0 oy
233 göst.
Diğer kategorisinde (213 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Merhaba kizlar öncelikle belirtilerden yola çıkarak yaşayanlara bilgi vermek istiyorum. Evet tek belirti hepimiz biliriz bebek emzirirken meme ucumuz bazen yara olur ama bazen bebek emzirmedigimiz halde göğüs ucumuz yara olur 1 kaç günlük yada 1 kaç haftalık bir yaradan bahsetmiyorum aylar bazen yıllar süren iyileşmeyen bir meme ucu yarasindan bahsediyorum  böyle bir şikayeti olan var mı ? Amacım bu kansere yakalandım ve araştırmalarım sonucu bu kanser türünü yaşayan ama önemsemeyen hastalığını bilmeyen bir sürü insan varmış bu yüzden kayıtlarda bile hastaneye başvuran kişi sayısı 100 u geçmiyor geç kalmamanız amacıyla bilgi vermek istiyorum artı olarak şunu da söyleyeyim bu kanserde memenizde herhangi bir kitle kis yada şişkinlik olmuyor sadece meme ucunda yara

3 Cevaplar

0 oy
(2,678 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun kardeşim Allah yardımcın olsun Rabbım şifanı versin 
(213 puan) tarafından
Sağol canm Allah razı olsun
-Reklam-
0 oy
(254 puan) tarafından
Çok geçmiş. Olsun canım Allahım şifa versin inşallah.. Bu söylediğine dikkat edicem bundan sonra takip edicem 
(213 puan) tarafından
Amin inşallah canım dikkat edin ve etrafinizdakileri de uyarin
0 oy
(5,870 puan) tarafından
Annem meme kanseri yaşadı.. Atlattık biz çok şükür hiç yarası ağrısı yoktu hemşire olması hayatını kurtardı aslında her duşta kontol yaparken bi keresinde eline minik bi top gelmiş hemen gitti 2. Evredeydi ameliyat ve kemoterapi sonrasında elhamdülillah sağlığına kavuştu şimdi bizde onun bilgisiyle alıştık her duşta meme kontrolü yapıyoruz 
(213 puan) tarafından
Sevindim adınıza ama anlattığım türde herhangi bir kitle veya kıs olmadığı için anlaşılmıyor sadece belirti meme ucunda yara
(5,870 puan) tarafından
O türü bilmiyorum ilk kez duydum
(213 puan) tarafından
Kimse bilmiyor amacım da bu hiç biseyi hafife almamak lazım işte tırnak ucu kadar yara kanser ediyor sizi rabbim kimseye yaşatmaz inşallah çok zor
(5,870 puan) tarafından
Amin Rabbim sizede şifa versin inşallah

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 127 göst.
7 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde zeynepcelik (2,443 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 123 göst.
1 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 159 göst.
22 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yaso.yasemin (100 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 351 göst.

380,171 soru

11,380,961 cevap

34,874 kullanıcı

...