+1 oy
207 göst.
Diğer kategorisinde (1,563 puan) tarafından
tarafından kapalı
4 gündür emziremiyorum acidan agliycam artkkk dikisler bir taraftan uykusuzum 4 gndr birde göģüs uclarim var ne yapmam lazim kzlar
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

9 Cevaplar

+1 oy
(28,430 puan) tarafından

Göğüs kremi al kullan geçmiş olsun

(1,563 puan) tarafından
ismi ne
(28,430 puan) tarafından
Yukarda yazmış ya
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Lonsinoh kurtarıcım benim bire bir işe yarıyor 
(1,563 puan) tarafından
Sagol cnm
tarafından
kesınlıkle ıse yarıyor pahalı falan deme al kullan
0 oy
(2,430 puan) tarafından
Göğüs ucu kremi var ya canım lansinoh o çok iyi gelmişti bana ve göğsün caamsirla temas etmesin cunku5yara kendini tazeliyor ben krem sürüp üstüne silikon göğüs başlığı takıp öyle kapatiyordum çok iyi gelmişti ve sütünü de sür sürekli geçer inşallah
0 oy
(7,793 puan) tarafından

Kuzu göğüs ucu yaran varsa eğer yanlış emziriyorsundur instagram ve youtubeda dilrube demirezer var msj at hatta şu bilgilerle yaz direk ben soru sordum bu bilgileri istedi sn direk cvpla sorunu sor hızlı dönüş olur ücretsiz

image

0 oy
tarafından
Canim krem bende işe yaramamisti az bir pirinci hasla suyla sonra göğüs pedine koy ve göğsüne yapistir emzirmedigin zaman emin ol cok rahatlarsin kalanida kullanabilirsin ben oyle yapiyordum ve geciyordu
0 oy
(5,373 puan) tarafından
Göğüs kalkanı al canm 1 günde geçiyo 
0 oy
(2,746 puan) tarafından
Ah canım şu an seni ne kadar iyi anlıyorum mm.... Lansinoh krem kullanıyorum bende 
0 oy
(7,971 puan) tarafından
Slikonlu gogus ucu kullan bana dua etceksim
0 oy
tarafından
Valla Tekirdağ da yaşıyorsan ben 1 tane fazla lansinoh krem almıştım onu getireyim sana

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 721 göst.
22 Mayıs 2022 Aile kategorisinde 16Nur16 (150 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 239 göst.

397,454 soru

11,887,407 cevap

36,006 kullanıcı

...