0 oy
415 göst.
Diğer kategorisinde (1,661 puan) tarafından
Kafamda tüm planları kurdum,,, çok korkuyorum düşünürken bile karnıma ağrılar giriyor çok zor olacak ... Arkamda kimsem yok fakat ilk kez korkularımın üstene gitmem lazım diyor iç sesim ... Ablam kızını alırlar,iftira atarlar,tutuklatırlar diyor ... Ülkemizde de Azerbaycanda yaşıyorum adalet pek var sayılmaz ... Ama böylede yaşanmıyor her şeyi göze alıp bunu yapman gerek diyor içimdeki ses korkuyorum hemde çok ... Siz ne akıl verirsiniz (((

9 Cevaplar

0 oy
(12,979 puan) tarafından
Ablanı dinleme. Eğer kalbinde bittiyse onsuz yaşayacaksan bitir bu işi. 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Boşanma sebebin ne peki
(1,661 puan) tarafından
Eşim bekar erkek gibu takılıyor çok rahat çok geniş kadınlarla çok içli dışlı ilgisiz bazı sorunlarımız da eski postlarda vae
(1,667 puan) tarafından
Bir insanın elinde delil yoksa ne cürretle mahkemeye neyi sonacak anlamadım hiç bşy yapamazlar çocuğunuzu da maddiata ve maneviyat olarak değerlendirip öyle verirler yani kim bakabilirse
0 oy
(382 puan) tarafından
Can heyat senin heyatindi insanlarin ne dediyine baxma ozun nece xosbexd olursan onuda et hec kim senden kprpeni ala bilmez az yaslidirsa bacin ele deyir bosanma fikrinden dasin deye inan ne qeder dogman olsa birinci oznu dusnecek biz camata ne deyeceyik bosandi deye bosanana bis baxirlar axi heyatda birinci ozunu dusun 
0 oy
(5,825 puan) tarafından
Yani sizin sistemi bilmiyorum bizdede çok var sayılmaz tabi :D yinede iftirayla hapse atılamazsın merak etme delil kanıt ister mahkeme.. Kızınıda alamazlar inşallah eğer yürümüyorsa kimseyi dinleme yol kolay değil mutlaka engeller çıkar karşına ama kadınsın sen kadınlar herşeyi yapar yeterki istesin 
0 oy
(382 puan) tarafından
Evvelki postunu oxudum canim talehin bacimla eynidi demek olar oygey atan varmi?
(1,661 puan) tarafından
Yoxdur canım
0 oy
(48,629 puan) tarafından
Neden hapse atacaklar ki
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Senin kanitin varsa kolay olur bence kuzum bosanman tabi ne kadar surer belli olmaz 

Allah yardimcin olsun
0 oy
(775 puan) tarafından
Eski postlara baktım da canım bence sen evini ayır eşinle sorunlariniz asilmayacak şeyler değil doldurma kendini 
0 oy
(1,105 puan) tarafından
Hayat senin hayatın karar senin kararın eğer eminsen arkasında dur sizin ordaki adalet sistemini bilemem ama neye dayanarak alacaklar senden kızını hangi gerekçeyle tutuklayacaklar kötüyü düşünüp karalar bağlama iyi düşün ki sonuda iyi olsun canım Allah yardımcın olsun

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 150 göst.
4 Aralık 2023 Aile kategorisinde Hurremsultan01 (181 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 302 göst.
6 Aralık 2021 Diğer kategorisinde halide.111 (1,661 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 387 göst.
22 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Mryss (228 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 74 göst.