0 oy
159 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
gaz karin agrisina iyi geldigini okudum normalde kizima pisik oldugunda sürüyordum ama yeni doğan bebegimin karnina sürsem olurmu cok ağlıyor

22 günlük. 

6 Cevaplar

+1 oy
(4,875 puan) tarafından
Karnını sıcak tut ki gazını rahat çıkarsın aynı şekilde emziriyorsanz sizde kendinizi sıkı tutun üşütürsen bebekte üşütür. 

Masaj yapın bisiklet hareketleri yaptırın
tarafından
aynen canim ya birde nasil sıkıyor kendini :(
tarafından
agri kesme özelliği var ya iyi olur diye düşündüm googledede kullanilabilir yaziyor ama emin olamadım
(4,875 puan) tarafından
Mutlaka öyledir ama dediğim gibi bebek çok küçük vucudu kızarır belki o yüzden bişey diyemem alerji olabilir
tarafından
anladim  canm teşekkürler  :)
(4,875 puan) tarafından
Rica ederim canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
post uste cikk
0 oy
(2,011 puan) tarafından
postu görünce merak edip net ten baktım gerçekten iyi geliyormuş dene ya zeytinyağı var içinde sonuçta ne olacak ki bende denicem şimdi benim bebe 28 günlük senin ki ne kadarlık
(2,011 puan) tarafından
Yaa ciddi misin
tarafından
evet  canim alerji gibi bi durum yok suan
(2,011 puan) tarafından
Uyuyo mu hala yaradı mı yani
tarafından
yok uyandi emziriyorm tekrar uyuyacak gibi baklm
tarafından
kimyon cayi da içiyorum ben
0 oy
(6,203 puan) tarafından
İyi geliyor evet ama bebeğiniz aşırı gaz cikariyorsa gaz sorunu yaşıyor demektir bu yüzden biogaia ve nurse harveys damla kullanabilirsiniz ikisini de her gün aynı saatlerde vermeniz gerekiyor.Biogaia da probiyotik bağırsaklarını düzenlemesi icin
tarafından
canim dr sordum ama yan etki vs olursa mesuliyet kabul etmem dedi korktm açıkçası  metsil kullaniyorum onu yazdi sadece
(6,203 puan) tarafından
Metsil bir işe yaramaz ve gaz damlaları zaten ilaç değil miktarında verilince sorun yaşanmıyor.
tarafından
ilk kizimda da tek o ise yaramisti

anladim canm dediklerini sorduraym esime
0 oy
(5,804 puan) tarafından
Kantoron yağı zaten zeytin yağı istersen önce küçük bi bölgede dene alerjik reaksiyon göstermezse sonra kullan 
tarafından
ay tamm canm sagol oyle yapim
0 oy
(1,552 puan) tarafından
Tıbbi açıklamasını bilemem ama ben kullandım bi sorun olmadı.. Bi de gaz damlası ve Sevim Kuruçay Çam'ın gaz masajını tavsiye ederim.. Bu kadını burdan birinden duymuştum, tarif ettiği masajı hemen uyguladım, çok faydası oldu.. Aşırı gazlıyken karınlarına dokundurmak istemiyorlar ama biraz sakinken yapabilirsin
(1,552 puan) tarafından
Yok alerji falan olmadı.. Bi de Osman Gönlüal diye bi doktor var youtube'da.. Bebeği on dakika karnının üstüne yatırıp, karın üstü egzersizi yaptırmanın çok faydalı olduğunu falan anlatıyor.. Ben de yapıyorum, diğer faydalarını bilmiyorum ama iyi gaz çıkarıyor benimki öyle de :) On dakika başından ayrılmaman lazım ama
tarafından
cok sagol kuzum  bakiyim onada
(1,552 puan) tarafından
Rica ederim.. Anneler olarak en büyük sorunumuz gaz :) Bi  faydam olursa ne âlâ
tarafından
kesinlikle gaz hem bebegimizi hem bizi yıpratıyor
(1,552 puan) tarafından
Aynen öyle.. Rabbim onların da bizim de yardımcımız olsun

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 541 göst.
4 Ocak 2022 Aile kategorisinde 1anneadayi (1,267 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 671 göst.
2 Mayıs 2019 Diğer kategorisinde Özgegizem (291 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 316 göst.
12 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Buğlemsinem (37 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 40 göst.
21 Mart 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde NurAsel09 (131 puan) tarafından soruldu

378,172 soru

11,318,488 cevap

34,765 kullanıcı

...