0 oy
125 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar merhaba hamileyken bebeğin cinsiyetini şöyle veya böyle hissediyorum diyip gerçekten de hissettiğiniz gibi oldu mu mesela ben oğlum da hamileyken oğlum olacak diyodum 7.ayda da erkek olduğunu öğrendim ve rüyamda hep kiz bebek görüyordum şimdi ise ikinciye gebeyim hep erkek bebek görüyorum rüyamda hep kızım diye seviyorum karnımı cinsiyeti öğrenemedim henüz sizlerde oldu mu böyle şeyler ☺️

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canım hamileligimi geç öğrendim. Test çubuğuna baktığım an o an saniyelik erkek hissettim bakar bakmaz . Annemler kaynanamlar herkes kız olacak dedi :) kız aşkı var hepsinde :) 

Bir oğlum var şimdi hepsi peşinde :):) o saniyeler içinde hissettim kuzum 
tarafından
Anladım canım benim bende eşimde ilkinde oğlan dedik oğlan oldu bunda da hep kız diyoruz doktor göstermiyo fln diyo kafamız karışıyor 6 aylık oldum henüz öğrenemedim inşallah sağlıklı olur senin çocuğunu da Allah sana bağışlasın canım
tarafından
Amin canım cumlemizin evladını inşallah
-Reklam-
0 oy
tarafından
Evet kız hissettim kız oldu canim
tarafından
Bende oğlumda oğlan hissettim bunda hep kız hissediyorum Allah bilir gerçi sağlıklı olsun da
0 oy
(2,628 puan) tarafından
Kız gibi geliyodu bana daha cinsiyeti belli olmadan önce. Ama tabi kız istediğim için mi orasını ayırt edemedim :D Sonuçta kız oldu
tarafından
Ay maşallah ne güzel benimde oğlumda hep erkek dedim bunda da hep kız diyorum bakalım hayırlısı olsun inşallah
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Normal sartlardada hislerim beni hic yaniltmaz oglum olacagini hissetmistim ruyamdada gormustum hatta iki oglum olacak die gordum bi kizim olsun cok isterdim
tarafından
Hayırlısı olsun rabbim hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah
(6,053 puan) tarafından
Aminn canim simdi bi oglum war suan ikinciyi hic dusunmuyorum kismet
tarafından
Benimde oğlum var 2 yaşında bende beklemiyodum doktor polikistik over olduğunu tedavi olmam gerektiğini söyledi ertesi ay hamile olduğumu öğrendim nasip ☺️
(6,053 puan) tarafından
Benimkide 2 yas 3 aylik ☺☺
0 oy
(1,715 puan) tarafından
Ben sadece kendiminkini değil kmn hamileliğini gördüysem cinsiyetini söyledim hepsi doğru çıktı
tarafından
Al benden de o kadar arkadaşımla aramızda hafta var benden sonra kalmış ona da erkek dedim oğlu olacakmış ben hayırlısıyla öğrensem alışveriş yapmak istiyorum artık ☺️ doktor kendini göstermiyo dedi
(1,715 puan) tarafından
Bence seninki de erkek
tarafından
Nerden anladın canım sağlıklı olsun da önemli değil
(1,715 puan) tarafından
Öyle hissettim canım doğru cikarsa yzrsn
tarafından
Yazarım canım benim Çarşamba kontrol var inşallah öğrenirim ☺️
0 oy
tarafından

Oğlum olacagini hissettim ruyamdada oğlumu gördum :) 3 aylikkende doktorum erkege benziyor dedi :) 3 yasinda dunyalar guzeli bi oğlum var <3

tarafından
Maşallah canım Allah hayırlı uzun ömürler versin inşallah bende oğlumda hep hissettim ama bunda ne olacak bakalım
tarafından
Amin amin amin canim
0 oy
(149 puan) tarafından
Hamileliğimi öğrendim hep kiz hissettim kızım oldu herkes erkek diyordu, eşim, kayinvalidem falan ama ben hep kiz dedim kiz çıktı. Şimdi yine hamileyim ve yine kiz hissediyorum bakalım ne çıkacak 
tarafından
Hayırlı evlat olsun canım sağlıkla kucağına alırsın inşallah bende kız hissediyorum nedense bilmiyorum ama
(149 puan) tarafından
Anneler hisseder canım inşallah sende sağlıkla kucağına alırsın miniğini:)
tarafından
Çok sağol canım inşallah ☺️
0 oy
tarafından

Kisiler olaylar vs bunlarda hislerim beni hic bizaman yaniltmadi ama ben inadina yokcanim okadarda olmaz bu boyle bi insan degil dedikce dedikce kafama vura vura ogrendim hislerimi dinlemeyi biraz gec oldu ama olsun cinsiyettede oglum olcak dedim millet sallaamadi ama oglum oldu :D

tarafından
Beni de hiç yanıltmaz hislerim ne hissedersem çıkar ama acaba bunda öyle mi ki diyorum hayırlısı olsun inşallah
tarafından
Amin canim
0 oy
(416 puan) tarafından
İlk cocuklarimda 9 ay ben kız hissediyorum dedim cinsiyetlerini öğrendiğim.halde eşim ilk öğrendik 2 sinede oğlan demişti daha 5 haftalıkken bundada erkek olacak dedim eşim yine 5. Hafta ben biliyorum kız dedi ve kızım.olacak gerçi hala erkek geciyo içimden eşimin hislerine daha çok güvenmem gerek sanırsam adam evlenirken demişti zaten 2 oğlum olacak sonra kız diye 
tarafından
Hayırlısı olsun inşallah canım

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 519 göst.
9 Haziran 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
50 cevap 491 göst.
24 Aralık 2021 Aile kategorisinde Mavi-beyaz (1,686 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 100 göst.
11 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde ahmeteren (3 puan) tarafından soruldu