0 oy
68 göst.
Diğer kategorisinde (4 puan) tarafından

Hanımlar bebeğim 4 aylık.  Son 15 güne kadar hiç sıkıntı yoktu ama suan sanıyorum emzirmeye baglı olarak oluk oluk saçım dökülüyor. Sizde de oldu mu, hangi şampuanı kullandınız? Artarak devam ederse doktora gidecegim ama önce size sorayım dedim.

8 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Benimde yaa kafamda sac kalmadi bizim burada bebek anneyi tanimaya baslayinca dokulur diyorlar
(3,457 puan) tarafından
Aynen bizdede öyle diyorlar
-Reklam-
0 oy
tarafından
Dokulenler geri cikiyo 
0 oy
(3,148 puan) tarafından
Kel kalmadığıma şaşıyorum o kadar dökülüyor 
0 oy
(2,593 puan) tarafından
emzirme dönemi bittikten sonra dökülenler geri çıktı ek bir şampuan falan kullanmadım ama halles di sanırım öyle bir şampuan dökülmeye çok iyi geliyormuş birde bence emzirmeden kaynaklı vitamin eksikliği oluyor vitamin desteği alabilirsin
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Ay ben ne cektim ondan baya dokuluyordu sifira vurdum rahatladim;) sonradan duzeliyor diyorlar benimk8 uzayana kadar eski haline gelmisti zaten
(2,016 puan) tarafından
Erkek tipi dokulme yoksa sorun olmaz canim ama oyle birsey olursa ki bazilarinda oluyor hemen dr git tedavisini ol yoksa kel kaliyor basinda bir kisim benim tanidiklarim var
0 oy
tarafından
Gebelikte dökülmeyen saçlar dökülmeye başlıyor bir kaç ay devam eder normale döner Merak etme 
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Oldu ve artarak devam etti. Denediğim hiçbir şey kar etmedi emzirmeyi birakmaya yakin durdu

Ama saçlarımda azalma olmadi yani yerine yenisi çıkıyor demek ki
0 oy
(3,457 puan) tarafından
Benimkide 4 aylık 4 günlük çok dökülüyor

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 38 göst.
23 Şubat 2022 Diğer kategorisinde zmrt1 (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 276 göst.
0 oy
5 cevap 771 göst.
21 Aralık 2018 Güzellik-Bakım kategorisinde Gulcan (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 98 göst.
10 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hawa (1,552 puan) tarafından soruldu

378,420 soru

11,326,980 cevap

34,780 kullanıcı

...