0 oy
592 göst.
Aile kategorisinde (120 puan) tarafından
Dùn gece çok kòtù oldm eşime dedim ki alarim sen dùn kurmadn mi neden çalmadı dedim nerden bilim dedi kzdı bende dedim ki neye kzyrsn tavırlsn ne biçm cevap veriyorsun dedim  bide sordm dedm  başka biri mi var syle bana he var dedi kim dedm sanane dedi  dedim senin eskisi mi he eskisi dedi bende dedm seni babana sylicem beni tehtit etti  bana tokat attı ikimizin ikinci evliligi bana sen namuslu olsaydn ikinci evlilik yapmazdn dedi bana bùsùrù hakaret etti sabaha kadar agladm çok zoruma gitti ben kimseyle konusmuyorm diyo yemin ediyo tlfn şifresini de biliyrm ben gizlemiyo bana neden bòyle davraniyo o......sp kelimesini de kullaniyo bana ne yapaym çocugmuz yok benim mi suçum diyorm ses etmiyo

13 Cevaplar

+1 oy
(2,139 puan) tarafından
Bu adama çocuk yapılmaz canım iyi düşün.
(120 puan) tarafından
ben yine gitsem milletten annem babamdan çekiniyrm
-Reklam-
0 oy
(1,267 puan) tarafından
Tövbe estağfurullah neler olmuş öyle 
(120 puan) tarafından
Hic deme ya her kzgnda ikinci evlilikten bahsediyo :( çok zoruma gitti
0 oy
tarafından
Kendi de gavatın önde gideni o zaman o.. çocuğu. Tövbe yarabbim ya sabah sabah sövdürüyorlar
(120 puan) tarafından
Hayir tabiki de onun da 2.
tarafından
E ikinizin de durumu aynı yani,Allah'ım ya ne insanlar var. Sen iyiydin de ne diye sen de ikinci evliliğini yaptın ikimiz de esitiz diyeydin
(120 puan) tarafından
Ben onunkinden bahsettigm zaman çldırıyor aldatmş eşimi galiba o yùzden ben ona karşlk vermedm alta kaldm
tarafından
İşte sustugun için böyle oluyor. Neyse düzelirsiniz inşallah canım
(120 puan) tarafından
Inan karşlk versem şiddet uyguluyo ne derse tmm diyorm hersey kendi istedgi gibi yapiyor bana şiddet uyguladgi zaman canm yaniyo boşver yaa geri kafaliyi ne dersem boş
0 oy
(1,945 puan) tarafından
Bilmiyomuydu 2.defa evleneceğini o da 2.evlilik yaptı diyosun madem öyle o da serefsiiiz kusura bakmasın yani pis herif sabah sabah sovduruyo yaaa sakin bu adamdan çocuk falan da yapma
(2,724 puan) tarafından
Yani bilemiyorum ki al karşına konuş derim sakin bir şekilde isteklerini ona entegre etmeye çalış belki faydası olur
(120 puan) tarafından
Dinlemiyo ki konusmaya çalştm kaç kez ne diyon boş boş konuşuyorsun diyo
(2,724 puan) tarafından
Tamam bırak konuşma da ilgini alakanı kes zaruri durumlarda konuş kendi gelip insan olup seninle uzlaşacaksa eyvallah, ama devam edecekse sende ona göre kararını al
(120 puan) tarafından
Dùn hic konusmadk kendi sabaha kadar sarılarak uyudu tepki vermedm sabah yanaştı izin vermedm
(2,724 puan) tarafından
İyi yaptın tepkini koy
0 oy
tarafından
İlk önce esine kizmadan önce senin dediklerinede bakmak lazım neden adamı kışkırtıp başka biri mi var diyosun bu evliligi zedeleyen en büyük etkendir durdukyere kavga çıkarmışsın esinin dedikleri zaten çok yanlış o da haksız ama sende çok ustuje gitmişsin 
(120 puan) tarafından
ama ilk degil arabasna tespih asmş dedm ki nerden getirdn gùzelms dedm buna bile anlam çkardi ùstùme yùrùdù
0 oy
(1,272 puan) tarafından
Çocuğunda yokmuş bence bosa gitsin
(120 puan) tarafından
Boşansam 2. Kez evlenip boşanms olurm ama ilkin ilk evlilikte adam afedersn erkek degildi 3 yıl kaldm yaninda iyleşir tedavi olsn dedm bekledm 3 yl onun yaninda halen bakireydm
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Kendiis ikinci evlilik yapınca hoş ta sen yapınca mu aferdersun o.....sp oluyorsun ya onu bile bile seninle evlendi de canım demeki kocan takıntılı bence sen onun üzerine çok gitme yani çok şaka yapma çünkü şakayı kaldıran biri deil belli ki sana boşan desem de olmaz Allah yardımcin olsun evlenince karakterinin böyle olduğunu biliyor muydun 
(120 puan) tarafından
Yok gòrùcù usulù evlendk tanımyrdm
(120 puan) tarafından
Yok gòrùcù usulù evlendk tanımyrdm kendisini
(2,671 puan) tarafından
Hı anladm canim inşallah huyu belliki çok güzel deil oyuzden  bence şaka yapma ona yani alttan al derim Rabbim yardımcın olsun inşallah canım
(120 puan) tarafından
Bu saaten sonra òyle olcak mecbur òyle davranmak zorundaym
0 oy
(6,203 puan) tarafından
2.evliligi yapan sen namussuzsan kocan da ******** o zaman 2.evliligi yapmış.Ne kadar ***** insanlarla dolu şu ülke Allah'ım yaralım Çocuğun yoksa ve sana o kelimeyi kullanan birisinin baş kıçına tekmeyi gitsin hiç evlenmemiş nimisli birisini bulsun örümcek beyinli
(120 puan) tarafından
kaçncı degisi her defasnda kullanıyo hep içime atiyorm aileme sylemiyrm aglayarak rahatliyrm
(6,203 puan) tarafından
Boş yere için atma ailene de şöyle bugün bunu söyleyen yarın iftira atar
(120 puan) tarafından
Aklna ne geliyorsa onu sylùyo yemin ederm ondan habersz markete bile gitmiyorm ondan habersz aileme gitmiyrm adm atsam haberi var hersey onun istedigi gibi oluyo bekarken diyordm benim bi eşim olsa asla hızmamı çkartmam benim herseyimdi hızmam onu çkarttı hayatta en sevdigim şeydi bilmiyrm takinca kendimi mutlu hissediyordm
(6,203 puan) tarafından
Dediğim gibi ailenizle konuşun cunku böyle evlilik devam etmez.Psikolojinizi bozar boş yere
(120 puan) tarafından
ya bilmiyrm annem tansiyon hastası sylesem kzacak kendi kendine kzsa tansiyon frlayacak onun yùzùnden annme birsey olsn istemem
0 oy
(2,678 puan) tarafından
Yaşadıklarıniz.tam olarak bilmiyoruz ama durup dururken biri mi var diyorsanız 

Ya güven yok ya da kuruntu ile daha da kötüye gidiyor durum. Yani durup dururkene en ufak olayda da biri mi var denmez sanırım. Eşiniz de çok kaba evet.
(120 puan) tarafından
19 ve 24 haftalk kaybim var yok daha
(2,678 puan) tarafından
Böyle bir eşle evliliği çocukla taçlandırmak size daha da yük ama siz bilirsiniz elbet herşey ortada maalesef.
(120 puan) tarafından
biliyrm hersey ortada farkindaym elim kolum baglı herseye ragmen çok seviyorm onsz bi gece ayri yatamiyrm ne yapacam bilmiyrm
(2,678 puan) tarafından
Gebelik kayıplarıniz büyük bende yaşadım en büyüğü 3 aylıktı. Bu süreçler psikoloji insanı doğru duygulara sevketmez blmiyorum insan soğur yani kendine bu şekilde davranan birinden.Sevgi denen şey karşılıkli olursa evlilikte bı kıymeti var
(120 puan) tarafından
normalde ben haklı da olsam haksz da olsam hep geri adm ben atardm dùn geceden sonra ona tek kelime etmdm kahvalti da hazrlamadm hazrlasaydm da yapmazdı herseye ragmen hep dùşùnùrdm ama bu kez farkli oldu surekli yazardm yada arardm ne oldu bana bilmiyrm
0 oy
(1,556 puan) tarafından
İkinciye evlenen namussuz mu oluyo bu nasıl zihniyet
(120 puan) tarafından
Ona gòre òyle eger bòyle bir duruma dùşecegimi bilseydm asla evlenmezdm
(1,556 puan) tarafından
E ozaman namuslu biriyle evlenseydi el değmemiş biriyle o nie madem ikinciye evlendi
(120 puan) tarafından
kaderimde varms demek ki bana denk geldi
0 oy
tarafından
O elini onun kırardım yemin ederim ben büyük konuşmayayım yaşayamam oyle bir erkekle..
(120 puan) tarafından
Ben nasl yaşıyorsam artk bende bilmiyrm
0 oy
tarafından
Aldattığı karı namuslu olsaydı evli adamla bir olmazdı. 

Esin namuslu olsaydı aldatmazdi 

Kimseye ahkam kesmesin 2.evliligi olan namussuz oluyorsa almayaydi seni kapısında mi yattin da aldı seref yoksunu 
(120 puan) tarafından
inan olanlara aklm almiyo hemde ne zaman aldatti biliyor musun ilk hamile kaldgm zaman 3 aylk serklj dikis atildi  rahm agzi ksalgm var diye ben gece gùndz bebegimi dùşùnrken kza gidip ben evli degilim çocugum yok demis
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Canim 2. Evliliğim diye sakin çekinme pısma

Adam olsaydı karisi bunu boşamazdi zaten adam olsaydi sana böyle laflar söylemezdi demekki neymiş

Adam olmadıği için karısı bunu bo şa mış

Sana gelirsek 1.de bulamadığinı bunda bulacağını düşunüp evlendin şimdi korkuyosun budamı olmadı dicekler diye

Ama sakin çekinme kuzum sorun şu an sende değil anladığım kadarıyla 

Kime söyleyeceksen söyle biseyler yapilsin gidisat iyi görunmuyo 

Ne zaman evlendiniz
(120 puan) tarafından
3 sene oldu hep bòyle hic huzrum yok

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 332 göst.
0 oy
15 cevap 686 göst.
28 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Asli_eren_47 (762 puan) tarafından soruldu
+1 oy