0 oy
549 göst.
Diğer kategorisinde (3,151 puan) tarafından
Post açmıştım akşam eltim borcunu vermiyor diye. Eşime söyledim o da isteyemedi mirin kırın yaptı bahaneler uydurdu. Bende sizden aldığım gazla eltime mesaj attım ihtiyacım var dün maasi yattı mı eşinin atar mısın diye iban yolla dedi attım hemen ibani gönderdi paramı ilaç gibi geldi çok sağolun kizlar valla sözden aldığım gazla hakkımı aldım yoksa cekinip cekinip isteyemeden unutulacakti :)

13 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ne kadar diki 
(3,151 puan) tarafından
189tl canım ama inan darda olunca insan 1tl bile arıyor valla.
tarafından
Tâbi darda olunca arıyor insan
-Reklam-
0 oy
(7,224 puan) tarafından
İyi yapmışsin
(3,151 puan) tarafından
Sağolasın valla bence de
0 oy
(5,034 puan) tarafından
Burası bazen insana öyle iyi geliyor ki ....
(3,151 puan) tarafından
Gerçekten yoksa hayatta cesaret edemezdim bu tür şeylerde hiç açıkgöz değilim ya
(5,034 puan) tarafından
Aynen bende çok saftim. Kaynana konusunda falan burayi okudukça açıldım :D
(3,151 puan) tarafından
Ayy o konuda ben de mastır yaptım valla. 7.yilla gidiyor evliliğim başlarda ne salakmisim diyorum nasıl susmusum bu yapılanlara şimdi olsa pat pat cekinmiyorum hiç söylüyorum :D
0 oy
(9,745 puan) tarafından
Hakkını aldın canım gözün aydın.
(3,151 puan) tarafından
Teşekkür ederim valla cidden sıkışıkken 5tl bile olsa iyi geliyo insana
0 oy
tarafından
İyi yaptın canım eltinin yaptığı terbiyesizlikti üstüne yatmaya çalışmış resmen iyi kurtardın
(3,151 puan) tarafından
Aynen net söyleyince direk iban istedi önceden lafı açıldığında hep gecistiriyordu beni. Demek net olmak lazımmış
tarafından
Yani senin malını sana vermiyor hiç çekinme bir şeyini isterken direkt söyle canım
(3,151 puan) tarafından
Evet gerçekten kem kum edince saf yerine koyuyolar üstüne yatiyolar pat diye diyince hemen yolladı valla şaşırdım bende
0 oy
(1,667 puan) tarafından
Bi daha borc verirken 2 kere dusun cnm 
(3,151 puan) tarafından
Vermem bidaha tövbe kız :) vericeksen değeri beklemeyecegim şekilde veririm beklentiye girmem kişi kendisi geri verirse verir :)
(1,667 puan) tarafından
Boyle baskalarinin mallarinin üstüne yatan beleşcilerden nefret ediyorum yaa dunya onlara güzell valla
(3,151 puan) tarafından
Valla böyle böyle zengin oluyor millet demekki
0 oy
(695 puan) tarafından
Ohh sefan olsun (:
(3,151 puan) tarafından
Valla iyi geldi teşekkür ederim
0 oy
(3,152 puan) tarafından

Bazen verilen gazlar işe yarıyor senin olanı istemekten çekinme :) güle güle harca paranı

(3,151 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim gerçekten öyleymiş şimdi bı iadem var o da yatsın çocuklarıma yatak alicam 2 senedir karyolada yatakları yok yorgan koyuyorum içlerine ama olmuyor yani 2 tane yatak en dandigi 800-1000 arası valla
(3,152 puan) tarafından
Resmen yüzsüzlük etmiş sonuçta borç yani benim birine borcum olsa uykum gelmez valla ne gamsız insanlar var
(3,151 puan) tarafından
Ya borcu geçtim ben komşudan tabak alınca 3 gün kalsa huzursuz oluyorum baktım bişey yapamiycam artık kalmasın diye diyorum alla bişey kıyamadım artık bı dahakine yapayım boş veriyorum üstümden kalksın diye
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Ohhhh misss bir teline yağ la şeker al hemen :))) 
(3,151 puan) tarafından
Kız yok lazerden iadem de var 700tl oda yatsın çocuklarıma yatak Alcam karyolanin içine yorgan seriyordum ama olmuyor rahat değil hiç çocuklar yataklarını alayım diyorum :)
(3,419 puan) tarafından
Ayy en güzeli valla canm insanın evladı rahat etmeyince kendide edemiyor bende battaniye sererdim bebekken sonra yemedim içmedim aldım şimdi mis gibi
(3,151 puan) tarafından
Hiç sorma valla 2 senedir hep ertele ertele fiyatlar uçtu 2 tane yatak en dandigi o da 800-1000 arası. Lazerdeki para eltimden aldığım bide kıyıda köşede 100-200 ekleyip halledeyim diyorum işte napiyim her şey ateş pahası valla
0 oy
(4,175 puan) tarafından

Benim de komsumda Bi aydan fazladır tabaklarım duruyordu bide borcam istemişti iki hafta önce işim bitince hemen getireyim diye ben de acele etme sorun değil demiştim iki hafta geçti o da gelmedi burda arkadaslar malını iste utanma falan demislerdi bende geçen tabaklar için yazdım hami renkli tabağım vardı başkasına mı verdim canım yoksa sende mi unutmusum ben evde bulamadım falan diye evet bende merak etme falan demişti :)iki gün sonra tabakları yolladı borcam yine yok ortada Allah Allah onu niye yollamıyor deidm en son bugün yazdım artık canım lazım da işin bittiyse yollar mısın falan diye öyle yolladı artık bazen burdan alınan gaz iyi oluyor bende tabaklar gibi onu da 1 ay beklerdim yoksa artık :D

(3,151 puan) tarafından
Valla öyle ya. O komsumda öyleydi evlerinin az ilerisinde manav market vardı bana gelir soğan muz patates biseyler isterdi. Yandan git alsana daha yakın sana ben gitmeye kalksam 2 bina gecicem onun evin önünden gecicem extra markete yürüyecem o sadece evden çıkıp az ilerde markete gitcek yani ama yok beleş varken niye para versin. Komşuluklar eskiden güzelmiş valla şimdi millet hep çıkar. Zaten o borcam isteme olayını hiç anlamıyorum ya herkesin evinde borcam illaki olur yani yeni eve geçsen falan her gelen borcam kase alıyor zaten evine ilk kez gelen insanlar da genelde borcam alıyor hadi almadılar git al 25-30tl bişey yani. Valla belescilik bunun adı sende iyi etmişsin saf yeeine konuluyoruz.
(4,175 puan) tarafından
Valla ben Allah rızası için deyip geçiyorum canım ne yapayım Rabbim görsün ben kapıya geleni geri çevirmedim diyorum vicdanım rahat olsun istiyorum ama bu devirde de tabak çanak her şey ateş pahası olmus yerine koyamıyoruz gideni ondan insan bari işi bitince getirsin istiyor bizim binada genel o sorun kime bir şey versem boş tabağı geri alamıyorum nedense :)
(3,151 puan) tarafından
Valla doğru ama bizde de aynı canım giden tabak istemeden gelmiyo her yerde aynı şimdi :)
(4,175 puan) tarafından
Yaaa iyi bari Bi benim komsular değilmiş canım :))
(3,151 puan) tarafından
Hepsi aynı hepsi :)
0 oy
(5,220 puan) tarafından
La sana helal olsun afeein iyi yaptın ye kendi paranı başkasında bırakasınki
(3,151 puan) tarafından
Valla öyle demekki net olup pat pat istemek lazımmış kem kum edince salakk yerine koyuyolar insanı
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Iyi yapmışsın  canım 

(3,151 puan) tarafından
Sağolasın valla demekki net şekilde söylemek lazımmış
0 oy
(12,264 puan) tarafından
İyi yaptın kız az para değil bu zamanda 
(3,151 puan) tarafından
Hiç sorma 5lt yağ parası kız :)
(12,264 puan) tarafından
He valla iyi yaptın güle güle harca