0 oy
835 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Benim kızım hep korkuyor bu diyordu bende çizgi filmden falan öğrendi sandım aciyor bu diyor mesela kolunu gösteririm acıyo diyor kafasını göstersem acıyo diyo yalancıktan hatta birde gülüyor şu aralar gece hiç uyumuyor ağlaması falanda yok benimle birlikte uyuyor normalde  yaklaşık 1 saattir oturma odasında uyuyoruz kapıyi kapetiriyoruz bu oda sıcak diğer odalar soğutmasin diye. 1 saattir kapalı kapıya doğru parmağını kaldırıp bana diyor bak kokuyo diyor bak gitti diyo halbuki hepimiz uyanık ve onun yanındayız korkuyorum kızıma bir şey mi oluyor ben zaten öyle konularda çok korkak bir insanım 

24 Cevaplar

0 oy
(7,118 puan) tarafından
Kızımın 2 yaş kontrolün de doktorumuz uyardı bizi böyle böyle yapabilir korkmayın diye. Hayali arkadaşları olabilir, tek noktaya bakıp eliyle işaret edebilir dedi. Kızım yatak odasına gittiğimiz de ya da gece emmeye kalktigin da hep aynı noktaya bakardı. Bir süre sonra geçti. Her gece uyumadan önce dua ederim. Ayetel Kürsi, ihlas, Fatiha, Nas sürelerini mutlaka okurum.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hayali arkadası vardır canım sacmalama ya Allah korusun 
0 oy
(3,151 puan) tarafından
Bikac ay önce benim kızlarda da oldu bu. Biri 4 buçuk diğeri 2 buçuk yaşında. Geceleri düzenli kendi başlarında uyuyan çocuklar uyumamaya başladı uykularında ağlayarak uyaniyorlardi. Gündüz akşamları vs bazen bana tavanı pencereyi kapıları gösterip bak geliyo bak gitti bundan korkuyom vs gibi şeyler diyordu küçük kızım. Büyüğü de sürekli yanımda dur canavar var korkuyorum diyordu ben YouTube vs yüzünden rüya görüyor sanıyordum. Sonra bı tanıdık vasitasi ile çocuklara korku muskasi yaptırdık üzerlerine tak demisri ama yaktirmadilar bende odalarına koydum ondan sonra kesildi o tarz muhabbetleri bı daha olmadi şükür.
0 oy
(1,453 puan) tarafından
Nas felak ayet-el kürsi oku bisey olmaz canım dediğin gibi izlediği bireylerden etkilenipdur bide kaç yaşında bazı dönemler de böle oluolar benim oğlumda ocak da tam 3 yaşında olacak bi kaç ay önce odasında asla yatiramadik gece koşa koşa yanımıza geliodu elleriyle böö falan yapiodu neyse güneşlik yoktu orda önce onu taktım sonra çok okudum falan şükür geçti 

İlgili sorular

0 oy
31 cevap 952 göst.
15 Eylül 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 524 göst.
19 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Meriyadairem& (1,405 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 359 göst.
0 oy
12 cevap 950 göst.
21 Şubat 2022 Diğer kategorisinde asminim09 (331 puan) tarafından soruldu