0 oy
271 göst.
Diğer kategorisinde (32 puan) tarafından
Kızlar sabah sabah cok moralım bozuldu kahvaltı hazırlamıstım ekmegıme cıkolata sürüyodum baktım az kalmıs esıme bu bitincede tahin alırız dedım surat astı alırım diyemıyo ne zman bişey istesem aynı tavır git faturalı öde elektriği öde diye bagırdı bana ben millet gibi boğaza çalısmıyom dedi öyle fuzulı harcamaları gezmeleri olan bırı asla deilim hamıleyim bide bogazıma dizildi ağlaya ağlaya yattım sizce haksızmıyım..

14 Cevaplar

+3 oy
(2,972 puan) tarafından
Zaten fuzuli harcama yapmadığın için eşinin gö.. tü böyle kalkmış alacaksın al fiyeceksin alır misin alalimmi bu gibi adamlara işlemez yaranamazsin bacı 
(32 puan) tarafından
Aynen öyle nankör insan beni ağlattı ya ne diyim..
(583 puan) tarafından
+kesinlikle o kadar doğru ki benimde öyleydi herşeye laf ederdi korkudan bişey istemezdim içimde hep kalırdı. Ama baktım ki ben ne kadar adamı düşündükçe yok kirayımis yok fatura flnma üzerine gitmeyim yazıktır oda haklı dedikçe adam daha da nankör çıktı iyi mi ve hiç bişey alamadığım halde bana hep boş alıyorsun batıkcsi flan demeye başladı bende dedim ki öyle mi sen bundan sonra gör beni asıl nasıl batıkci olduğum sana o zaman gösterecgm haklısın sende dedim herşeye sustum seni düşündüm sen de kalk böyle söyle artık hiç bişey gözümde içimde bırakmıyorum beğendiğimi alıyorum Cat çat lafımı da söylüyorum. İlk alınca zoruna gitti ama alıştı artık bu eksik al yada alacağım diyorum al ihtiyaç ise diyor al yani gerçekten eskiden alır mısın alabilir misin dediğimde adama bişey olurdu ayy çok uzun oldu yaşadıklarımdan çıkarak söylüyorum. ASLA ACIMA ACINACAK HALE DÜŞERSİN. ye ,iç eglenmene bak sakın düşünme bırak nerden getiriyorsa getirsin sabah sabah içimi döktüm yahu
(2,972 puan) tarafından
Aynen oyle canım.
-Reklam-
0 oy
(663 puan) tarafından
Ben eşinizi anlıyorum, kendi içinde geçim hesapları yapıyor muhtemelen ve yetiştiremiyor. Faturaları bile kara kara düşünürken sizden tahin de alalım diye bir istek gelince şımarıkça bulmuş. Anlıyorum, ama hak vermiyorum eşinize. Daha faturaları halledemezken çocuk yapmayacaktı. 
0 oy
tarafından
Çikolata bitnce niye tahin aliyosnz anlamdm fuzli olmsn böyle her aksam baklva çörek börek havada ucmasi lazm degern olmz yoksa 
0 oy
(8,965 puan) tarafından
Öhh yani bu yediğin lokmalara laf eden eve alınan yiyecek market pazara laf eden adam da oturup Bi düşünsün yani aç mı duralım boğaza calismiyn da neye calision getirdiğin paranın üstünde oturarak mi doyacam yada Bi ekmek az yiyince zengin Mi olacan
0 oy
(2,194 puan) tarafından
Ay sacmali fuzili harcasan ne olurmus ki insanız bazende keyfimize şeyler istiyoruz kendimizi mutlu etmek için ne var bunda da ayrıca tahin yemek fuzuli birşey bile değil hamileymişsin birde ne bicim esleriniz var taviz verme ya ne demek hamile kadına tahin istedi diye kızmak sakın taviz verme canım yoksa cimriligi hic bir zaman düzelmez insan boğazından da kısmaz yani bu kadarı aşırı cimrilik 
0 oy
(11,166 puan) tarafından
Annem der ki erkeğin 2 kaşığı varsa birini sen kıracaksın haklı da bende fuzuli harcama yapmazdım eşim vermese para istemezdim ama hora geçmiyor ihtiyacın yoksa da var diyeceksin paran varsa da yok diyeceksin 5 10 kuruş da olsa koy kenara alicam de ihtiyacım var de ağlama ağlayınca nedense erkekler daha bi kızıyor ruhsuzlar
(331 puan) tarafından
O kadar haklısın ki
0 oy
tarafından
Kız yiyeceksin koca parasını ye ki değerin anlaşılsın zamanında bende yok yemem içmem gezmem dedim noldu baktım kuruş elime vermiyor şimdi yiyorum içiyorum geziyorum böyle yapmak lazım bunlara zorba ol biraz hamilesin bide 
0 oy
(1,531 puan) tarafından
Bacım sana bı örnek vericem bak geçen perdelerini yıkadım esimin gelmesine yakın neys dışı uzadı ben astım hamileyim bide eve geldi bana dedi ki niye beklemesin beni sen geç gelince kırışır diye astım bide dicektin ki sonra takarım falan. Bana dediği şey bana emrivaki yaptığında kalkıp asıyorum yani bu adamlar yaparmsndan anlamaz yapacaksın alacaksn diceksn
0 oy
(1,090 puan) tarafından
Her evli erkek faturaları oduyor. Zkruna gidiyorsa evlenmicekti. Bu adama sorsan sigara iciyodur . Sigara alir ama tahind gince lafmi ediyor
0 oy
(3,257 puan) tarafından
. Haksızsın cevabını vermedigin için haksızsın. Benim kocam bana para ağzı yapamaz. Sigaram yok bişem yok. Gezmek şöyle dursun bi evde yiyorum içiyorum çocuklarıma harcıyorum. Bunları yapamayacak adamın evlilikle ne işi var. 

Benim eşim bunları bilir. Az yanlışlıkla sinirle felan para ağzı yapsa sıcarim parana derim. Küfür eden bi insan değilim ama para konusuna gelemiyorum. Bana bakmak zorundasın diyorum eğer ben sana para getirmek zorunda olsaydım sen benim soyadımı alırdın. Şimdi git hem tahin al hem çikolata. Der yollarım 
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Sen niye soruyorsun ki gittiğinde sepete ekle al boğaza çalışmıyorsa ne diye çoçuk yapmış bugün yarın çocuğun masrafı seninkinin iki katı olacak 
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Haklısın ve çok ayıp ya, bide hamileymissin Allah'ım bu erkeklere yüz vermeyin isteyin eş.ek gbi ypacaklar ya hani başka bişey istesen kıyafet yüzük vs tamam ama yemek bu ya
0 oy
(4,067 puan) tarafından
Valla benmkide tutumludur ama asla cmri olduğunu düşünmüyorum boğazdan kesmez kesnlkle ne istiyo Sk alır saolsn ama şöyle dym mesla beyaz Bi ayakkabım varsa tekrr beyaz ayakkabı almz farklı Bi renk al der. Şükr durmumz iyi birikim yapabiliyoruz bide Komşm var durmlrı iyi değil ama kadn gezmesini çk seviyor kocası kredi çekp çekp gezmlre götüryor bu durumda doğru bulmuyorum 
0 oy
(241 puan) tarafından
Haklısın canım ama şu an geçinmek o kadar zor ki o da kendince fuzuli bulmuş sen yine de üzerine gitme ama boğazdan kısılmaz hiçbir zaman fuzuli kafe gezmeleri olmadıkça ayrıca tahin ne kadar ki zaten en fazla 50 ₺ olsun sigara içiyorsa sen de onu fuzuli bulabilirsin mesela :) hamileyken bunu yapması üzücü 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 480 göst.
22 Mart 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
44 cevap 993 göst.
23 Nisan 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 529 göst.
24 Ocak 2024 Aile kategorisinde Senaa123 (31 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 173 göst.