0 oy
366 göst.
Aile kategorisinde (220 puan) tarafından
Kızlar ben hayatımda eşim kadar paraci cimri bi adam daha görmedim bi markete girsek ya da bi ay hastanede çok para gitse o ay hemen benden kısmaya çalışıyor ne bi ihtiyacımı alabiliyorum ne de al şunu elinde bulunsun diye para bırakıyor bi şey diyince de bana cemkiriyo birde bi kayınpederim var onun dini imanı para eltimler söz konusu olunca para oluk oluk yağıyor biz maddi durumdan sıkışık olunca hic sesleri çıkmıyor delirecem artık ben böyle büyümedim görmedim tuhafıma gidiyor zaten kendi parasını kendi kazanan kimseye minneti olmayan biriydim hamilelikte işten çıktım riskli olduğu için ama şimdiden daraldım 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Aynen canım insan öyle bi ailede buyumeyince çok tuhaf geliyor bende aynı durumda olduğum için anlıyorum seni ailemin eli çok boldur ama burda öyle değil insan para olmasa anlar ama olduğu halde cimrilik yapılıyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benm eşimdw aynı cnm ya bi tuhaf bugn doğum günmdü blezk almış mesela sag olsun ama ben ikizim dedm bi pasta göderlim o da mutlu olsun eşinden boşandı felan. Daha dün maaşınaldı bugun diyor para yok bitti yani hiçbişeyi keyfii olarak alamıyorum ama sabır bakalım düzelir inşallah.. Senin kendi parana karışıyor muydu peki eşin
tarafından
İkizine almak istememiş ama bende kırılırm
(220 puan) tarafından
Yorum yapıyordu bana tabi dir dir ama genel olarak evde ilk biten para benim olunca ses kesiliyordu
tarafından
Ciğerparem hep böyle yani bilezk de takma diyo mesela yatrm olarak görüyorum onu da. anneler gününde dedğm bi cicek alym anneme ona da yok yegenlerinşn doğum gününde ben derm hadi pasta alıp gidelim falan diye markette bişeye aa çok güzel desem al o zaman der benm param olsa zaten alırım
tarafından
Zor valla benm ailemn elinde yoktu bişwyn hesabını yapmazdım şimdi iyi kötğ var hwrşeyi hesaplıyorum
0 oy
(1,301 puan) tarafından
Varlık içinde büyüyünce birden cimri bir insanla buluyorsun kendini e haliyle buda çok zor oluyor bende varlıklı bir ailede büyüdüm. Esminde öyle bir sorunu yoktu Allah var herşeyi dört dörtlük yapardı ama başka sebeplerden dolayı bitti
0 oy
(695 puan) tarafından

Gel dese de bakma cimri aşına, bir fırsat arar da kakar başına. 

0 oy
(961 puan) tarafından
Benimde kayınvalidem öyle euro kazanıyorlar amamonda bile 1 liranın hesabını yapar bazen çok sıkıyor sohbeti yok surda ucuz yok burda ucuz biz birşey alırken israf gözüyle bakıyor ailemin durumu bunlarda kötü olmasına rağmen hiç para lafı yapmazlar
(220 puan) tarafından
Al işte aynısı :) kendileri görmemis bizi de görmesin sürünsün istiyorlar senin koca yine izin veriyor harcıyorsun benimki anasının babasının kopyası bizde o da yok :)
tarafından
Ahh ahh kız alıyorum da ne oluyor inan gözleriyle yiyorlar ondan hayır görmedim hiç pis gözlüler
(961 puan) tarafından
Eşim izin veriyor ama eşya alırken önce annesine soruyoe ben ona gıcık oluyorum bugün mesela bebek odası perdesi için haftalardır açık bej diyorum durmus bugün annesinin ağzından cıkanı diyor kırık beyaz yaptırcam bu evin hanımı benim benim cocuklar ım benim hevesim var benim zevkim oluvak ben sana açık bej diyorum kaç haftadır dedim diye biraz tutustuk :) annesi müdahele etmeye calısıyor evimize genelde
tarafından
Ayyy bir açık bulunca hemen fırsatı kaçırmazlar benim eşimde bişey olunca ailesinin yanında konuyu açar sonra bişey derler saçma sapan ben o şeyden vazgeçip daha farklı şey alıyorum sinirimden ben böyle istiyorm böyle olucak diyorm ama gel gör kii hepp aynı şeyler başa sarıyor
(961 puan) tarafından
Erkekler denge tutmayı tam anlamıyla beceremiyorlar ben kendi aileme eşim yokken neler söylerim ses etmeyn karısmayın vs diye eşim annesine bunu diyemiyor çok gereksizmkpnu hakkında tartısır ben birşey dedim ki sus pus
0 oy
tarafından
Malesef insan böyle biyumeyince çıkmaza giriyo Allah sabır versin sana

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 532 göst.
24 Ocak 2024 Aile kategorisinde Senaa123 (31 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 173 göst.
1 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 272 göst.