0 oy
47 göst.
Diğer kategorisinde (216 puan) tarafından
Bebeğim 7 aylık çok öksürüyor balgamlı sağlık ocağına götürdüm 3 gün önce cigerini dinledi bişey yok dedi serum fizyolojik le temizliyorum burnunu ama geçmiyor neden böyle öksürüyor nasl geçer bilgisi olan var mı 

4 Cevaplar

0 oy
(2,048 puan) tarafından
Çocuk doktoruna götur hatta çocuk acile gidin salgın var şuan cocuklarda bu şikayetler var. Sağlık ocağı anlamiyor malesef bir şurup yazıp gonderiyor
(216 puan) tarafından
Hiç bişey yazmadı canm valla peki acile gitsek napar doktor ilaç yazarmi
(2,048 puan) tarafından
Durumuna göre yazar tabi dinlemesi gerekiyor ciğerlerini.
-Reklam-
0 oy
(1,033 puan) tarafından

Kusturun geçer inşallah :)

(1,033 puan) tarafından
:))))) ne desem de sığ beyinlere pek bişi anlatilmiyor maalesef
(1,778 puan) tarafından
Aynen sizin yorumlarınızdan anlaşılıyor gerçekten sığ beyinli kimin olduğu neyse daha fazla sizinle muhatap olamam seviyenizi düşürecek gibisiniz.
(1,033 puan) tarafından
Saçma sapan yorum yapıyorsunuz diyerek zaten seviyenizin düşük olduğunuzu göstermiş bulunmaktasnz:) uzatmaya gerek yok bilmediğim şeylere yorum yapmam tecrubem var ki yapıyorum
(216 puan) tarafından
Guzularm sakin olun
(1,778 puan) tarafından
Tamam canım bu yoldan devam et iyi akşamlar.
0 oy
(1,778 puan) tarafından
Bu aralar salgın var canım ya hastaneye götürsen daha mantıklı Allah korusun ciğerine falan iner gecmiyo çünkü kolay kolay ve çok küçük daha Allah şifa versin inşallah balgam söktürücü kullanması lazım gerekirse hava veriyolar rahatlatıyor 
(1,778 puan) tarafından
Senden de canım çok geçmiş olsun ❤️
(216 puan) tarafından
Yatış falan yapmaz demi daha yeni cktm zaten hastaneden 1 ay önce 4 gün yatmstm sadece öksürüğü var
(1,778 puan) tarafından
Yok kuzum yatış yapmazlar herhalde ama ilerlemesin ilerlerse yatış yaparlar küçük diye sen götür biran önce
(216 puan) tarafından
Tamam canm valla çok korkuyorum ya
(216 puan) tarafından
@simayyy canm ben acile gittim akşam doktor baktı ciğerlerine önemli biseyi yok dedi ciğerlerinde antibiyotik yazdı bir tek
0 oy
(1,538 puan) tarafından
Hırıltı,balgam var mı 
(216 puan) tarafından
Evet aynen öyle hırıltı balgam
(1,538 puan) tarafından
Bekletme o zaman ciğerlerine inmiş olabilir inşallah değildir, benim kızımda 2, kere oldu bu ay 8 aylık olucak

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 40 göst.
17 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 1111 (105 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 106 göst.
0 oy
4 cevap 72 göst.
6 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sifanurr (209 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 89 göst.
17 Aralık 2021 Diğer kategorisinde O bir anne... (1,170 puan) tarafından soruldu

381,494 soru

11,421,714 cevap

34,977 kullanıcı

...