0 oy
244 göst.
Aile kategorisinde (5 puan) tarafından
38 haftalık gebeyim ve aşırı duygusal bir gebelik yaşıyorum birde sanki eşim bana bazen yalan konusuyor gibi gizli iş çeviriyor gibi hissediyorum sorduğumda sinirleniyor yemin ediyor sonra düşünüyorum beni gerçekten çok seviyorum bu hormonlardan kaynaklı mi gerçekten kafayı yemek üzereyim 

5 Cevaplar

0 oy
(695 puan) tarafından
Normalde kadn şüpheleniyrsa dgrudur derm ama senin özel durumun war we ewet bu hormonlar bizi cok etkiliyor dogumdan snra lohusalk daha fena olabliyor doğumuna az kalms bunlrı dusunup stres yapma (: 
(5 puan) tarafından
Ya gerçekten düşünüyorum benj çok sevdiğini ve bana nasıl ilgili davrandigini biliyorum qma mesela 1 gün eve geç gelse dışarıda arkadaşlar ile vakit gecirse kavga etmek icin çabalıyorum hamilelik çok zormuş
(695 puan) tarafından
(: seni cok iyi anliyorum senden ilgisini eksk etmiyorsa deger weriyorsa kendisinede wakit ayirmaya hakki olmalı sen bu sekilde yaptikca ters tepebilr bn koly koly aglamam hamilelikte her seye agliyorm esim gık dese zoruma gdiyordu her sey sorundu ama simdi öyle değil gecici bir durum (:
(5 puan) tarafından
Evet aynı bu durumdayım şuanda inşallah benimkide geçer bi an önce ilgiden sorun yok kızdığım zamanlar mesaj atar yanımdayken bile sakinlesmeni bekliyorum diye ama elimde olmadan bazen çok abartıyorum sanırım dua edin lohusalik güzel geçsin
(695 puan) tarafından
Allahh kolaylık wersn insallah güzel gecer bebişin sakin olur (:
(5 puan) tarafından
İnşallah Allah razı olsun
-Reklam-
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Hormonlar çok fena
(5 puan) tarafından
Evet yaa duygusallik tavann birisi kalk dese ağlar oldum son haftalar perişan haldeyim
(5,132 puan) tarafından
İlk çocuk mu
(5 puan) tarafından
Evet ilk
0 oy
tarafından

Hep hormonlardan bacım ben kocamdan boşanmayı bile düşünüyordum :D sonra hepsi düzeldi:)))

(5 puan) tarafından
:)) bazen bende evden koyuyorum sinirlenip sonra pişman oluyorum bi an önce benim hormonlar da düzelsin lütfenn yapıp yapıp pişman oluyorum
0 oy
(1,101 puan) tarafından

Kız senin ki hiç bişey ben rüyamda aldatıldığımı görüyodum kavga cıkarıyodum peşine adam takmışlıgım bile var amma bi halt cıkmadı bosuna ugrasmıdım okadar hormonlardan hep bende sürekli sen beni artık sevmiyon aldatıyon diyodum ama günahını almışım gecenlerde konusurken aklıma geldi anlattım 3 sene sonra 3 cuyu yaparız diyodum ya vazgectim yapmıyalım 2cide Boyle seyler yaptıysan 3cüde basıma neler gelir dedi :D

(5 puan) tarafından
Ayyy evett bende saçma saçma tiplere grip eziyet ediyorum o da 2. Çocuk için baya bekleriz diyo
0 oy
(701 puan) tarafından
Çocuğun huzursuz bir bebek olmasını istemiyosan kendini mutlu et eşini düşünmek yerine kendinle bebegini düşün bunları boşuna kuruyorsun. Oda arkadaşları ile vakit geçirmek zorunda sosyal hayattan koparma onu da. Meyve tabağını al kucağına bebeğinle konuş ayaklarını uzat. Bol köpüklü kahve yap takma boşuna... Hep hormonlar bunlar.
(5 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim son 2 haftamı daha sağlıklı gecirircem inşallah

İlgili bir soru bulunamadı

383,447 soru

11,475,346 cevap

35,082 kullanıcı

...