0 oy
212 göst.
Diğer kategorisinde (53 puan) tarafından
Arkadaslar kusura bakmayın soruyorum ama... 2 cocugum var yeni dogum yaptm suan 3 aylik oglum.. iliskide karnima agri giriyor.. biraz gobegim kaldı o agrı sirasinda gobegime bastirinca agri azaliyor... ilk dogumumdan sonrada olmuştu kaburgamin boslugu agriyordu.. bu nedir boyle nasil geçer.. neden böyle oluyor 

4 Cevaplar

0 oy
(1,786 puan) tarafından
Sezeryanmı oldun ondanmı acaba canım
(53 puan) tarafından
Evet sezeryan oldum
(2,052 puan) tarafından
Benimde yürüyüş veya spor filan yaptığımda sağ tarafta kaburgam ağrıyor nefes bile almakta zorlanıyorum 4 bucuk ay önce sezaryen doğum yaptım onunla alakası varmi bilmiyorum
-Reklam-
0 oy
(1,169 puan) tarafından
Enfeksiyon olabilir canım doktorunla bir görüş 
(53 puan) tarafından
Peki canm görünecem tskkur ederim
0 oy
(13,044 puan) tarafından
Bende yaşadım o acıyı ama sonradan geçti kendi kendine 
(53 puan) tarafından
Öyle mi cok sevindim teskkur ederim
0 oy
(149 puan) tarafından
Valla ben bir iki gün ağrı çekmiştim sonra üstünden 20 gün falan geçti hamile oldugumu öğrendim sende dikkat et bacım belki alakası yoktur ama yine de söylemek istedim 
(149 puan) tarafından
Ağrı sürekli mi oluyor bilmiyorum kuzum sende, bende iki gün olmustu meğerse bebis geliyormuş sen yine de dikkat et
(53 puan) tarafından
Ya zaten adet olmuyorum korktum simdi.. allahım olmayanlara versin ben hazır degilim dermanim kalmadi artk..
(53 puan) tarafından
Yarın test aliyim
(149 puan) tarafından
Ya umarım degilsldir canım ben öyle oldum bebegim 4 aylıkken hamile kalmışım öğrendim yıkıldım şuan anca kendime gelebiliyorum malesef ondan dolayı uyarmak istedim belki önceden haberin olursa önlem alırsın belki
(53 puan) tarafından
Cok sagol canm doktora gidip spral taktiracam

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 344 göst.
25 Nisan 2020 Diğer kategorisinde Melda31 (26 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 55 göst.
15 Mart 2024 Diğer kategorisinde Acvbn (43 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 153 göst.
0 oy