0 oy
493 göst.
Moda kategorisinde tarafından
kızlar eslerinizle aynı şampuanimi kullanıyorsunuz? aynı sapmuan kullanılamasi yanlış diye duydum TV den aylar önce çünkü kadının kendine Has kokusu olması lazımmış. siz neler düşünüyorsunuz bu konuda

23 Cevaplar

0 oy
tarafından

Ayni sampuan farkli dus jeli kullaniyoruz boylelikle kokumuz farkli oluyo :D

-Reklam-
0 oy
(3,151 puan) tarafından

Aslinda ayri kullaniyorduk ama bu ara ben kendi sampuanimi bulamadim mecbur suan ayni kullaniyoruz internetten siparis edicem bende kendi sampuanimi. Esim erkeklere ozel clear kullaniyor cunku :D

0 oy
tarafından
Ayri sampuanlar kulaniyoruz ama kokudan falan degilde benm sac yapim ayri onun ayri ondan dolayi
0 oy
(118,484 puan) tarafından

Bizim şampuanlar farklı hiç aklima gelmeyen bise:D

0 oy
(12,773 puan) tarafından
Eşimin ayrı benim ayrıdır o kendine göre ben kendime göre alıyorum 
0 oy
(1,151 puan) tarafından
Bioxcn sampuanini ortak kullnyrm eşimde bazen benm sampuan kullanr 
0 oy
(771 puan) tarafından
Valla eşimle aynı şampuanı kulaniriyoruz ama ilk defa sende duydum  bunu  ama bence öle bişey yoktur
0 oy
tarafından
aynı sampuan ama benim daha cok sac kremimin kokusu kalıyor saçımda :D 
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Aynı şampuanı kullanmıyoruz biz canım. Onun saç tipi farklı benim saç tipim farklı sonuçta. 
0 oy
(271 puan) tarafından
Normalde clear men kullanıyordu bende elidor sonra ikimizde clearın normalini aldk beraber kullanmaya karar verdk bunu ilk defa senden duydum :D
0 oy
(6,827 puan) tarafından
Farklı kullanıyoruz cnm
0 oy
(15,370 puan) tarafından
Ayrı kullanırız çünkü o erkekler için olanı kullanıyor ki aynı şampuan  olmaz zati erkek saç tipi farklidir
0 oy
(2,201 puan) tarafından
Biz ailecek dalinle yikaniyoruz:dddd
0 oy
(142 puan) tarafından
Iki hafta oncesine kadar ayrıydı sonra benim sampuanimi denedi ne guzel bu diye artik benimkinden kullaniyo yani ayni sampuan ))sampuanla koku ayni olmazki bunun duş jeli var parfümü var varda var o uzden kokular farkli
0 oy
(1,169 puan) tarafından

Bence aynı parfümün kokusu herkesin teninde nasıl farklı kokuyosa şampuan kokusuda farklı duruyordur zaten eşimin saçı kısa kendi saçını koklayamadıgı için sorun olacağını sanmiyorum:happy:

0 oy
(2,351 puan) tarafından

Bi dusuncem yok olabilr kullnilabilinr ama biz ayni kullnmioruz o 

Heden soldir kullnio :)) hahahha bi capste gormustum bu sekil yazldgini  { head shoulders }

Ben panten :))

0 oy
(2,931 puan) tarafından
Sac yapilarimiz farkli oldugu icin farkli yoksa ayni alabilirdi :)
0 oy
(2,470 puan) tarafından
Hayır ikimiz de ayrı şampuan kullanıyoruz
0 oy
(184 puan) tarafından

Şampuan ayni parfümler farkli :D:D:D

0 oy
tarafından
Benim bazen bitebiliyor o an alamazsam eşimin sampuankni kullanıyorum aynı şekilde eşim de öyle o an bittiyse benimkini kullanır ve asla sıkıntı yaşamayız

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 168 göst.
0 oy
6 cevap 572 göst.
25 Mart 2021 Moda kategorisinde GizemAsel (492 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 154 göst.
0 oy
9 cevap 684 göst.
19 Ekim 2019 Güzellik-Bakım kategorisinde GizemAsel (492 puan) tarafından soruldu

374,656 soru

11,206,419 cevap

34,508 kullanıcı

...