0 oy
273 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (701 puan) tarafından
Senelerdir saç dokulmesi sorunuyla bogusuyorum. Bir tutam saçım kaldı kala kala.. bir haftadır saçlarıma taktım. Önceleri umursamıyordum. Ama eski resimlerime bakıp çok özledim saçlarımı. Ve bu hafta başından beri evde bulunan hakiki zeytinyağından bir yemek kaşığı saç diplerime sürmeye karar verdim. Hergun düzenli diplerineasaj yaparak uyguladım. Sonra headandshoulders kadınlara özel dökülme karşıtı şampuan ile yıkadım. Mukkemmel ötesi dokulmem durdu. Ayrıca bugün birşey demedim gerçekten öyle mutluyum ki sevinçten neredeyse aglayabilirimmm. Sizde de belki böyle sorunu olanlar vardır diye paylaşmak istedim... Bemix bepanten evigen üçlüsü ile iki tatlı kaşığı badem yağı bir tatlı kaşığı zeytinyağıni karıştırıp kaynayan çay suyunun üzerine tutup ilitip saçlarıma masaj yaptim. Strecle sardım. Dört saat sonra tekrar headandshoulders kadınlara özel dökülme karşıtı şampuan ile yıkadım. Bir şişe maden suyu ile son durulama yaptım. Beş dakika beklettim durulandim çıktım.. ya böyle size anlatamam öyle canlandı ki saçlarım öyle yumus oldu ki valla enerji özgüven geldi. Böyle devam edersem saçlarım harika olcak inşallah. He bide unutmadan. Banyo sonrası saçlarımı havluyla sarılı dolaştım kurutmadim kendi halinde kurudu. Sonra Elidor sağlıklı uzayan saçlar serisi yeşil şişeli durulanmayan sprey ile iyice kuruduktan sonra elektiriklenmesin diye uygulamaya başladım. Ya ben bu kadar güzel ürün görmedim ya. Ya mutlaka tavsiye ediyorum herkese yaaa♥️

4 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Offf cok yorucu ne gerek var boyle seylere ben sana bi şampuan onereyim hic oyle aci cekme kiz ben okurken kivrandim :D 
tarafından
Emziriyorum hap olurmu ki
tarafından
Aa olmaz yavrum
tarafından
Şampuan da sıkıntı olurmu acaba
tarafından
Olmaz bebegim kullan
(701 puan) tarafından
Emirim losyonu kullandım ben. Sen kullandın mi losyon. İstediğim süre kadar şampuan kullanabilitlr miyim bende?
-Reklam-
0 oy
(695 puan) tarafından
Kac tane ürün war orda hepsinden hakini iste (: ama ben hawlu ile bekletemem sinüzüt war 
(701 puan) tarafından
O zaman düşük devirde saç kurutma makinesi ile kurutman lazm . Çok bir ürün yok. Zeytinyağı badem yağı bemix bepanten evigen üçlüsü şampuan sprey ha bide hafta bir bu ya maden suyu maskesi . Bunlar sadece haftada bir . Ben bir haftalık zeytinyağı maskesi yapmak iyi geliyor diye duydum ondan böyle karışık gibi geldi. Valla ugrasmayinca olmuyor. Aşırı her yağdan on damla kullanan var ama ben bilmediğim şeyi suremem öyle bunlar çok tutulan çok bilindik güvenilir yöntem.
(695 puan) tarafından
Deneyebilirim cnku saclrm dogumdan snra cok döküluyor we benim icin önemliler tesekkr ederm (:
(701 puan) tarafından
♥️♥️rica ederimmm♥️♥️
0 oy
(164 puan) tarafından
Sac bakim uzamni onermisti esime sampuanin icine vitaminleri birer ampul kirip saclarini o sampuanla yikayabilrsin canim ama bende kizim icin biseyler ariyorum onada badem yagi zeytinyagi suruyorum arada saclari cok seyrek ve dokuluyor resmen küçücük
(701 puan) tarafından
Kaç yaşında kızın okula başlamasıysa sıfıra vurun berberde usturayla kazitin
(701 puan) tarafından
Şampuana da katicam yeni şampuan alıyım onuda sabırsızlıkla denemek istiyorum. Ama çok döker diye korkuyorum. İki günde bir uygulamak ne kadar doğru olur o ürünleri bilmiyorum.
(164 puan) tarafından
2 tane ampül vitamin var bizde onlari yapiodu esim aslinda onlari haftada bir uygulamak daha iyiymis kizim daha 2 yasina girmedi ama kiyamiyorum saclari zaten cok zor uzadi kisa ama uzamiyor cok gec uzuyor ve cansiz incecik olanida dokuluyor resmen
(701 puan) tarafından
Sen badem yağı ve zeytinyağı pes etme. Ama bence sıfıra vurun ki gür gelsin. İleride sırma saçlı olcak hayal et şimdi mi ilerisi mi.? İleride hiç kel olamaz dalga geçerler. Bence şimdiden vurun sıfıra ..
0 oy
(749 puan) tarafından
Yağlar saçı daha çok döküyor kessnlikle sütun masaj yapın tarayın avuç avuç gelir
(701 puan) tarafından
Ama şampuan çok işe yaradı ya ondan yağlar dökmedi bile nerdeyse. Zeytinyağı ve badem yağı dokmedi benim saçımı şükür.

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 764 göst.
21 Aralık 2018 Güzellik-Bakım kategorisinde Gulcan (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 67 göst.
23 Şubat 2022 Diğer kategorisinde zmrt1 (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 38 göst.
23 Şubat 2022 Diğer kategorisinde zmrt1 (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 636 göst.