0 oy
369 göst.
Aile kategorisinde (2,593 puan) tarafından

image

gecen gün geldi beni geri al anne diye meğer oğlum beni gene kandırmış pedagoga ben babamla yaşamak istiyorum demiş çok üzüldüm beni bir kez daha yarı yolda koymasına içim yanıyor ama ben anneyim ayakta durmak zorundayım mutlu görünmek zorundayım 3 tane daha evladım var ve özellikle 2 si daha çok ufak 

10 Cevaplar

0 oy
(16,491 puan) tarafından
Oyyy masallah boncuk gözlerine

Rabbim hayırlı kapılar açsın canim
(2,593 puan) tarafından
Amin inş canim tek temennimiz o
-Reklam-
0 oy
(48,642 puan) tarafından
Kac yasinda oglun
(2,593 puan) tarafından
11 yaşında canim
0 oy
(12,994 puan) tarafından
MaşAllah niye öyle yapıyor peki söylememiş mi birsey
(2,593 puan) tarafından
Orda demis ki ablamla geçinemiyoruz ablam beni dövüyor
0 oy
(2,699 puan) tarafından

Kız burda 11 yaşında durmuyor hiç küçüklük halimi bu resim maşallah gözlere bak tühhh tühhh nazar edecen kız bebeye neden böyle bişey demiş acaba babası mı aklına girmiş 

(2,593 puan) tarafından
Oğlumda gelişim sıkıntısı vardı canim yaşıtlarına göre biraz geç büyüyor babasi zaten demis senin için oda yaptım odana klima taktirdim senin için evi degistim demis
(2,699 puan) tarafından
Dangalakkk herif sırf senden uzak tutmak için yapıyo yazık aciz herif
0 oy
tarafından
Malesef aile içindeki sorunlar en çok çocukları etkiliyor psikolojileri alt üst oluyor 
0 oy
(7,704 puan) tarafından
Canım anneyiz biz ona sakın tavır alma böyle bir hayatı seçtiği için. İnşaAllah büyüdüğünde daha iyi anlar da yanına gelir. Şimdi daha ufak. Babacı demek ki. Ama sakın ona tavır alma bu yüzden o daha bilmiyor ki senin üzüldüğünü kalbinin kırıldığını
0 oy
(1,414 puan) tarafından
Sana bişey diyim mi bnm oğlumda pedegoga babamı istiyorum demiş ama tehditle söyletmiş babasıyla dedesi bnm oğlum bilir ne kadar deli olduğumu bana tlfonda anne tehdit dedi noldu ne tehditi dedim özür dilerim babamı seçmek zorunda kaldım dedi 9 yaşındaydı o zmn başka bişey diyemedi çünkü hiç yalnız bırakmıyolar çocuğu anlatamıyo bi anda sustu yanına biri geldi çünkü anne olursa yakarım dediğin şey oldu diyebildi sadece ve bunlar bana yetti de arttı.. Önce cvb dilekçesi yazdım orda çocuğun tehdit edildiğini dayak yediğini oğlumun bunu bana şifreli söylediğini hepsini yazdım ve duruşma günü adliyeye gittim çok şanslıydım ki duruşma öğleden sonraya kaldı ve öğle arasını oğlum benimle geçirdi orda konuşturdum herşeyi anlattı ve cesaret verdim ben burdayken kılına dokunamazlar dedim anne seni de döverler dedi sıkıyosa denesinler eski annen yok ümüğünü sıkarım hepsinin korkma sen dedim bnmle kalmak istiyorsan çık hakime herşeyi anlat ve beni istediğini söyle dedim oğlum söyledi ama pedegog bana karşı oldu işte oğlan beni görünce duygusal seçim yapıyomuş yoksa babasını istiyormuş ve orda iyiymiş falan filan konuştu girdim araya çocuk tehditle dayakla seçim yaptırılmış pedegogsun ve çocuğun gözündeki korkuyu anlayamadın ve şimdi bana karşı mı duruyorsun dedim hakim beni susturdu ve o an bnm oğlan adliyeyi ayağa kaldırdı ben bi daha o adamın evine gitmem beni yine dövecek diye ağladı basbas bağırdı ve sonuç oğlum benimle..  

Yani eğer çocuk önce seni isteyip orda başka seçim yapıyorsa kararını onlar etkiliyordur dayak tehdit vardır demiyorum ama etkiliyorlardır..
(2,593 puan) tarafından
Üvey anne herseyi yapıyor oğluma ama kanitliyamiyor oğlum babasida inanmıyormuş
(1,414 puan) tarafından
Ve sen bunu bile bile oğlunu orda mı bırakıyorsun.? Sana gelince konuştur çaktırmadan videoya al bununla başvur
(1,664 puan) tarafından
E yavrum üvey anne olayını biliyorsan nasıl duruyorsun yaaa aklım almıyor anlat hele bi..
(1,414 puan) tarafından
Bnm oğlan 3 yaşında iken üvey annesi dövmüş bu eve gelince bana anlattı direk babasını aradım duydum ki evlenmişsin yarım akıllı da bi kız almışsın ama karına bu kez sahip çık kalan yarım aklını da ben almıyım dedim bu şok noldu dedi oğlanı dövmüş dedim yalandır dedi inanmadı sen inanmamaya devam et ama karına da sahip çık bi kez daha duyarsam meydan dayağı atarım ona dedim kapattım o günden sonra oğlanı hiç götürmemişti taki ben 7.5 yaşındayken oğlumu ona bırakmak zorunda kalana kadar..
0 oy
(366 puan) tarafından
Oyyy Maşallah gözlere bak yaa..

İnşallah hakkınızda hayırlısı olsun
0 oy
(1,664 puan) tarafından
E yavrum üvey anne olayını biliyorsan nasıl duruyorsun yaaa aklım almıyor anlat hele bi..

Babası inanmıyor çocuk kanitlayamiyor sende duruyorsun ...mahkemede falan snlat ne bileyim nasilduruyosun kabulleniyosun bilemedim ben ...
0 oy
(1,068 puan) tarafından
Yorumlardan okuduğum kadarıyla 11 yaşında Allah evladına yardım etsin siz ayrıldınız çocuk ne seni ne babayı kaybetmek istemiyor demekki çocuğa kızmayın  onu anlamaya çalışın nerde kalmak istiyorsa kalsın şimdi çekişirseniz  bir kaç sene sonra ergenlikte daha kötü olur yavrum kıyamam ya Rabbım hayırlı evlat etsin hayırlı insanlarla karşılaştırsın

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 703 göst.
4 Aralık 2021 Aile kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,593 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 641 göst.
23 Ocak 2022 Diğer kategorisinde elis (2,011 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 531 göst.
10 Nisan 2021 Aile kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,593 puan) tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 1,171 göst.
10 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Rabiaua (2,351 puan) tarafından soruldu

379,360 soru

11,355,524 cevap

34,831 kullanıcı

...