0 oy
130 göst.
Diğer kategorisinde (930 puan) tarafından
Artık bu durumdan çok yoruldum ne yapa bilirim ya

Yoruyorum banyo yaptırıyorum yok ya 

Uyumuyolar oğlanı saatlerce kucağımda sallıyorum yine uyumuyor kız yatakta emerek uyuyor ama gözleri kapalı ağlıyor saat 11 buçukta yatırıyorum 12 ye 5 dakika kala uyaniyolar gece 4 5 e kadar uyumuyolar cildiracam artık ya şuan sallıyorum yok uyumuyo kızda icerde bağırıyor Allahim sabır versin 

6 Cevaplar

0 oy
(1,113 puan) tarafından
Ikizler galiba benimde ikiz oğlanlar 15 ayliklar hala aynilar yok yani bak saat kac biri ayagimda biri anakucaginda elimle de onu salliyorum yerinden kalkip kacan olursa vay haime birakinca öbürüde gidiyor 
(930 puan) tarafından
Rabbım güç versin. Ya cümlemize
Yok canım 2 dede bitmiyor ablamın Bi kızı var gece uykusu hiç yok gündüzde oyle uykuya yatıyor bi yarım saat    3 de büyük var
(1,113 puan) tarafından
Napalim canim aliscaz uykusuzluga benkmde ne gecem var ne gündüzüm 3 yasinda krese vercem yorgunluktan uyurlar belki:)
(930 puan) tarafından
Huni takip gezecem az kaldı
Rahatlarsın belki
(961 puan) tarafından
Ya kızlar ikiz anne adayıyım ikiz oğluş gelicek gözüm korktu simdi :)
(930 puan) tarafından
Korkutmak istemem canım ama
Yat kalk sakın bebekler olsun diye dua et
-Reklam-
0 oy
(13,103 puan) tarafından
Uyku saatlerini düzenledin mi canım ?
(930 puan) tarafından
Duzenlemistim Bi bozuldu otutturamiyorum Bi türlü
(13,103 puan) tarafından
Tekrardan saat belirle. Nasıl uyuyorlar
(930 puan) tarafından
Denedim yok uyumuyolar biri emzik ile uyuyor diyerini salliyorum
0 oy
(306 puan) tarafından
İkiz.bide Allah yardımcın olsun canım. Şu bay bay damlalar varmış ondan mı kullansan Dr a danisip
(930 puan) tarafından
Olmazsa oyle yapayım ya o kadar yoruluyorum ki sabah hiç halim kalmıyor eşimde uykusuz ise gidiyor geliyor yine aynı adam dinlwnrmiyor Bi türlü
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun inşallah canim dişleri mi çıkıyor acaba
(930 puan) tarafından
Dişleride çıkıyor
tarafından
Benimkinin de canım dün 8 aylik oldu benim de
(930 puan) tarafından
Yenı mı cikariyor sizin
Oğlumun 3 dışı var ust onleri cikariyor simdi
Kızımın da iki alt dişleri var
0 oy
(1,845 puan) tarafından
Yaa Allah yardım etsin . Bazı bebekler böyle uykulara karşı senin de ikiz sanırım Allah sabır versin . Zamanla düzelir inşallah 
(930 puan) tarafından
Amin inşallah canım  cok zor uykuya daliyirlar gece gündüz maf oluyorum
0 oy
(1,170 puan) tarafından
ayyy inan ki bnde ayni sorunu yasiyorum su an ayagimda yoruldum valla sinirlerim bozuldum sabah 6 olana kadar canjm ckyor
(930 puan) tarafından
Rabbım kolaylik versin canım ya saat 11 de Bi başlıyorum uyutmaya 3 4 buluyir kolum kopuyor
(1,170 puan) tarafından
amin cumlemize valla cok iyi anliyorum seni bide ikiz rabbim bol  bol sabir versin ben 1 tanesiyle kafayi yiycem ki seni hic düşünemiyorum bizjm uyku saatimizde 11 11 bucuk arasi geri 1t dk uyur uyumaz kalkar sonra sabahlar olmasin salla uyut besige koyarsin gozunu acar surekli miz miz aglar ayakta sallanmak ister sabaha kadar sabir cekiyorum valla bazen bagiriyorum tam uykuya yaticam birden agliyor uyku sersemi hem korkuyorum hem yorgunluktan kndime hakim olamiyorum sonra cok üzülüyorum bide ustune 2 gundur hasta hic uykumuz yok gece gunduz agliyoruz uyumuyoruz
(930 puan) tarafından
Önceden çok güzeldi düzenimiz 11 de yatırdım  5 6 ya kadar uyurlardi arada bi kalkar pis pis derim uyuyurlardi gündüz uykularıda güzeldi 1 haftadır zombi gibiyim hastalarda Bi yandan inşallah düzelir ya cok zor uykuya geçiyorlar bide
(1,170 puan) tarafından
ayni bnimkide oyle malesef
(930 puan) tarafından
Bol bol sabır

İlgili sorular

+1 oy
6 cevap 316 göst.
3 Nisan 2024 Aile kategorisinde Ben anne (3,740 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 176 göst.
21 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Yakamozzzz (429 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 248 göst.
30 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Pelin1 (599 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 470 göst.
30 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Nehirrr (770 puan) tarafından soruldu

381,229 soru

11,412,710 cevap

34,956 kullanıcı

...