0 oy
322 göst.
Diğer kategorisinde (1,097 puan) tarafından
Nasılsınıız? Bayadır beklediğimiz bi film vizyona girdi bugün. 9 buçukta işten çıktım 10 seansına yetiştik. Salon hınca hınç dolıydu ve alkışla izlendi :) ilk defa sinemada alkışa şahit oldum. 1de evdeydik valla uzun süre sonunda dışarda vakit geçirmek iyi geldi bize de :D

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Kızlar Allah aşkına bir spoiler var nolur Tobey ve Andrew var mı kesin ona göre gideceğim çocuğu anneme bırakıp :D yoksa gitmem İnternete düşmesini bekleyeyim :D
(1,097 puan) tarafından
Valla şöyle söyliyim eşim zıplaya zıplaya girdi filme zıplya zıplya çıktı. After creditsleride bekleyin bitince çıkmayın filmden 2. After credits çok iyi
tarafından
Kız maşallah eşinle aynı şeyleri seviyorsunuz benim ki sevmez bilim kurguları pek o yüzden tek izlerim genelde yoksa bu ne böyle diye başımı yer filmden birşey anlmam:D
(1,097 puan) tarafından
Ahahah ya ben romantik filmde severim de eşim pek hazetmez ama beni 50 ilk öpücük filmiyle tavladı. :D marveli ikimizde ayrı ayrı bitirmiştik evlenince beraber en baştan izledik :) allahtan ben bilim kurgu seviyorum yoksa film konusunda anlaşamazdık hiç :)
tarafından
Allah bozmasın canım ne güzel maşallah ':)))
(1,097 puan) tarafından
Ben bide dedektif filmleri seviyorum polisiye ama eşim hazetmiyo pek :) amin amin
-Reklam-
0 oy
(765 puan) tarafından

Filmin adını sormamız lazım sanırım şu an :D

(765 puan) tarafından
Ahahhahah takılıyorum yaa  :) ne mutlu canım Allah'ım huzurunuzu daim etsin bende dayıya gitmek istiyorum ama bebişim daha 13 aylık :/
(1,097 puan) tarafından
Oğlum 3 yaşında babaneside bizde kalıyo bi süredir ondan rahat çıkabildik. Karnımdakinide biletsiz sokmuş olduk sinemaya :D aminnn cümlemizin inşallah. Valla iyi geliyo arada insana bide ufak çocuk insan çok sevsede daralıyo bi yerden sonra bakcak insanın varsa 2 saat filme kaçıverin yaa
(687 puan) tarafından
Iyi bnm kaynanam olsa yazık değil mi o paraya der evinizde tv izleyin der tv acsak yazık değil mi elektrige der :)))
(1,097 puan) tarafından
Benimki de normalde der ama bayadır çıkmıyoduk valla demesin bi zahmet :D
(687 puan) tarafından
Aynn cnm:)
0 oy
(1,664 puan) tarafından

Ohh eğlencenin gezmelerjniz bol olsun...

Ne işinde çalışıyorsun 9 buçuk geç değil mi yaa iş çıkışı için?? 
(1,097 puan) tarafından
Marketteyim 9da kapatıypruz çıkmamız buçuk oluyo
0 oy
tarafından
Ohhh sefan olsun canım 
(1,097 puan) tarafından
Teşekkür ederiiz :))
0 oy
(2,853 puan) tarafından
Ben daha çok çocuğu ne yaptınız diye düşünüyorum :D işten çıkınca koşa koşa eve geliyorum ben çocuğu görmek için
(1,097 puan) tarafından
Babanesi bizde kalıyo bu sora bi kaç aydır bizde. Hazır bizdeyken dedik bi gün çıkalım :D
0 oy
(13,036 puan) tarafından

2 sene oldu sinemaya gitmeyeli :ermm:

(1,097 puan) tarafından
Benimde olmuştur bi o kadar ama çok iyi geldi

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 240 göst.
5 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Sulemhmt (732 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 64 göst.
3 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Ipek41 (7,376 puan) tarafından soruldu