0 oy
97 göst.
Aile kategorisinde (303 puan) tarafından

Kızlar merhaba heyecanlı dönemler başta belli olması taraftarıyım. Mahşerde verdiğimiz isimlerle çağrılacaklar

Kız olursa Zümra 

Erkek olursa Muhammed Taha :) nasıl sizce 

Siz ne ismi koyacaksınız ♡

3 Cevaplar

0 oy
(22,070 puan) tarafından
Zümra begenmedim muhammed cok guzsl taha yida begenmedim .d
-Reklam-
0 oy
tarafından
Zümrayı 9 ay boyunca ıstedım esım ılk tamam dedı sonra ELİF ADA  koydu  kızımın ısmını. Zümra olsa pesıne anasının ısmıde olacakdı o yuzden esım koymak ıstemedı bende elif adayı kabul ettm kızımın ısmını cok sevıyorum. Senın sectıgın ısımler grcekde  cok guzel muhammet taha  zümra ; begenılmez mı hıc :)
(303 puan) tarafından
Yaa nasip kısmet herşey. Evet eşimde annesinin adı yada rahmetli nenesinin adını koymak istiyordu ben kabul etmedim kesinlikle kız olursa Zümra dedim. Erkek olursa da Muhammed Taha. Ölü ismi ana baba ismi karşıtıyım çocuklar o isimler ile kalacak ömür boyu. Ahirette de konulan isimler ile çağrılacaklar. Peygamber efendimiz isim konusunda çok hassasmış bende seçici oldum. Teşekkür ederim. Eşlerin de ana baba sevdası bitmek bilmiyor. Anasının adını koyarsa şayet eşim yanına annemin adını da eklerim iki tarafın gönlü kalmasın :D
tarafından
Sen en ıyısı ıkı annenınde ısmını koyma kendı secdtıgınız ısmı koyun canım :) en guzelı bu ınan

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 79 göst.
24 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde 23Zeynep23 (97 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 130 göst.
0 oy
0 cevap 52 göst.
26 Haziran 2021 Aile kategorisinde Merve Karadeniz (67 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 566 göst.
16 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Ayca_3535 (44 puan) tarafından soruldu