0 oy
781 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,873 puan) tarafından
Selamun aleykum  hanımlar bugün kalp endoskobisi çekmek için hastaneye gittim kalbimdeki kalp deliginin tam lakap çapını öğrenmek için kalp deliği çok büyükmüş 3 buçuk santim  ASD  deliği varmış çok büyük olduğu  için açık kalp ameliyatı olmam gerektiğini söyledi doktorlar Rabbime Olan güvenim  teslimiyetim sonsuz elhamdülillah  çok günler geçirdim çok acılar çektim isyan etmeyin bırakın bir ahh bile demedim her halime hamddetim vardır Rabbimin bir bildiği ve kendimi Allaha emanet ve teslim ettim korku yokmuş deseniz var olmazmı hemde çok ama 4 aylık minik bir kızım var onun için dayanıcam acıya dayanıklı olucam 3 ay onca babamı kaybettim annem çok üzüntülü onun evlat acısıyla sınanmaması için çok dua ediyorum nolur bana dua edin derdimi anlatacağım bir burası var aileme birşey diyemiyorum  üzülüp kahroluyorlar onlar üzülmesinler diye hep içimde tutuyorum 

42 Cevaplar

0 oy
tarafından
Geçmiş olsn canm
-Reklam-
0 oy
(14,435 puan) tarafından
Post yukarı çıksın. ☹️
(2,873 puan) tarafından
Hamdolsun  ameliyatım  iyi geçti 2 gün yogun bakımında kaldım  çıkardılar 2 tane direnim var çok acıyor birini  çıkardılar  tarif edilemez ağrılar çekiyorum ama hamdolsun sağ salim çıkabildim Allah hepinizden razı olsun
(14,435 puan) tarafından
Yaaa çok sevindim canım. Allah sağlık şifa versin kuzum inşAllah haber alabildigim için çok mutluyum ❤️

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 100 göst.
5 Şubat 2022 Aile kategorisinde Eslo (791 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 529 göst.
0 oy
3 cevap 90 göst.
0 oy
19 cevap 529 göst.
18 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

396,321 soru