0 oy
618 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kim baktı 

62 Cevaplar

0 oy
tarafından
Annem bakacak annemlerde kalacam
-Reklam-
0 oy
tarafından

Ben baktm :)  Kendimede kızımada 

tarafından
Zor oldumu peki
tarafından
İlk bebeğim olduğu için biraz zorlandm ama bakmak için değil kuzum , mesela gazı oluyodu ağlıyodu neyi olduğunu anlamıyodm internetten izleye izleye öğrendm herşeyi
0 oy
tarafından
Eşim bakti canım 
0 oy
(3,503 puan) tarafından
İlk bebegimdi annem hastanede yanımda kaldı eve geçtikten sonra kimse kalmadı yanımda ben istemedim ama annem sağolsun hergun geldi yanıma 
0 oy
(1,691 puan) tarafından
annem gelcek o bakar esim saolsun oda bakar kayin validemde gelir saolsunlar
0 oy
(1,752 puan) tarafından
Bn yalnzdım esim vrdı yanmda sdxe bide ilk bebegm ama bi yandan ıyı oluyor hersyı oğrenıyosun
0 oy
tarafından
Kendimi baktım ikimizede çok şükür 
0 oy
(1,489 puan) tarafından
Eşim ve komşularım şimdi eltim doğum yaptı kaynana ona bakmaya gitti bana gelmemişti 
0 oy
tarafından
Kımse bakmadı kendim baktım ıkımızede şükür 
0 oy
(210 puan) tarafından
Annem ve eşim baktı bebeğim 2 aylık olana kadar hiç yalnız kalmadım Allah razı olsun 
0 oy
(1,007 puan) tarafından
Kendi annem geldi canım 2.5 ay kaldı yanımda iyiki geldi valla 
0 oy
(3,198 puan) tarafından
Annem sağolsun 
0 oy
(9,626 puan) tarafından
İkisinde de annem vardi ama sadece bi kaç gün yani 1 hafta bile değil.. ben istemedim kendim bakmak öğrenmek istedim 
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Annem bakacaktı kovid oldu kaynanam baktı annemin karantinasi bitince de o gelip baktı 
0 oy
tarafından
Annemde kaldım ama öyle aman aman bana ve bebeğe bakılacak durumda olmadım. Acı çeke çeke herseyimi kendim yapmaya gayret ettim 
0 oy
tarafından

Hastanede refakatçi ablam kaldı eve çıktığımızda 1 hafta kayinvalidemgilde kaldım bebekler gibi baktı ikimizede 1 hafta sonunda annem geldi annem kaldi bizimle annem bakti sagolsunlar hepside çok güzel bakti bütün nazımı çektiler <3

0 oy
(245 puan) tarafından
Benim 3. Çocuktu diye direk hastaneden gelip kendim yaptım kimse kapımı acmadi
0 oy
(1,556 puan) tarafından
Annem geldi yardima
0 oy
(961 puan) tarafından
Hamileliğimde dw annem bakıyor doğum yapıncada annem ilgilenir kayımvalidemde gelicek nöbetlele ilgilenirler ikisi
0 oy
(436 puan) tarafından
Birkaç gün annem kaldı bi kaç gün ablam 20 günün sonunda sadece gündüzleri yemek yapmaya bebeği yıkamaya falan gelmeye başladı annem sonra yavaş yavaş ben iyice alışınca yanlız bakmaya başladım. Yemek yapmaları evi temizlemeleri falan aşırı iyi oluyor ama bebeğe ben hep kendim bakmaya çalıştım alışmak için bide en çok anneye ihtiyacı var bende onu aylarca beklemişim sürekli kucagimdaydi her isiyle ben ilgilendim sadece çok çok uykusuz kaldığım zamanlarda onlardan yardım aldım

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 235 göst.
22 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
14 cevap 133 göst.
29 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Ht (2,091 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 276 göst.
2 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Miraysu (2,696 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 342 göst.