0 oy
640 göst.
Diğer kategorisinde (2,011 puan) tarafından
biz ayriyiz 1 aydir ben babamın evindeyim bosancaz 4 yaşındaki oğlum babama gitcem çok ozledim diye ağladı geçen cumartesi babası geldi aldı götürdü hala getirmedi hergün görüntülü oglumla konuşuyorum oğlumda telefon var bugünde aradım görüntülü ne zaman gelcen annem çok özledim dedim bir daha gelmicem seni sevmiyorum seni ozlemedim dedi ama kardeşin seni çok özledi dedi o zaman kardeşim buraya gelsin dedi hemen babasının dibinde oturmuştu acar açmaz ezber gibi bunları söyledi saatlerdir ağlıyorum geleyim seni alayım dedim hemen istemiyorum dedi geçen yün gitti 2 3 gün kaldı geldi kaynanam senin annen kötü anne pis anne diye doldurmuş nereden ogreniyorsun annem bunları dedim valla babaanne dedi ben demiyorum anne dedi çocuğun psikolojisini bozuyor çocuğu bana düşman ediyor yazık hiç mi çocuğu düşünmüyor gelmiyor da oğlum kafayı yicem

15 Cevaplar

0 oy
(3,162 puan) tarafından
Sebşn yapacağın sey arayıp eski eşini demek size yolluyorum ama çocuğa bunları nasıl dersiniz bir daha duymayacağım demek. Terbiyesiz karı ya 
(2,011 puan) tarafından
ah ah benim canımı acitmaya calisyolar çocuğu mahfediyolar haberleri yok
-Reklam-
0 oy
tarafından
Allah ıslah etsin ..al çocuğunu bir daha gönderme görmek isteyen gelsin yanında görsün..
(2,011 puan) tarafından
ya almak sorun değil alırım da gelmiyorum diye ağlıyor öyle de babasından koparmış gibi olcam daha çok aglicak
tarafından
Ee  ordami bırakacaksın çocuğunu ..daha çok zehirlediler diyemi..
(2,011 puan) tarafından
hayir yarin hediye paketi alip gostercem alcam birakacagimi kim soyledi
tarafından
Bencede çocuğun iyiliği içinde bir daha gönderme. babası gidecekse gelsin evinde görsün..dışarı ciksanizda sende git ..çocuğunu bırakma
(2,011 puan) tarafından
of çok caresizim
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Bosanmalar iste cocuklar icin yıpratıcı dönemler 

Kaynananin insanlığını sorgulamicam aşikar orta da ...

Insallah hakkinizda hayırlısı olsun 4 yasındaki cocuk icin pedagog desteği alabilirsiniz bu dönem 
(2,011 puan) tarafından
gelmiyorum diyo agliyor gekmek istemiyor zorla nasıl alayimki
(7,654 puan) tarafından
Cok üzülüyorum çocuklara yaa allah yardimcin olsun simdi muhtemelen gözünü boyamak icin her istedigini alıp yaparlar
(2,011 puan) tarafından
yaparlar valla o pisliklerden herşey beklerim
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Çocuğa çok büyük kötülük bu tatlım Allah yardımcın olsun bi daha sizin evde görsün babası yollama
(2,011 puan) tarafından
gelmiyor anne lere düşman olmuş
0 oy
(2,688 puan) tarafından
Çocuklara üzülüyorum bilinçsiz ebeveynlerle hırslarına kurban ediyorlar halbuki o çocukta ne yaralar açıyorlar 2 taraflı çocuk büyütmek çok zor Allah yardımcınız olsun çok gelgitleri olucak belli ki çocuğun destek alın bu hengame de sağlıklı iletişimle büyüsün çok etkileniyorlar 
(2,011 puan) tarafından
ah ah kendimi k eziyetten kurtarayim diye onların hayatını mahfettim
(2,688 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Yinede öyle demeyin tabi anneleri olarak siz daha sağduyulu olun bı taraf evet daha çok yıpranıyor ama çocuklar için hiç olmassa bı tarafın olgun olması çok önemli inşallah sabırla kolaylaşır işleriniz
0 oy
tarafından
Allah akıl fikir versin. Kücücük cocukla annesi arasına girilir mi. 
(2,011 puan) tarafından
vallaçok kotuyum yikildim
tarafından
Konus karşıdakiyle. Baska türlü hallolmaz
0 oy
(12,994 puan) tarafından
Allah kaynanana vicdan versin 
(2,011 puan) tarafından
babası da dolduruyor az ince beni ozlemedinmi dediğimde babasına bakıyor ona göre cevap veriyor yikildim
(12,994 puan) tarafından
Ah canım ya senin durumunu okuyordum az çok biliyorum rabbim kolaylık versin
(2,011 puan) tarafından
amin can allah razi olsun
0 oy
tarafından
canim soyle ki mahkemenin belirledigi tarihler disinda cocugu vermemen gerek o tarihte alacak sonra gelip birakicak aksi halde sende velayeti kotuye kullanmis oluyormussun oyle dediler gecen tv de.. bir de babasiyla konus bu bizim evladimiz cocugu dusunun vs gibisinden.. bosanma davan da gerceklesmediyse bunlari mahkemeye sun, bir sonraki aramayi video ile kaydet mesela
(2,011 puan) tarafından
hiç bir sekilde babasıyla konuşamıyorum benden nefret ediyor küfür hakaret ediyor
0 oy
(1,170 puan) tarafından
Acaba hediye paketli bir şeyler göstersen görüntülü konuşurken oğlum bak sana neler aldım. Sürprizi merak ediyor musun? Falan gibi şeyler yapsan o da gelir belki. Gelince de sen zaten yollama. Çocuğun yeri annesinin yanı 
(2,011 puan) tarafından
iyi fikir yol yapayım bakayım gondermesemde günlere babamı özledim babama gitcem diye ağlıyor yine öyle de kötü oluyor of allahjm
0 oy
tarafından
Bende bosandim esimden 3 aylikti oglum suan 9 aylik ilerde babasini  ister diye korkuyorum gorus gunlerinde hic gelmiyor kurban bayramindan berli 1 defa mahkemede gordu cesaret edip sevemedi yanina bile gelemdi cocugin
0 oy
(119,251 puan) tarafından
velayet sendeyse git polisle al cocugunu
(2,011 puan) tarafından
daha davalar açılmadı gidip kendim de alırım ama çocuk gelmiyorum diye ağlıyorum öyle de psikolojisini bozucam
cok zor yaa
(2,011 puan) tarafından
valla zor geri gitmeyi bile dusundum sirf cocuklar icin psikolojileri bozulmasın anne babasıyla ayrı buyumesinler diye
allah yardimcin olsun
0 oy
(1,034 puan) tarafından
Rabbim yar ve yardımcın olsun canım benim çok üzüldüm ya
(2,011 puan) tarafından
allah razı olsun saatlerdir agliyorum
0 oy
(3,470 puan) tarafından
Polisi alıp kapısına gideceksin Bi daha da gostermiyceksin cocugunu temiz mi pis mi o zaman görsünler anneyi
(2,011 puan) tarafından
ne dediler ne yaptılar bilmiyorum çocuk beni zerre istemiyor agliyor
(3,470 puan) tarafından
Ben Bi daha cocugumu gostermezdim
0 oy
(48,642 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun canim kendisi pis.kari yazik ufacik o daha ozler seni merak etme
(2,011 puan) tarafından
seni ozlemedim diye dedirtende babasi babasi yaninda ben ozlemedinmi diye sordugumda ona bakip sonra cevap veriyor
(48,642 puan) tarafından
Off kiyamam ya
(2,011 puan) tarafından
valla nefesim kesiliyor çok kötü tum ağlıyorum saatlerdir gözlerim kan canagina döndü çok carssizim
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Canim sen hic merak etme çünkü cocuk yakinda seni ozler ve gelmek ister onlar ne kadar doldursalar da o daha küçücük  duygularina yenik düşüp gelmek isteyecektir anneye daha cok ihtiyaç duyar cocuklar
(2,011 puan) tarafından
öyle mi dersin ya
(3,950 puan) tarafından
Evet canim sen 1 gün  aramasan ertesi gün ağlargelcem diye benim oglum var babannesinde bırakırdık  kardesi doğunca  ama artık  kalmak istemiyor çünkü cocuk buyudukce anneye düşkünlüğü de artıyor  sen icini rahat tut mutlaka sana gelmek isteyecektir
(2,011 puan) tarafından
ama bir haftadır orda ben aramadikca ara mi bir iki kere kendisi arası kız kardeşi de burda onu çok seviyor o özledi diyorum o  zaman o gelsin buraya diyor çoğu zaman açmıyor telefonlarimi bir hafta az zaman değil ki ozlemesi lazimdi
(3,950 puan) tarafından
Canım evet uzun bi süre 1 hafta sen aradiginda seni almaya geleim.mi kardeşinle de bakalim ne diyecek

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 531 göst.
10 Nisan 2021 Aile kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,593 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 369 göst.
19 Aralık 2021 Aile kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,593 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 703 göst.
4 Aralık 2021 Aile kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,593 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 1,756 göst.
18 Temmuz 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,359 soru

11,355,315 cevap

34,830 kullanıcı

...