0 oy
162 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar kapalıyım açık renk değil de bordo kırmızı düşünüyorum boy 165 kilo 93 var mı bir öneriniz doğum marttta

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canım ben mağazadan almıştım önü düğmeli 
-Reklam-
0 oy
(1,208 puan) tarafından
Trendyoldan aldım anan aman birşey değildi halen giyiyorum fazla para vermeye gerek yok 
0 oy
(7,035 puan) tarafından
Benimde marta doğum kaç haftalık sin canım 
tarafından
30 hafta bu haftalarda belim ağrıyor başım ağrıyor normal mi sizde de var mı böyle bir şey
(7,035 puan) tarafından
Var canım bende 27+1 im şuan kafam kazan gibi geziyorum tüm gün sırt ağrım başından beri var canım benim ki inşallah sağlıkla kucaklarsin minik kuşu cinsiyet belimi seninn
tarafından
Erkek dedi doktor oglusum olacak seninki belli mi :))) tansiyon şekere dikkat et tansiyondan da baş ağrısi olurmuş kuzu
(7,035 puan) tarafından
Benimde 3 cü oğlum olacak canım :D vala dün kafam kazan gibiydi de bugün iyim çok şükür
0 oy
(8,169 puan) tarafından
Kuzum yanlış anlama ama hamilelikdemi aldın bu kiloları fazla geldi bana 
tarafından
Evet :( 68 dim 93 oldum çok kilo aldım ama bünyem kilo vermeye yatkın geri veririm diye düşünüyorum :((( çocukluğumdan beri kilo alıp veriyorum Baba tarafında kilo problemi var ben de çekmişim işte
(8,169 puan) tarafından
Anladım cnm inşallah verirsin hamiellikde de sorun edebilir dikkat et
0 oy
(15 puan) tarafından
Bende burdan birinin önerisiyle trendyol siyahinci sayfasından baktım sipariş ettim fiyatları diğerlerine göre uygun ve %95 pamuklu sende bak istersen
0 oy
(933 puan) tarafından
Ben lohusa takımı değil de LCW ve defactodan birer normal pijama.takimi aldım daha sonrada kullanabileyim diye.b

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 143 göst.
27 Mart 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Yrdsn (405 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 152 göst.
1 Nisan 2023 Moda kategorisinde Hlal (244 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 372 göst.
0 oy
4 cevap 114 göst.
28 Mart 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Tugce315 (87 puan) tarafından soruldu

397,134 soru

11,877,774 cevap

35,994 kullanıcı

...