0 oy
118 göst.
Aile kategorisinde (43 puan) tarafından
Kızlar adetime 11 gün var ama aşırı kasiklarimda belimde agri var eşimle korunmasız ilişki yaşıyoruz bu arada kokulara karşı hassasiyetimde oluyor mide bulantim oluyor 

2 Cevaplar

0 oy
(6,053 puan) tarafından
Dur bacim gozumu bi kapayim hamilemisin deilmisin anlayim ne dielim bekliyon korunmasiz iliski yasiyormsun hamile olabilirsin bi kan wer suphen warsa pskolojikte olabilr
(43 puan) tarafından
Bacım Allah iyiliğini versinde belki benimle aynı durumu yaşayan olmuştur diye soruyorum bilgi almak için yani ben gözü kapayıp açın bakın ben hamilemiyim diye bir soru sormadım
tarafından
Puhahahaaaaa seherrrr bacikommm ❤
(6,053 puan) tarafından
Napim hulya napimmm❤☺☺☺☺
tarafından
Sen çok yaşa kuzummmmm❤❤❤
(6,053 puan) tarafından
❤❤❤❤❤
-Reklam-
0 oy
tarafından

Dur kız bende senin gibi düşüncem :) benimde 12 gunvar kasik ağrım yok koku tat iyi midem bulanmiyor hep korunmasız iliski  yumurtlama değerlendirme hepsi var :)).

Niyet ettim deyip ya tutarsa..

Simdi gerçeklere gelelim yumurtlama adet başladığı günden 14.gun sonra olur adet düzeninin  normalse olduysa bile rahime daha gelmemiştir blokosit aşamasındadır yani olmayan birsey hisedemezsin suan belki adetine 5 6 gun kalırsa olabilir..

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 101 göst.
10 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 34. (351 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 42 göst.
31 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Gülnurknd (113 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 60 göst.
0 oy
2 cevap 95 göst.
24 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kirazim (257 puan) tarafından soruldu

379,750 soru

11,368,262 cevap

34,850 kullanıcı

...