0 oy
106 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (4,857 puan) tarafından
Bu ayın 25 inde oğlum iki yaşına girecek yaş pasta özel yaptırmayacagim normal bı pasta alicam yanına eksrta ne yapsam diye düşünüyorum fikir alabilir miyim çok kişi gelmicek kaynanam kayın peder kaynım benim bı kız arkadaşım birde halam çok kişi degiliz

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kiş ayi oldugu icin turuncu yesil kahve rengi balonlar alabilirsin . . İspanakla kremali pasta yesil olur oda . Ben oyle yapacagim bizimde az kaldi
(4,857 puan) tarafından
Sarma ile iki çocuk zor olur :D
tarafından
Bende gelin cantasini bebek kucagimda yapmistim ya . Annem sarma getirmisti
tarafından
Bu sene eltim hazir kuru pasta hazir yas pastayla dogum gunu yapti . Baya kiside cagirmisti
tarafından
Onemli olan bi arada olmak canim onceden yap birazini birazini o gun yap kolay gelsin canim hayirli yaslari olsun ❤️
(4,857 puan) tarafından
Aynen öyle canım kurabiyeleri yarın yapmayı planlıyorum patatesli börek kaynanamda zaten sadece ben pisirecem peynirli açma yida sabahtan yaparım arkadaşında bulgur salatası yapacakmış yeter daha ne olsun
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kurabiye ve poğaça buzluğa at. hazır börekler var alır onu atarsın fırına pişirirsin. bir de salata çeşidi yaparsın. pasta zaten var. odayı da biraz balon vs süsledin mi tamamdır. küçük kartın kaplar var çocuğunun hoşuna giderse az bi mısır patlat onlara koy. 
(4,857 puan) tarafından
Un kurabiyesiyle simit kurabiye yapayım dedim kaynanamda fırında sigara böreği yaparim dedi patatesli bende peynirli milföy yaparım dedim ufak ufak birde pasta var acaba Rus salatası mi yapsam
tarafından
börek yapıyosa madem sen poğaça yap bence. 2 tane olmasın kurabiye de öyle tek çeşit bence yeterli. salata yap bence.
(4,857 puan) tarafından
O zaman milföy iptal peynirli poğaça yapayım salata kesin olsun demi en azından karın doyurur adamlar balıktan gelince yapacam akşama doğum gününü

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 92 göst.
20 Temmuz 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Birprensannesiiii (1,154 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 147 göst.
10 Mayıs 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Mina gozde (2,671 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 284 göst.
28 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 100 göst.
15 Ocak 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde SevdeF (612 puan) tarafından soruldu

396,448 soru

11,858,930 cevap

35,956 kullanıcı

...