0 oy
185 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde tarafından

image

bunu kulanan varmı kızlar nasıl güzmi

5 Cevaplar

0 oy
(35 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap

image

kulanmadim ama almayı düşünüyorsanız cuma günü bime geliyor ve dhaa uygun ordan alın derim yengem almıştı iyi diyordu 
tarafından
Bende zaten bimden alacam da kararsızım iyi alırmı
(35 puan) tarafından
Vala bende estetisyenim güzellik salonundaki cihazlar gibi tabi olacağını sanmıyorum ama illaki bir faydasını görürsünüz geç çıkarma veya azalma olabilir belki burda kullanan çıkar ama ahım şahım bir sonuç göreceğinizi pek sanmıyorum yüz bölgesi özelikle biraz sıkıntılı heleki ayva tüylerse hiç dokunmayın dhaa berbat hale gelir.
tarafından
Canım bende kökten gideceğinden pek bir umudum yok sadece ağda yerine bunu kullanmak istiyorum  ağdaya alerjim var da
(35 puan) tarafından
Evet maalesef ağda sivilce çıkarıyor bendede aynı şekilde şuan hamile olduğum için bnde yapamıyorum lazer iki üç tüy çıktı ağda yapıyım derken daha kötü hale geldi ağda yerine bunu kullanman daha mantıklı
tarafından
Tamam canım çok sagol  Allah bir avazda kurtarsın  seni Allah bebeğini sağ salim  kucağına almayı nasip etsin  inşallah
(35 puan) tarafından
Amin cnm sende sağol Allah razı olsun :)
(569 puan) tarafından
Ya benım ayva tuyı hatta daha seyrek ama genede dayanamayıp ıple alıyordun kullanmayım mı  ıple kendım alamıyorum baskaısna aldırıyordum hep
(35 puan) tarafından
Ayva tüyleri lazer sahada kalınlaştirip çoğaltıyor almamanizi tavsiye ederm hata ip ağda vs onları bile kulanmasaniz DHA iyi onun yerine sarartablrsinz tuylerinizi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Post yukarı çiksın
0 oy
(3,102 puan) tarafından
Yani sanki epilasyon aletine benziyor hani cekerek alan.kakin cikarir dye dusunuyorum
tarafından
Bilmiyor ki bende bir daha çıkartasa da olur
0 oy
(569 puan) tarafından
Canım bende dusunuyordum da ayva tuyu almayın aklın cujartır deyınce vazgectım sımdınkalın cıkaryorza dıye arkadaslarıma iple aldırıyordum aymı cıkıyordunda kalın cıkarsaa dıye tırstım sımdı
tarafından
Wala canım benim tüyler kalın zaten
0 oy
(11,216 puan) tarafından
Kesio. Epilasyon gibi yolarak almiyor.bundansa yuz usturasi alin o daha kullanisli . Ustelik olu derileride temizliyor

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 176 göst.
0 oy
9 cevap 202 göst.
27 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 115 göst.
9 Ağustos 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Rabia.12374 (213 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 70 göst.
7 Ağustos 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde M_A_E (335 puan) tarafından soruldu

399,432 soru

11,947,757 cevap

36,103 kullanıcı

...