0 oy
437 göst.
Diğer kategorisinde (333 puan) tarafından
Ve yine uyandı yaa napicam sürekli yan yat diye uyandırmak zorunda kalıyorum yan yatınca yine azalıyor :Ddd sürekli uykusundan uyanırmak istemiyorum ama bebek uyanınca hiç susmuyor uykusu var bebişin horlama sesinden uyumuyor :Dddd akıl verin 

22 Cevaplar

+1 oy
(9,626 puan) tarafından

Burnunu sık koy tekmeyi at yataktan aşağıya :D

(333 puan) tarafından
Kız kıyamam :Ddd
(1,772 puan) tarafından
Benim de aynı canım sürekli kafasını sağ sola çeviriyorum uykusu ağırda anlamıyor Allahtan :)
-Reklam-
0 oy
(161 puan) tarafından
Eşin tedavı yöntemleri varsa gitsin tedavı olsn ben bile yatamam kaldıkı el kadar bebek yani
(333 puan) tarafından
Mesleği açıdan şuan yapamıyor yıllık iznini bekliyoruz :(
(161 puan) tarafından
Ozamn ayrı yatın cocugnla sende yatamassınkı ben yatamıyorm şahsen eşimde benm horlamamdn yatamıyor mesela hamilrym nefes alamıyrm geceleri horladgmda kaldır dedim benı kaldırıyor oda kendimi düşğnüyprm cünki ben dayanamiyorsam kimseyede o eziyeti yaşatamam
(333 puan) tarafından
Ben başlarda çok kızıyordum ama alıştım ya :D bebek uyumuyor ama her gece aynı şeyi yaşıyorum
(161 puan) tarafından
Git salonda bebeginede günah yaa üzüldm yavrucagıza
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Al bendende o kdr iki evladım var biri 2,5 yaşında biri 2,5 aylık çıldırcam artık doktorada gitti çare yok bu yüzden yatam ayırmak istemiyorum ama her hece kavga etmekten yoruldum horlamakta suçu yk ama bide yüzüne yorganı çekiyor iyice horluyor deliricemmmmm
(333 puan) tarafından
Yüksek yastık var onu vericem yarın ya
(7,768 puan) tarafından
Heh aynen ama bi kbb ye götür sende bizde bişey çıkmadı keşke çıksaydı tedavi olurdu
(333 puan) tarafından
Ya burnundan ameliyat olması gerekiyor ama mesleği açıdan sıkıntı oluyormuş yıllık izninde ameliyat olucak inşallah
(7,768 puan) tarafından
Ayy inşallah düzelirr
(333 puan) tarafından
İnşallah canım
0 oy
tarafından
Bazen benm eşimde horlar uykudan uyanirim her seferinde yastığını cekerim dönsün diye noluyo der gbi kafasını kaldırır panikler snra yatar uyur güzelce sabaha da bisey hatirlamaz :D
(333 puan) tarafından
Bende döndürmeye çalışıyorum ama beceremiyorum :D
tarafından
Benmki rahatına düşkün. Rahatı bozulunca dönüyor hemen. Benm rahatımin icine ediyo :D
(333 puan) tarafından
Hahahaha :D
0 oy
(385 puan) tarafından
Benimki hirlamiyor ama çok dönüyor aşırı ben bile rahatsız oluyorum oğlumla çıktık TV li odada yatiyoruz malesef kendi ise gittiginden koltuk tepelerinde yaramıyor pardon rahat donemiyor . Çocuk iyi uyursa odamdaym uyanınca yanına terfi saçma sapan bı durumum var
(333 puan) tarafından
Ayrı uyuduğum zaman çok kızıyor
(385 puan) tarafından
Kendi kizamiyor çünkü kendine kızıyor bnm oglum kolikti uyksuuz geceler ve çıta uyanan bı bebek hâlâ bile 27aylik bezdim yani o çıkıp gelmiyor bende ona kızdım napim .o ayak uydurmuyirsa ben uyduramam
(333 puan) tarafından
Yüksek yastık denicem yarın inşallah işe yarar
0 oy
tarafından

İşte bizde o yüzden esimi aşağı salona postaladik o salonda uyuyor biz oğlumla yukarıda odamızda missss gibi :D

tarafından
Valla bende istemiyordumda artık çocuk yarım saatte bi uyanmaya başlayınca mecbur kovdum odadan yani :)
(333 puan) tarafından
Burun ameliyatı olana kadar öyle mi yapsak ya olucak gibi değil çünkü
tarafından
Eğer ameliyat tarihi yakınsa olabilir kuzum 3 unuzede yazik cnku o uykusu bölündüğu için uykusunu alamaz çocuk zaten tam huysuz oluyor öyle olunca sana hepten yazik zaten
(333 puan) tarafından
Valla yazık bana :((
tarafından
Seni en iyi ben anlarım valla :)
0 oy
(99 puan) tarafından
Ay benim kocada öyle bebeyi geçtim beni bile uyutmuo bant filan al diom yoh diğer odada yat diom he hu Dio sonra bumerang gbi geri gelio 
(333 puan) tarafından
Bant işe yarar mı acaba hiç düşünmemiştim
0 oy
tarafından
Yastıgını yukset esının canım bıraz yuksek yastıkta yatsın . Genız etı sorunu varsa onun ıvın doktora gıtsın .  Bebegın cok kucuk degılse odasını ayır.  Bunlardan bırı faydalı olur umarm
(333 puan) tarafından
Teşekkür ederim evet yarın yüksek yastık denicem ameliyat olamaz şuan normalde ameliyat olması gerekiyor iznini bekliyoruz
tarafından
Demekkı sorun genız etı canm. Benm esımdede varda o yuzden blıyorum :) yuksek yastık yan yatması sorunu cozuyo
(333 puan) tarafından
Yan yatınca tekrar dönüyor:(
tarafından
O zmn yuksek yastıgı dene canm
0 oy
tarafından

Kaç aylık bebis alışır kız zamanla bizimki öyle öyle alıştı :D

(333 puan) tarafından
Hep yanımızdw yatıyor alışamadı hala
tarafından
Allah Allah bizimki alışmıştı çok şükür şuanda da eşim horluyor biraz ama sizinki nasıl bilemiyorum tabi ses kaydı olsa neyse ;))
(333 puan) tarafından
Bizimki baya şiddetli ya
tarafından
Hahhahaa Allah'ım ya ozaman bişey diyemicem çocuk haklı başka odaya yatsin enişte
(333 puan) tarafından
Söyledim ayrı uyumak istemiyor bende istemiyorum açıkçası ama bantlar varmış onlardan Alicam
0 oy
(1,170 puan) tarafından
bizde ayniyiz valla bn sabaha kadar ninni aciyorum oyle az duyuyor çevresini o zman 
(333 puan) tarafından
Allah yardımcımız olsun ya
(1,170 puan) tarafından
amin canim amin
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Benim eşimde çok horlar ilk zmanlar ben uyuyamazdim Allah'tan yanımda degil 15 aydirda kızım rahat uyuyor gelirse çok horlsrss salonda yatar 

:))
0 oy
(1,309 puan) tarafından
Bebeğin odasını ayır
0 oy
tarafından
Valla aynı bizi anlatmışsın bende hep uyandırıyorum diğer tarafa dön diye baktım olmuyor pış pış sesi açıyorum bebiş horlamayı duymuyor 
0 oy
tarafından
Yemin ederim bu ben yan yatırma olayı falan hep aynı sürekli bunun için dürtüyorum sinirlenip kızıyor bebek hepten uyanıyor iki gündür salonda yatıyorum snsjjajsnzn
0 oy
(278 puan) tarafından
Bende 4 yıldır sabaha kadar 25 sefer uyanıp eşimi uyandırıp hayatım yan yat diyip yada yastığını düzeltip bu gibi Bir duruma maruz kalıp sonrasında bu duruma alışmış bir insanım bacım anlıyorum seni benim bebeğim yok gebeyim henüz ben alıştım da kocama bakalım bebiş ne dicek bu duruma :D
0 oy
(5,952 puan) tarafından
Esim de horluyor yorgun olunca uzun Avrupa şoföru yoldan geldimi 2 gun horluyor kıyamıyorum ona da uyandırmaya uykusunu alsin yatağında diyom bakiyorum oglum gozlerin aciyor cok guldum kendi kendime arasında kaldim ikisinin 1 2 esime yan yat askim cocuk bakiyor dedm bakdim arada dönüyor horluyor bakdi oglum alisdi simdi rahatsiz olmuyor sese alistirdim gun icindede her isi yaparim sesli uyanmaz :)
0 oy
(285 puan) tarafından
Kızım 2 bucuk yaşında bizdede durum ayni ama eşim aşırı gürültülü horlar 2 buçuk senedir sabaha kadar ninni açık uyuyoz dinleniyomu beynimiz yoruluyomu belli değil sende dene canim :)
0 oy
(392 puan) tarafından
Cnm ya yatağı ayırıcan yada çocukları ayrı yatırıp bebe telsiziyle takip edicen. Başka yolu yok. Bizdede aynı sorun var. Ayrı yatıyoruz. 
0 oy
tarafından
Burun bandı ise yarar mı acaba ? 
0 oy
(68 puan) tarafından
Benim eşimde horlar malesef burnu kırık ve zamanında ameliyat ta olmamış bekarken yani ayrı yatıyoruz oğlum sürekli uyanıyor ben dürtmekten yoruldum artık şimdilik böyle çözüm bulduk tek başıma sorun yoktu alışmıştım ama çocuk olunca olmuyor.

İlgili sorular

0 oy
33 cevap 460 göst.
22 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Yarn1238 (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 75 göst.
2 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Serapse (61 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 118 göst.
24 Eylül 2023 Diğer kategorisinde duygumiray (345 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 49 göst.