0 oy
130 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar sorum yukarıda. A101'in bezine şu an 32 TL veriyorum , Prima günlük rahatlık bez 33 TL. Malum zincir marketler zam üstüne zam bindirmeye başladı bende yol yakınken değişik beze geçeyim diyorum. İyice kafam karıştı :ermm:

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben kullanıyorum farkı aşırı ince olması, yanı 2 kere çiş yapsa taşıyor sızdırıyor bır sure sonra gecelerı takılmıyor mesela 
tarafından
Alınmaz o zaman
-Reklam-
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Biraz daha ince varla yok arası bez ben kullandım sızdırma falan yapmadı 
tarafından
Sürekli kullanmak için değiştirecektim de inceyse bez kullanılmaz sanırım
(3,823 puan) tarafından
Küçükse gece kullanamaz ama büyüdüyse gexe çok yapmıyorlar zaten kullanılabilir sürekli
tarafından
2 aylık şu an kuzum
(3,823 puan) tarafından
Yok kuzum olmaz ona pek
0 oy
(4,184 puan) tarafından
Bilmiyorum canım birkez bez degistirdim gidip alamadim diye Anamdan doğduğuma pişman oldum kizim arkalı önlü pisik oldu ama nasıl bir pisikti bezin parasından cok kremlere para verdim bidaha ne kadar olursa olsun degistirmem asla ama bebegin pisik olmuyorsa sonucta hepsine s...icip atiyoruz
tarafından
Oyyy kıyamam yaa :-// a101'in bezine o kadar para vermek içime sinmedi
0 oy
tarafından
İnce bez canm 
tarafından
Sürekli kullanılmaz yani
0 oy
tarafından
Bimin bezini kullanıyorum canim 44 tanesi 46 TLye alıyorum 
tarafından
Aboooooo Allah yardımcın olsun inşallah bak bimdeki çok güzel canim ben memnunum hiç taşma falan yapmıyor pişik falan da olmadı çok şükür bir de kalın bezi çok güzel
tarafından
BİM'in bezini kardeşlerime kullanmıştık onlara pişik yapmisti hep :-/ hatta en son yeğenime kullandılar ona da pişik yaptı Molfix aldılar o da pişik yaptı bu a101'in bezi düzeltti poposunu , sırf o yüzden almıştım şimdi de insanın içine batıyor. Marka bezle yarışıyorlar.
tarafından
Bizde de molfix çok kötü pişik yapti malesef
tarafından
Halbuki bir zamanların en iyi beziydi Molfix demek ki muhtevasini bozdular
tarafından
Aynen yaaa
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Bacaklarını birleştirdiği zaman bez arada geniş durmasın diye bezin içinde iki taraf pamuksuz yer var. Ve ince. 
tarafından
Gece gündüz kullanmak için alacaktım kuzum da gece kullanilmazmis :-/
(3,551 puan) tarafından
Yok canım sakın ha gece 3 kez değiştim sabah sırtına kadar çiş olmustu... Ben idareten lik aldım normalde prima premium care kullanıyorum. Sipariş gelene kadar ondan alıyım dedim aboo alınacak gibi değil.

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 308 göst.
3 Nisan 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 243 göst.
11 Mart 2021 Diğer kategorisinde Huriyenur (181 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 383 göst.
0 oy
8 cevap 1,745 göst.
23 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Ozgen (916 puan) tarafından soruldu