benimde doğumda var da söylemiyeyim ☺☺☺
(75 puan) tarafından
Sende mi ebenin avucuna yaptın yoksa :D
tarafından
Puhahahaaaaa yok kız altıma yapacam diye bağırıp durdum o da ordan sesleniyor yap yap diyor bir şey olmaz ☺☺☺☺☺
(75 puan) tarafından
İnstagramda takip ettiğim sayfada yapılmıştı böyle bir etkinlik kadının biri doğum sancısı çekerken gazını tutamıyomuş diğer sancı çeken kadın da  oh yap ablam yap diye destek veriyomuş:D
tarafından
Hahhaha Allah iyiliğini versin kız bende altıma yapacam diye bagiriyordum o an aklımda tek o vardi yaa yaparsam rezil olurum diye neler çektim ☺☺☺☺
(75 puan) tarafından
Gebelik boyunca içimizde birikenler doğumda salınıyor o zaman :D
0 oy
(712 puan) tarafından
ben küçükken büyük halamla eniştem o sıra kilo almışlar o demiş benim memem büyük öbürü demiş benim ki büyük dur demişler kapıdan içeri kim girerse sorarız o sırada bende onların kızını çağırmaya gittim bana sordular bende ne kavga ediyosunuz bibi (hala) anamın memeleri ikinizinkinden de büyük diyip çıkmışım bunların kahkahaları bildiğin dışarı kadar gelmişti annemi akşam görmüş demiş ki Rumeysa böyle böyle dedi :))) ama annemden yediğim fırçanın haddi hesabı yok tabi bide bı şaplama yedik o akşam oturduk totomuzun üzerine:)  
(75 puan) tarafından
Bu da iyiydi :D
0 oy
(6,671 puan) tarafından
Çay ikram edersin ya biri artık icmicekse eline sağlık der sende afiyet olsun dersin ben misarim eline sağlık deyince ziyade olsun demiştim
(75 puan) tarafından
Bir daha içmee:D
0 oy
(1,297 puan) tarafından
Ben eşimin işten perdoneli bize gelince hoşbuldum demem offff
(75 puan) tarafından
Gelen kişi nasıl tepki verdi peki :/)
(1,297 puan) tarafından
Ya bı sürü erkek vardı. Bn amirlerinin karisiyim. Bı anda hoşbuldum dedim. Sonra eşime baktım bana noluyorsa ben hoşbuldum diyorum deyip güldüm..onlarda mecbur gulumsediler ama iyi dalga geçmişlerdir. Ay bnm rezilliklerim çok anlat anlat bitmez eşimde alıştı artık bana
tarafından
Ben de esim ilk defa görmeye gelmişti görücğ usulü oldu hoşbuldum demştm
(75 puan) tarafından
Salla gitsin hepimizde var :)
(1,297 puan) tarafından
Offf offf
0 oy
(44,696 puan) tarafından

Rezilikleri okumaya geldim:D

(75 puan) tarafından
Benim kafa dağıldı baya iyi geldi :)
0 oy
(331 puan) tarafından
Bizde geçen eşimle alışverişe gittik tabi bn kıyafetleri görünce çocuğu fln eşimin kucağına verdim eşime de orda sakın bna bulaşmayın kızınla gezin şurada dedim o ara mağaza sahibi kadın bni duymuş bana gülüyor kızım da bi yandan kıyafetlere saldırır bi yandan da bn saldırıyorum kadın da bize gülüyor eşimde bizim arkamızda dolanır kadın gülünce utandım braz 
(75 puan) tarafından
Çok mu bunalmıştın ki:)
(331 puan) tarafından
Evet eşim çok yoğun çalışıyor yurt dışındayız çok bi yere çıkamıyorum ailem den uzaktayım braz bunalım oluyoruz :)
(75 puan) tarafından
Doğal olarak tabi :)
0 oy
tarafından
Anlatmim kız bir daha rezil olurum :) 
(75 puan) tarafından
Ama insanı daha da merakta koydun şimdi :D
tarafından
İş yerinde hep beraber sohbet ediyoruz kızlar var patronun oğlu (Ex olur kendisi )  oda vardı  sakız çiğniyordum sözde balon yapacaktım yanlisikla pırt diye bir ses geldi ama sakızdan geldi valla ama ben sanki pırt ettim gibi ses geldi herkes bana baktı rezil oldum .Eee  Ex de karşıda  gözümün içine baka baka güldü onun karışısinda rezil olmak ayrı bir utançtı
(75 puan) tarafından
Olayın tamamen başka bişey olduğunu açıklamaya çalışırken daha çok batmak peki:)
tarafından
Ay hiç sorma kimse inanmadı zaten :(
(75 puan) tarafından
Aşırı zor  :|
0 oy
(721 puan) tarafından

Otubusle işe giderken yanimda bi kadin oturmuşdu kadin bi balon sütün aģzin açdi o ara oyubus ara yola dönuyoru bi balon sütün hepsi üstüme dokuldu her kes donub bana bakiyor inene kadar her kesin gözu  üzerimde ay nasil utanmişdim :blush:bi de bütün gün süt koktüm:'( 

(75 puan) tarafından
Kadına kızmadın mı ya:/
(721 puan) tarafından
Yok ya o kadar mahcub oldu özür diledi hem yaşliydida bende bişiy olmaz bile bile yapmadin dedim ne diyeydim kendiside çok üzüldü
(75 puan) tarafından
Ayy yazık ya

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 650 göst.
15 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Yenianneadayi1 (220 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 715 göst.
9 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
39 cevap 2,688 göst.
21 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu