0 oy
614 göst.
Diğer kategorisinde (299 puan) tarafından
Kızlar üst katımda Süriyeli bir aile yaşıyor en az 10 kişi varlar gece saat. 1 olmuş çocukları hala evin içinde koşuyor aşırı şekilde ayak sesi geliyor tavana vuruyorum ondan da anlamıyor bir iki kere uyardım uyarmadan da anlamıyor ne yapacağım şaşırdım 

17 Cevaplar

+3 oy
(48,643 puan) tarafından
Yakinda ülkeyi biz terkedicez.onlar iyice yerlesicek memeketlerine bayramlasmaya gidebildiklerine gore pekala dönüş yapabilirler. Pazara git sergide.en onde onlar hastsneye git onlar parka git çocukları zaten simarik oncelik onlar heryeri isgal ettiler 
(299 puan) tarafından
Aynen komşunu dolmuşta dövmeye kalkmışlar ya
(15,168 puan) tarafından
Üstelik sigortamiz olmadığında para vermeden biz muayene olamıyoruz devlet hastanesinde acile. Ama onlar olabiliyo.
tarafından
Ağzına saglik ikbalcim eşim Pazarcı diyo Suriyeli ler gelince hem çok Hemde en güzelini alıyorlar herseyin hayat onlara güzel
(48,643 puan) tarafından
Aynen oyle canim yanlarında bes cocuk azicik büyüyorlar sokaklar da serseri oluyorlar.
-Reklam-
0 oy
(7,791 puan) tarafından
12 den sonra ses oluyosa sesleri kayıt al ve polisi de ara sokayetci ol.
(299 puan) tarafından
En son öyle yapacağım bide çöplerini balkondan iple sarkıtıyorlar benim balkonumuda dökülüyor
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Polisi ara dicem de ne yapacakları belli olmaz 
(299 puan) tarafından
En son care o galiba
0 oy
(12,994 puan) tarafından
En güzeli bir iki uyar ses olunca polis çağır belki anlatırlar 
(299 puan) tarafından
Tamam tamam diyorlar yine aynı
0 oy
tarafından
Polisi ara canım bu saate kimse kimseyi rahatsız etmeye hakkı yok 
(299 puan) tarafından
Altdan tavana vuruyorum onuda anlamıyorlar sesden dolayı vurulduğunu
tarafından
Bazıları çok arsız oluyor anlasada umursamaz sen direk polsi çağır
(299 puan) tarafından
Eşim evde olduğu bir akşam aratacağım artık çokta bulaşmak istemiyorum eşim gece çalışıyor bana bir şey yaparlar diye
0 oy
tarafından
Iyy mülteci kampı gibi
(299 puan) tarafından
Aynen belki iki aile birden duruyor hiç belli değil yani
tarafından
İstanbuldamısın
(299 puan) tarafından
Kocaeli deyim canım
0 oy
tarafından
Sürekli tebbet süresi oku sürekli derken 7 11 vs hergün gitmelerini istersen canım yönetici yok mu uyarsın ne bilim bişey yapsın 
tarafından
Ayyy anlamamazlıktan geliyorlar bende biliyorum onları baştan salmak için tamam tamam diyorlar yaz nete Arapça bağıra bağıra onlara söyle ne bilim bizimde kiracimiz suriyeliydi zor çıkarttık evden babam annem çok acıdılar ben hep kızdım ama dinlemediler beni sen kalp kırıcısın dediler ama sonuçta ben haklı çıktım annem bişeyler vermişti benimde sevdiğim şeylerdi o zaman bekardım hep çöpe atmışlardı güya ihtiyaçları var
(299 puan) tarafından
Bende başta acıyordum ama şimdi bir şey demedik diye iyice arsızlaştılar çöpü iple salıyorlar aşağa orda benim balkonun altında duruyor günlerce yarısı benim balkonda
tarafından
Ya afedersin de pisler ya üst kat sizin eviniz mi yani size kiracı mı
(299 puan) tarafından
Bizde kıracıyız malesef evet pisler evde en az 10 kişiler bir kişi aşağı inerken çöpü götürebilir ama balkondan iple salıyorlar birgün keseceğim iplerinide bulaşmak istemiyorum
tarafından
Bizim burdakilere koli koli yardım geliyor sürekli burun kiviriyolar bide yer yok artık koyacak geçen burda bibi Suriyeli  adam bebek arabasini tıka basa erzak koydu götürdü artık birine mi verdi sattı mi bilmiyorum
0 oy
(449 puan) tarafından
Yoneticiye soyle. Polis hoş olmaz bence her ne kadar suriyeli bile olsa. 
(299 puan) tarafından
Yönetici yokki binaya bakan biri var oda onları koruyor işlerini yaptığı için
0 oy
(695 puan) tarafından
Suriyeli ne anlasın tawana wurmadan o bzim işimiz (:
(299 puan) tarafından
Aynen bide eşim gece çalışıyor geçende çöpten şikayet etmek için güvenlik kıyafetlerini giyip kapılarına çıktı beni polis sanarlar belki diye kadın korkmuş eşimi görünce ama yine aynılar yine aynılar
(695 puan) tarafından
Anlıcaklrni hc zanetmiyormmm
(299 puan) tarafından
Bende biran önce çıkıp gitsinler diye bakıyorum ben çıksam ev kiraları almış başını gidiyor ev almaya kalksan ev fiyatlarının yanına yaklaşılmıyor mecbur katlanıyoruz
(695 puan) tarafından
Haklısın umarım biran önce giderler
(299 puan) tarafından
İnşallah bizim ülkemizden giderler biran önce daha yeni başka Süriyeli kadınlar komşunu dolmuşta dövmeye kalmışlar sen düşün
0 oy
(24 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun aynı dert bendede var üst ve yan komsu sorunu gece bu saat olmus duvara vuruyorlar küfür ediyorlar 2 aylık bebeğim uykusunda aıcrıyır kaç kere uyardım ama anlayana 
(299 puan) tarafından
Nereleri olduğu çokta önemli değil insan olması önemli işte Allah hayırlı komşu versin canım
0 oy
tarafından
Yok bacım anlamıyorlar ne yaparsan yap anlamazlar bizden rahatlar çünkü 
(299 puan) tarafından
Aynen öyle apartmanda bir tanede deli kadın var onları koruyor ondan güç alıyorlar hepten azıyor lar
0 oy
(7,768 puan) tarafından
155 i arayacaksın
(299 puan) tarafından
En son eşime aratacağım
(7,768 puan) tarafından
En sonu falan yok kuzu daha ne bekliyosun her gürültüde ara akıllansınlar
(299 puan) tarafından
Kız evde genç yaşta erkekler filanda var eşim gece çalışıyor ondan çokta bulaşmak istemiyorum ama sürekli bu şekilde olmaz
(7,768 puan) tarafından
Küfür etmek istemiyorm kendi ülkemizde geldiğimiz hale bak korkarak yaşıyoruz
(299 puan) tarafından
Aynen öyle ben apartmanda merdivende insanlar rahatsız olmasın diye çocuğu bile ağlatmıyorun onların çocukları koşa bağıra çağıra iniyor hiç umursamadan
0 oy
(262 puan) tarafından
Kirafiysan ev sahibine anlat de laftan anlamıyor sahibiysende yöneticiye konuşun bide onların ev sahibiyle attirirn
(299 puan) tarafından
Yönetici yok maalesef ev sahibine söylesem ne yapacak onun kıracısı değil üst katın sahibi farklı
0 oy
(1,105 puan) tarafından
Hiç yüz göz olma bence direk polisi ara şikayet et şikayet olunca ya bekçi geliyor uyarı için daha devriye de olan ekip 
0 oy
(1,301 puan) tarafından
Çık onlara deki mehlu ikfir bitsevevn his ahahshshjshs
0 oy
(1,101 puan) tarafından
Yapacağın tek set zabıta yada polis cagırmak canım bizimde bi konusunun basına geldi kız zabıtayı cagırdı ondan sonra daha ses seda yok tabi bu Suriyelilerin bazıları malesef arsız anlamıyolar
0 oy
tarafından
Onlar sabah yatar gece kalkar bizim sokak ful dolu Suriyeli yazın deli ediyorlar bizi kiracı olsaydık kesin çıkardık 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 256 göst.
16 Mart 2022 Diğer kategorisinde Bugrakagan (316 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 872 göst.
28 Mart 2022 Diğer kategorisinde Minik20 (5,313 puan) tarafından soruldu
+1 oy
3 cevap 313 göst.
16 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Irmak2hira (107 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 703 göst.