0 oy
107 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (597 puan) tarafından
Kizlar beni bilen bilir, oglum hercekden herseyo akliniza ne gelse yiyodu. Sarimsakli yogurttan tutun kuru fasulye pikav, tavuk patates herseyy ama suan azi disleri cikio ustune bide usutmus. Salya, sumuk, oksuruk, disagrisi, ates ne ararsaniz ama yavas yavas duzekdi sayilir. Cocuk hic bir sekilde kati gida surmuyo agzina. Ya ilac sanio ondan korkuyo dicem ama krakeri agzina alio geri tukuruyo. Acaba bogazimi acio ondanmi yemio. Bu durum kalici olursa diye endiseliyim. En wevdigi sesleri veriom onlarida yemio. 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canım büyük insanız hasta olunca ve sonrası ben bile bir kaç gün aramam yemek çok baskı yapma sogumasin kalıcı olcagni sanmıyorum yemek yer büyük ihtimalle endişelenme
(597 puan) tarafından
Keske o istah bide bende kapansa :D

İnsaAlkah ya vallaha korkuyom normaldenhic boyle degik ve peknhastalanip istahdanda dusmezdi ama bu sefer fena hastaydi
tarafından
Kiyamam ya hastalık laf ediyor çocukları geçmiş olsun canım geçer inşallah
-Reklam-
0 oy
(12,969 puan) tarafından
Şuan zorlama canım olabilir çorba içir ılık limonlu felan hastaymış zaten geçici bir durum 
(597 puan) tarafından
İcmio cnm kesinlikke biberon istemeyen cocuga biberonla corba verir oldum
(12,969 puan) tarafından
Kız çok normal canı istemiyordur sarımsaklı limonlu tavuk çorbası yap biraz da olsun yedirmeye çalış şifa olsun kuzum sıkma kendini hasta olunca ben bile yemiyorum ki
0 oy
(2,565 puan) tarafından
Birkaç gün sonra geçiyor canım benım oğlumda bi ara ne yese küstü sonra kusmaktan korktuğu için hiç bişey yemedi ne yese öğürdü bi kaç gün öyle idare ettik sonra düzeldi sıvı şeyler vermeyi dene çorba yoğurt süt ayran vs gibi 
(597 puan) tarafından
Veriom cnm ama sorun biberonda iciyor. Dun 1yasina girdi. 6axlikken kuru fasulye pikav yiyen cocukdu. Kahvaltisini cok zengin yapardi ama baya yemek yemeye kustu. Buda kalici olur diye korkuyom..
(2,565 puan) tarafından
Olmaz canım merak etme bir iki güne düzelir düzelmezse doktor tavsiyesi üzerine iştah açıcı alırsın
0 oy
tarafından
Oğlum da şuan bu anlattığın gibi! Geçici mi oldu geri iştahı geldi mi?

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 431 göst.
26 Nisan 2020 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,213 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 608 göst.
0 oy
3 cevap 93 göst.
18 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Tokyo (139 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 583 göst.
28 Aralık 2022 Aile kategorisinde Pasaninannesi44 (492 puan) tarafından soruldu