0 oy
121 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (689 puan) tarafından
Dün üşütmüşüm grip oldum ondan kaynakli mi bilmiyorum dunden beri dikis yerlerimde agri oluyo gun icindede lekelenme tarzi kanamam olmus 9 ay oldu dogum yapali sizce neden olabilir basina gelen var mi

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Agrı olabılır bende 15 aydır olmadı ama kanama hıc duymadım 
tarafından
Kız seni arıyordum dedin ya bana göreceksin hicbisey yok diye sezeryan doğumdan sonra korkma demiştin yemin ederim aklıma sen geldin inann varya bu kadar kolay olacağını bilsemmm hiç kasmazdim kendimi . Salı günü öğlen 3 de ameliyattan çıktım akşam 9 da yürüdüm ertesi gün eve geldim 4 gün oldu bak bebeğimle kendim ilgileniyorumm vee kanamam yok denecek kadar az gözünü seveyim sezeryan doğumun ya vallahi :))
tarafından
Oyyy çok sevındımmm vallahı bak, ne dedım sana buradakiler çok abartıyor onun nedenını de başka yerden soyleyeyım :D sezeryan kadar guzelı yok :D çok şükür gözünaydın kuzum
tarafından
Vallahi kuzum ya bandajim bile çıktı incecik bir çizgi var tabi oturup kalkarken sızlıyor ama olur yani ne bir yerim tutuldu ne bir ağrım oldu Allah'a şükürler olsun . Hatta 10 dk da bir sancım çıktı nst de onu bile hissetmedim . Doktor beni açarken dedi coks sncin kasılman var nasıl durdun dedi rahim duvarı bile incelmiş yani ameliyata almasam akşama acildeydin dedi . Ay Allah'a şükür darısı diğer hamişlere inşallah
tarafından
Ohhh şükür valla kurtuldun, o yanma ve agrı normal yapsan başka yerde olucaktı bılıyorsun :) Sağlıkla büyüt bebısınııı
tarafından
Kesinlikle orası olacagina karnımı tercih ederim yani saol canimm inşallahh ❤️❤️
-Reklam-
0 oy
(288 puan) tarafından
Geçmiş olsun cnm bilgim yokda birşey sorcam sende bel ağrısı oluyor mu benim felaket oluyor ya sezeryan yerim kasınyo hep
(689 puan) tarafından
Kasıntı arada bi oluyoda bel agrisi eger belim yada ustum acik uyuyunca bebegi kucaklarken egilince dogrulmakta zorlaniyorum ama genel olarak bel agrim yok
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Üşütmemeye dikkat et canım ayaklarini sicak tut
0 oy
(4,875 puan) tarafından
Kanamayı bilmiyorum ama her üşüttüğün de ayakların su da çok kaldığında sezeryan yerin ağrır. 
0 oy
(3,148 puan) tarafından
Benimde arada oluyor 18 ay oldu benimde
0 oy
tarafından
Hem acile git ne olur ne olmaz 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 108 göst.
25 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Ege'nin annesi❤️ (2,568 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 169 göst.
0 oy
2 cevap 49 göst.
30 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zisan (1,148 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 80 göst.
17 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Memuranne& (1,793 puan) tarafından soruldu

382,038 soru

11,437,601 cevap

35,005 kullanıcı

...