0 oy
1,359 göst.
Diğer kategorisinde (13,202 puan) tarafından
Annem hastanede çalışıyor şimdi geldi işten arkadaşı acilde görevliymiş bu akşam bir aile eve sünnetçi çağırmışlar komple kesmiş 5 yaşındaymış çocuk Abla diyormuş çocuğun üstü açıktı Bir baktım yumurtalıkları var pipisi yok döndüm babasına baktım elinde adamın parça. Acil ameliyata almışlar. Ayy ağzım açık kaldı şifa versin inşallah rabbim.

43 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Sünnetçi olduğuna eminler mi ya, kasap gibi geldi ne var ne yok kesmiş. Yazık yavruma inşallah bir an önce iyileşir 
(13,202 puan) tarafından
Ay inşallah iyileşir de şaşırdım kaldım yeminle
tarafından
Valla bende, ayy kimse de bir şey dememiş mi keserken ya
(13,202 puan) tarafından
Kadın sadece öyle görmüş hesap soramaz ki.
tarafından
Yok o değil canım evdekilere diyorum. illa başında babası biri vardır görmemişler mi,
(13,202 puan) tarafından
Adam hala şoktaymış ben eskiden o bölümde çalışıyordum hala orada olsaydım öğrenirdim ne oldu ne bitti diye de
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ayyy şaka mı gözümün önüne geldi yaaaa kurban olduğum yazık günah . O adamı  bı güzel dovsunler sarhoş mu bu herif nasıl böyle bişey yapar ay Allah'ım yaa daha neler duycaz ... İnşallah dikmislerdi bişey olmaz geleceği yazık günah yaaa 
(13,202 puan) tarafından
Geleceği gitti zaten imkansız artık içim yandı resmen.
tarafından
Ay allahimmm yaaaa ufacık çocuk ne guzahi var Allah'ım
(13,202 puan) tarafından
Ah ah valla içim yandı
0 oy
tarafından
Ayyyy nasıl olur yaa Rabbım korusun şifasını versin  inşallah 
(13,202 puan) tarafından
Dikerler canım erkekliği kalır mı bilmiyorum ama en azından wcye çıkabilsin ameliyata almışlar direk
tarafından
Offff yaa inşallah kötü bir şey olmaz bak aklımdan çıkmaz artık çok üzüldüm hatta ağladım bile :-((((
(13,202 puan) tarafından
Oyy üzdüm hakkını helal et :( öğrenirsem haber ederim hafta içi
tarafından
Helal olsun kuzum yok yaa ne demek ben çok takıntılıyım her şeye böyle kafaya takıp ağlarım:-( vallahi öğrenirsen bana da söyle kuzum yaa aklım kalır artık
(1,218 puan) tarafından
Banada haber edin bilgi verin oğlum var benimde iicm çiz etti
0 oy
tarafından
Yaa banada kaynanamlar diretiyo evde ettir diye ettirmem dedim
(13,202 puan) tarafından
Yok kuzu hastane denen birşey var
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Ayy şok oldum yaa evde sünnet ettirmek nedir hangi çağdayız ya resmen hayatı bitti çocuğun
(13,202 puan) tarafından
Öyle öyle kuzum şok oldum
0 oy
tarafından
Ayyyyyyyyy Alllaaaaaaah muhafaza . O adamın gırtlağını keserim herhalde. Alllaahim yaşatmasın. O anne baba yerine koydum kendimi ya
(13,202 puan) tarafından
Allah korusun valla ay ağzım açık kaldı
0 oy
(1,363 puan) tarafından
Töbeee Bismillaahh... çocugun cektigi acı... ayy Allahim, yavrum ya
(13,202 puan) tarafından
Öyle kuzum çok üzüldüm valla
0 oy
tarafından
Ayy Allah'm korusun pipim yok ama kasiklarima bir sancı girdi yavrum kim bilir ne acı çekiyordur Rabbım şifasını versin inşallah 
(13,202 puan) tarafından
Ah yavrum valla ameliyata almışlar
0 oy
(463 puan) tarafından
Ay lal oldum. Allahım tövbe evlatlarımızla sınama ya bu nedir
(13,202 puan) tarafından
Ağzım açık kaldı şok oldum ya
(463 puan) tarafından
Çocuğun var olan olacak tüm travmalarını düşünüyorum da. Gerçi teknolojide ilerledi ya bin tane yolu yordamı var.
(13,202 puan) tarafından
Dikerler de işese yeter erkeklik falan çok zor artık
(463 puan) tarafından
Yok canım bi dünya cinsiyet ameliyatı yapılıyo neler neler var düzelir yani eskisi gibi değil. Bacaktan doku alıp 0dan penis yapıyolar
(13,202 puan) tarafından
Biliyorum kuzum ayrıntısını da yine de kader kısmet hepsi
0 oy
(3,388 puan) tarafından
Ay Allahım tanımadan dışardan getirilir mi gözü kör olsun ah yavrucak içim gitti:(
(13,202 puan) tarafından
Yazık valla bu devirde
(3,388 puan) tarafından
Yemin ederim ağlicm ya nası insan bunlar çoçklara bişi olmasın artık:(
(13,202 puan) tarafından
Valla kaldım öylece sünnetçi yanımda olsaydı inan onunkine dalmıştım şimdi
(3,388 puan) tarafından
İnş çocuğa bişy olmz :(
0 oy
tarafından
Ben staj yaparken başımıza geldi öyle ama çocuk bisikletten düşmüştü dikiyolar sonra pek belli olmuyo 
(13,202 puan) tarafından
Aman inşallah birşey olmaz kuzum olacak şey değil
0 oy
tarafından
Off çok üzüldüm çocuğa ya 
(13,202 puan) tarafından
İçim eridi benim de
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Şu an şok oldum Aslı ya nasıl bu kadar büyük bir ihmal olur ya adamin elimi titredi napti yazık 
(13,202 puan) tarafından
Valla Bahar hala aklımdan çıkmıyor kuzum yazık nasıl oldu hiç anlamadık soramadık tabi de
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Ayy ne yaptın ya bu gece uyumama artık skntidan valla :-( kuzum ya cani nasıl açılmıştir onun o pipisine kurban olsun mu diyem.ne diyeyim çok kotu oldum ya haber alırsan bizede şöyle ya valla merak ettim çok üzüldüm gözümün önüne biran için geldi ya offf >.<:-(:-(
0 oy
(15,196 puan) tarafından
Ayyy Allah'ım korusun ya rabbim. Önümüzdeki hafta oğlumun sünneti var. Keşke.okumasaydim
0 oy
(199 puan) tarafından
En iyisi  doktor sünnet etsin
0 oy
(199 puan) tarafından
En iyisi  doktor sünnet etsin. 
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Allahım evladımm rabbim şifa versin nasıl canı yanlıştır yavrum ya inşallah geleceği kararmaz çocuk ani hareket mi yaptı ki nasıl oldu acaba Allahım çok zor bir şey yaa 
(1,218 puan) tarafından
Bende onu düşündüm hastanede uyusturuyolar o bölgeyi oğlumda benide içeri alın dedim ama almadılar oğlum ağladı içerde duydum sesini sonra baya ağladı ama en azından garantili hastanede oldu evde nasıl oluyor çocuk belki ürktü ya kuzum cani nasıl yandı ya kıyamam en çokta gençligi gitti belki evlilik hayatı gitti o an gözüme geldi üzüldüm rabbim bundan sonraki ömründe sağlık versin hep kuzucuklarimizi korusun
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Adamla kadın herhalde hastaneden bihaber
0 oy
tarafından
Ayyy içim gitti ya geleceği gitti çocuğun 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 307 göst.
15 Ekim 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 137 göst.