0 oy
243 göst.
Aile kategorisinde (1,625 puan) tarafından
tarafından kapalı

Bu gün direksiyon sınavına girdim parkta kaldım şaka gibi o kadar çalıştım moralim çok bozuk ve 33+3 haftalık hamileyim önümüzdeki ocakta diğer hak var ben giremezsem doğuma denk geliyor haklarım yanacak of ben napacam sinir stres oldum şimdi off offfff :(:pouty:

notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Valla zorlaşmış baya dıreksıyon sınavı ben alalı 8-9 sene oluyor zordu ama bu kadar degıldı 
(1,625 puan) tarafından
Ya zor olması tabi ki doğru ama ben heyecan yptm açıyı yanlış ayarladım çok üzüldüm
tarafından
Reyhan kaldinn mi dediler kesin. Yani sonuclar belki iyi gelir belli mi olur ?
Olmuyor ise de üzülme bir hayır var ki olmuyordur
tarafından
Hamilesin hormonlar tavan ağla rahatla stres yapma kendime canımdan önemli degil. Dünyanın sonuda değil olmazsa doğum sonrası tekrar denersin.
tarafından
Merve bızde yakında kardeş cıkıcaz gıbııııı :D
(1,625 puan) tarafından
Dubaya çarpınca direksiyon da çıkardılar
-Reklam-
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Inaallah gecersin canim hayırlısi olsun üzülme

Olmuşla ölmüşa çare yok
0 oy
tarafından
Neden hakkın yansın sınavdan 45 gün sonrasına kadar girebilirsin tarihi sen belirliyorsun 
(1,625 puan) tarafından
Ben dedim ikinci sınavı en yakın tarihte alayım gerisini de Allah büyük of off ağlamamak için kendimi zor tutuyorum çok üzüldüm ama ya
tarafından
Sınav tarihlerini değiştirebilirsin
(1,625 puan) tarafından
Bakalım nasıl olacak
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Üzülme kuzum konuşup azcık öne aldırma sansin yok mu 
(1,625 puan) tarafından
Valla ocağın ilk yada ikinci haftasında varmış heralde o zaman girecem o zaman da artık çıkışta doğuma giderim 36 haftama denk geliyor komik ama üzücü eşim o kadar deri bu yıl girme diye hamilesin
0 oy
(7,177 puan) tarafından
Hiç bir şey canının sağlığından öte değil..  Bende 8 aylık hamile iken girdim bütün yol gidene kadar stresten ağladım kalacağım diye . Çok şükür geçtim ama annem kalmıştı . Hemde çok basit bir sebepten.. Üstüne diğer sınavın saatini kaçırmıştı nasip olmadi bir türlü ama en sonunda aldı. O günler aşırı stres yapmıştı ama şimdi bakınca gelip geçmiş bir şey ne gerek varmış diyor insan 
(1,625 puan) tarafından
Ben de o kadar basit yerde kaldım ki millet ilk dobaya çarpar ben gittim hiç çarpılmicak dobaya çarptım imkansızı başardım sanırım çok üzücü
0 oy
tarafından
Aaa üzüldüm canm heyecan mi yaptin bende parkta hic zorlanmadim

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 195 göst.
10 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Posedion (1,995 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 297 göst.
0 oy
1 cevap 128 göst.
30 Mart 2022 Aile kategorisinde aycanazz (13 puan) tarafından soruldu