0 oy
691 göst.
Diğer kategorisinde (355 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi

Kizlar sehir disindan misafirim var 4 5 qundur. Az once yatmadan oturma odasini toplayim dedim bide baktim koltuqumu yakmis sigarayla :( nasil bu yanik qider bi bilqisi olan warmi :( cok uzuldum ya bide tam ortada yani kocaman delik olmus ilk insanin gozune carpuo napcam bi cozumu yokmudur 

7 Cevaplar

+1 oy
tarafından
cnm bikez bizim koltukta aynısı olmustu. Koltugun gorunmeyen kismindan parca kesip silikon makinesiyle yapistirmistik duzelmisti
-Reklam-
0 oy
(127 puan) tarafından

Içerde sigara içmesine nasıl izin verirsin hadi sen verdin o nasıl böyle bisey yapar yaaa. Kesinlikle evden kovardım o kişiyi 

0 oy
tarafından

Ders olsun evinizin icinde kim olursa olsun sigara icirmeyin. Orasi sizin eviniz yuvaniz. Koltugu da gectim eşyadir sonucta ama hamile hamile o duman eve les gibi siner. Evin icinde sigara yasak bizde diyeceksin kim olursa olsun. Bu ne piskin misafir gebenin olduğu evde sigara icmek nedir yaa ciksin balkona napiyosa yapsin. En kizdigim seyler.

(351 puan) tarafından
Açıkçası ben diyemem ki buna benzer şeyler de oluyor misafir çocuklarin kuvvete dahi isedigi  zamanlar oldu ama ses çıkartamadım bazı yörelerde yada durumlarda insan bisey diyemiyor içine atmak zorunda kaliyorsun :( sigara bizim ailede de eşimin ailesinde de içen yok oyle olsa da balkonda iciyorlar kendi çocukları için ama bazı durumlarda insan ses edemiyor zor bi durum
(355 puan) tarafından
Diemiosunuz iste yoksa ben istermiydim koltuqum yansin daha taksitlerini odemedik bile 1senelik ewli deqlim daha yani diemedim yani esimin babasi amcasi enisteleri falan hepsi icerdeydi ben icerde siqara icemyin desem hepsi kalkar kendi ewlerine qiderdi. Her hayati sizinki qibi sanmayin lutfen :( ben qorunce aqlayacaktim sehir disindan gelen kisi o tarafta oturuordu ondan o yapmistir dedim eminde deqlm kimn yaptiqindan ayrica esim dun gece isten gec geldi yani uzun lafin kisasi ew sahibi olarak ben we esim o esnada odada deqldik esim isteydi bende mutfakta hizmet etmekle mesquldum. Ayricada ben siqara kullanmiyorum esim kullanio ki zaten esimde bebeqe zarar wermesin die balkonda icer ewe qeldikten sora 2 3 tane tek icer. Bazen insan syleyemiyor iste
(355 puan) tarafından
Simdi diyeceksiniz ki sen we esin yokken onlar nie sizin ewdeydi die dijiturk bizdeydi yani mac izlenen kanal bi bizim ewde wardi yoksa esimde bende rahatsiz olduk sonucta kocam ewde yok ben tekim esimde cok bozuldu koltuk yanmasida uzerine tuz biber oldu aldi sabah ise qiderken dijiturku annesine werdi yoksa buqn de gs maci warmis dun konusuyorlardi yarinda burdayiz falan esimde o kadr kizdi ki soktu qoturdu dijiturku
(351 puan) tarafından
Seni o kadar iyi anlıyorum ki.. Bisey desen iyki bi kıymetli evin koltuğun varmış derler ters yapar giderler dili papuc gibi gelin olursun Allah sabir versin ben de susmak zorunda olanlardanim.
tarafından
Canım kusura bakma özür dilerim seni kırdıysam hakkını helal et haklisin ilk evli olduğumda bende sesimi çıkaramazdım sanırım ben 5yillik evliyim hemde 30 yaşındayım borum ötüyo ama kucuk olsaydim biraz pasif kalabilirdim üzdüysem seni kusuruma bakma dan dan konuştum  iyi yapmis esin bosver üzme kendini de nazarlık olsun mobilyana garantisi varsa belki cildini değiştirebilirler yada örtü örtersin üzme kendini daha güzelleri olur zamanla inan 5 yılda bütün mobilyam pert oldu bile ilk yıllarda aman bise olmasin diye gözüm gibi bakıyodum ama inan yinede eskiyor 5 yılda üzülme
0 oy
(545 puan) tarafından

Canim ben esime bile tuvalet ve balkon disinda hicbiyerde icirmiorum sigarayi gelen misafirde dogruca balkona gidiyo bnce kabahat sende bastan dicekin balkonda yada camda icin sigaranizi die simdi o yaniksa hicbi turlu bisi yapamazsin artik ancak ustune kumastan ortu ortersin gorunmesin die okadar  bidaha icirme gelenleri

0 oy
(56 puan) tarafından

Koltuk yuzunun degismesi lazim bnmde en korktgm sey bu cunki 11 aylik evliyim esyam herşeyim yeni bide birseyim kirilp dokulckse kndi cocgm ypsn istrm :) 

0 oy
tarafından

Gitsin yeni koltuk alsın sana :)) ona kalmıştı sigara içip koltuğu yakmak alcksn çakmağı yakacaksin saçlarını 

0 oy
(27 puan) tarafından

Benim de başıma geldi kardeşim gelmişti sigarayı koltuğuna dusurdu çok üzüldüm yeni koltugundu inernet de var bir sürü video ama gel gör ki ben yapamadım 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 92 göst.
3 gün önce Aile kategorisinde Emmarose (261 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 434 göst.
4 gün önce Aile kategorisinde Hayatnur (247 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 32 göst.
22 Şubat 2024 Diğer kategorisinde 1bebekannesi (24 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 223 göst.