0 oy
132 göst.
Diğer kategorisinde (3,063 puan) tarafından
Şuan bebeğim ,18 aylık büyük çişini yapınca önüme oturuyor bazen poposuna vuruyor bazen de soruyorum çiş yaptın mı diye bezini tutup cis diyor yada cisin varmı diyince ikinmaya vs çalışıyor acaba erken mi bırakması için bilemedim

4 Cevaplar

0 oy
(7,824 puan) tarafından
2.5 yaşında bıraktım ben. Şimdi kış yazı bekle bence. Oğlum da kışın doğdu o yüzden yazı bekledim 2.5 yaşını buldu
(3,063 puan) tarafından
Ama tam olarak çişini soylemeyi bilmiyor ya ona nasıl alistirirz
(7,824 puan) tarafından
Ben söyledim hadi klozete gidelim diye diye alıştı 1 hafta sürekli altina yaptı 1 haftadan sonra söylemeye başladı ama kulodunu indirir indirmez yapiyodu her yer batıyodu filan biraz zor oldu ama alıştı şükür bi de ilk baslarda lazimliga da klozete de oturmadi banyoda yere çömelip yaptı fazla müdahale etmedim korkup soğumasın diye. Büyük tuvaletini kacirdiginda ağlıyordu sarıldım teselli ettim olabilir daha yeni ogreniyosun dedim kızmamak gerekiyor
(1,437 puan) tarafından
Canim bebeğin zaten sana işaret veriyor benim kızım altındaki bezi istemiyordu 1.5 yaşında alıştı ama geceleri bağlıyordum 2 yaşına gelince gecede bağlamayı kestim
-Reklam-
0 oy
tarafından
25 aylık tam olarak kendi isteğiyle  maşallah oğluma darısı size inşallah 

O şuan oyun yapıyor canım tam olarak 2 yaşından sonra söyler 
(3,063 puan) tarafından
Maşallah canım
0 oy
(1,453 puan) tarafından
Sen ve çocuğunda hazır olduğunu düşünüyosan dene 1.5 yaşında bırakan çok çocuk var . Benim oğlum ocak da 3 olacak bi kaç ay önce 10 gün denedim ama malesef 
(3,063 puan) tarafından
Bilemedim ya kafam karıştı bı denesem aslında
0 oy
(2,593 puan) tarafından
benim oğlumda 18 aylık 1 aydır çis diyor biz tuvalete gidince büyük tuvaletini de saklanarak yapıyor ama ben yaza doğru düşünüyorum kışın zor olur diye bilemiyorum doğru mu düşünüyorum 
(3,063 puan) tarafından
Benimki de o şekilde birde klozete vs çok hevesleniyor ya bilmedi için çişini yap diyince vs ikiniyor çünkü ama bilemedim bende biraz daha beklesem mi çünkü konuşmuyor henüz
(2,593 puan) tarafından
onun için de bir klozet alıp banyoya koyabilirsiniz mesela siz giderken bebeğinizi de ona bezli bir şekilde oturtabilirsiniz alışması belki daha kolay olur

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 100 göst.
24 Nisan 2023 Aile kategorisinde Kaderdurak (55 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 238 göst.
12 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Safiye__ (441 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 264 göst.
2 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Aysegul&20 (3,619 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 145 göst.