0 oy
450 göst.
Diğer kategorisinde (3,099 puan) tarafından

En uygun bunu bulabildim letgodan digerleri beni aşıyor L koltuk istemiyorum aslinda bide krem renk olmasi kizim acisindan iyi olmadi ama el mahkum baska L koltuklarda var ama hem boyut olarak cok kucuk hemde kimisi yazmis zedelenme kimisi demis sigara izmeriti izi var bunda bisey yokmus kadinin dedigine evim biraz duzene girsin istiyorum hatirliyorsunuzdur belki esimin evi onemsemedigi hakkinda cok post actim bayadir tavrimi koydum uzak durdum biraz bugunde bagirdim cagirdim gene yalan etmezse alcam diyo bu arada yastiklari koltuk örtusuyle birlikte 700 lira kompleimage

20 Cevaplar

0 oy
(1,009 puan) tarafından
Valla canim hem guzel degil hemde cok eski sanki ben olsam 1000 daha ustune ekler temiz sıfır ni alırım yine karar senin ama 
(3,099 puan) tarafından
Kuzuyolu canım
(204 puan) tarafından
Mehterçeşmeyi biliyorsundur 2 el alacaksan madem buralarda neler var gelebilirsen eşini al gel bak burdan bence bide canlı canlı gör
(3,099 puan) tarafından
Yarin esim evde durursa hastanedede islerim vardi bi gideyim o taraflara bari
(204 puan) tarafından
2 el dükkanları var bak Mehmet Akif mahallesi diye geçiyo aymarın orda çok güzel koltuklar var valla bak yani canım
(3,099 puan) tarafından
Tamam kuzu bakiyim bi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ortasi cokmus gibi sanki
(3,099 puan) tarafından
Hic dikkat etmedim mihrim bidaha bakiyim da almayada pek gonlum razi degilki gozede hitap etsin para veriyorsam degsin diyprum ama cok pahali
tarafından
Vardir elbet kuzu ya biraz ugrascan insallah guzel seyler cikar karsina en uygunundan
(3,099 puan) tarafından
Zannetmiyorum ki oncekki postumu gordun 5000 lira yazan koltugu
0 oy
(23 puan) tarafından
Canım nasıl olduğunun önemi yok ki bütçene uyanı alıyosun sonuçta kötü deseler moralin bozulcak boşa 
(3,099 puan) tarafından
Kuzu benimde gonlum razi degil iste en uygun bunu bulabildim diye
0 oy
(8,585 puan) tarafından
Çökmüş ben olsam almam
(3,099 puan) tarafından
Bende mihri deyince farkettim almiycam kuzu hem o çökkunlugunden hemde aldimmi duzgun bisey alayim bari bu aksam kocamin az daha uzerine varayim napalim anca bu sayede oluyo
0 oy
tarafından

Oturma yerleri çok kısa valla rahat edemezsiniz gibi duruyor benim popom oraya sigmazdi :(

(3,099 puan) tarafından
Bende almak istemiyorum bunu sirf evim biraz duzene girsin diye taksitemi girsek diyorum bellona falan elden taksit yapiyor diyorlarda bilemedim
0 oy
(695 puan) tarafından
Oturma kismindaki minderler cok saglam durmuyor baza kismida öle alt kasa kisminda deformeler war gbi
(3,099 puan) tarafından
Çokme varmis kuzum yeni farkettim daha
0 oy
(10,440 puan) tarafından
Canım çökmüş sanki. Biraz daha bakın, Allah gönlüne göre versin 
(3,099 puan) tarafından
Evet kuzum yeni farkettim yokki ya dogru duzgun millet artik yirtik eski pusku seyleri bile 2000den asagi satmiyor buda buyuk ihtimal çoktu diye 700 yapti fiyati
(10,440 puan) tarafından
Haklısın canım adı 2.el ama sıfıra yakın fiyatlar. Muhtemelen fark edilmez alsınlar diye düşündü
(10,440 puan) tarafından
Sahibindende var uygun olanlar canım az daha ekleyebilirsen üzerine
(3,099 puan) tarafından
Kocam takside yanaşsa 0 satan spotcular var veya kumasi yeniliyorlar oyle satiyorlar biriyle konustum yari fiyat pesin yari fiyat taksit yapariz dedi ama kocam bu fikre yanasmadi
(3,099 puan) tarafından
Yok kuzu sahibindenede baktim kac defa orda daha pahali semt olarak galiba 4000 5000 ordada koltuklar
0 oy
(4,725 puan) tarafından
Güzel değil bence
(3,099 puan) tarafından
Bende begenmedimde artik nasil bi psikolojim bozulduysa evin ici biraz dolu dursun baska bisey istemiyorum bi kadin icin onemli goze hitap etmesi sende bi kadin olarak bilrsin bunu evi boyle gordukce basima agrilar giriyor ve hic bi isi hevesli yapamiyorum artik
(2,139 puan) tarafından
Evin nasıl ki canım. Benimde fazla esyam yok ben az eşyalı evleri daha çok seviyorum
(3,099 puan) tarafından
Canim benim şoyleki 1 koltugum var bazam falan yok o 1 koltukta hem yatiyor hem oturuyoruz perdeler desen yarim yamalak halilar desen iki kucuk hali karman corman bu evde bi kadin nasil bunalima girmesin sen dusun halimi
(2,139 puan) tarafından
Anladım canım belki bu fiyata daha iyisini bulabilirsin acele etme derim.
0 oy
tarafından
Baya eski duruyor canim ya sen bunu alsan bi sure sonra mecbur sünger ve kumaş rengi değişikliği yapmak zorunda kalırsın ve daha pahalıya patlar 
(3,099 puan) tarafından
Istanbul esenyurt kuzu
tarafından
Ankara olsaydı bende koltuk takımı var fazla kullanmıyorum uygun fiyata verirdim 2 3lu 2 tekli olcak şekilde kanepe takımı vardı :) bence elden taksit yapan yerlerden almaya çalış yada spotculara bak
(3,099 puan) tarafından
Cok sagol kuzu düsünmen yeterli bende oyle bi spotcu buldum adam 0da satiyor ama yari fiyati istiyorlar haliyle onuda kocam kabul etmiyor
tarafından
Anladim kuzum insallah gönlüne göre bulursun
(3,099 puan) tarafından
Insallah kuzum
0 oy
tarafından
Çok eski duruyo
tarafından
Halam bir koltuk takımı satiyorda çok yeni ne kadara satıyor hatırlamıyorum yeni eve taşındı büyük geliyor
(3,099 puan) tarafından
Odami istanbulda oturuyor kuzu
tarafından
Evet İstanbul'da sorucam senin için fotoğrafını smdi aticam sana
(3,099 puan) tarafından
Cok memnun olurum kuzu enazindan sende pek yabanci sayilmazsin tanidiktan almis gibi guvenilir olur
tarafından
Foto atiyom bak
0 oy
(7,208 puan) tarafından
500 den fazla etmez 
(3,099 puan) tarafından
Eskimis baya yeni farkettim
0 oy
(278 puan) tarafından
Canım bence biraz daha sık dişini üstüne para ekle başka al bu çok eski gibi kötü duruyor :-( 
(3,099 puan) tarafından
Kiz bn yillardir hep bekliyorumkiii simdiye kadar ucuza kacip hep kotu kotu seyler aldi kocam sirf pintiliginden
(278 puan) tarafından
Gerçekten mi durumu yok diyemi yoksa normalde de pintimi böyle
(3,099 puan) tarafından
Hep boyle kuzu her konuda boyle durumu var para istedigi zaman her turlu bulur ama bizim ihtiyaclara geldimi borc girtlaga kadar oluyo
(278 puan) tarafından
:-( üzücü Bi durum insanın psikolojisi bozulur Allah sabır versin
(3,099 puan) tarafından
Amin canım amiin
0 oy
tarafından

image

evine küçük geldigi için satıyor 
tarafından
Sordum canım yazınca soylicem
(3,099 puan) tarafından
Tamm canım bekliyorum
tarafından
Evine büyük gelmiş cnm ne küçüğü
(2,139 puan) tarafından
Bu güzelmiş bak canım fiyatı da uygunsa kaçırma bence :)
tarafından
Ya anla işte ;D
Büyük gelmiş
2 bucuga  satıyormuş ama brsz yardımcı olurum dio
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Çökük duruyor canim

(3,099 puan) tarafından
Evet canim sonradan farkettim bende
0 oy
(514 puan) tarafından
Cok kotu ötesi yok...
(3,099 puan) tarafından
Farkettim canım
0 oy
tarafından
Bu koltuk hiç diri durmuyor ve demode. 
(3,099 puan) tarafından
Oyle canim
0 oy
tarafından
Kız bu kırılmış gibi sanki,verdiğim paraya yazık canım 
(3,099 puan) tarafından
Evet canim buraya atinca farkettim bende çökmüş
0 oy
tarafından

image

canım tabii bütçeye uygun diye beğenmişsinizdir ama bence hiç güzel değil biraz daha para katıp bak böyle bir koltukta alabilirsin tabi zevk meselesi ama eski gibi duruyor
(3,099 puan) tarafından
Kuzu begendigimden degil zaten artik mecbur kaldigimdan
0 oy
(14 puan) tarafından
çok kötü duruyor canım  2500 tl ye çok güzel koseler var sifir benim evimde olandan 
(3,099 puan) tarafından
2500 tl tovbe vermez kocam
(14 puan) tarafından
ohoo bu erkekler de benimkide oyleydi ama aldirdim valla kusura bakmasın millet 10 binlik koltukta oturuyor kısmık hepsi valla:(
0 oy
tarafından
Çökmüş gibi gözüküyor 
(3,099 puan) tarafından
Aynen canim sonradan farkettim

İlgili bir soru bulunamadı

381,223 soru

11,412,440 cevap

34,956 kullanıcı

...