0 oy
129 göst.
Diğer kategorisinde (4,274 puan) tarafından

Evet kızlar 1 yaş daha yaşlanmış bulunmaktayım bugün doğum günüm 24 oldum ve bu yaşa kadar hediye dahi  alamayan ben evleneli bi umut belki kocis hediye alır diye bekleyen ben tabiki hakkını yememek gerek 1 kere pasta almisligi var :angel::)

Size aliniyomu hediye pasta felan 

6 Cevaplar

+1 oy
(935 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Ayyy doğum günün kutlu olsun canm 

Bugün benim de doğum günüM ❤️❤️❤️
(4,274 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim c seninde doğum günün kutlu olsun nice sağlıklı mutlu güzel yaşlara ailenle canim
(792 puan) tarafından
O zaman tek yorumda iki kutlama yapalım :) sjsj ☺️iyi ki doğdunuz hanımlarrr nice hayırlı sağlıklı mutlu seneler dilerim Rabbim ömrümüzün geri kalanını geçen kısmından daha hayırlı eylesin. Ailenizle birlikte nice güzel seneleriniz olsun inşaAllah.. ☺️❤️
(4,274 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım sağolasın :)❤
(935 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım benim ♥️❤️♥️❤️ rabbim cümlemizin hanesini huzurla mutlulukla doLdursun inşallah :))
-Reklam-
+1 oy
tarafından

Doğum günün kutlu olsunnnn 

Çok şükür her özel günümüzde cıcek ve Hedıye alır ❤️ 

Bende ona alırım aksatmam ne bıleyım böyle günlerde Hedıye alır Hedıye beklerim hatırlanmak ısterım ben :)

(4,274 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım sağol ne güzel benimki sevmiyo öyle şeyleri hiç ama dün hatırladı allahtan doğum günümu o bile mutlu etti düşün artik o kadar :))
+1 oy
tarafından
İyiki dopdun kuzu 

Hediyede alır pastada alır saolsn
(4,274 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım sağolasın ne güzel bende bekler gibiyim bu kez dün hatırladı ama:)
+1 oy
tarafından
Doğum günün kutlu olsun canım
(4,274 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım sağolasın:)
+1 oy
tarafından
Nice yaşların olsun. Biz hiç atlamayız özel günleri ben de eşim de. mutlaka bir organizasyon yapardık dışarıda ama şimdi bebiş var evde de olsa kutlarız çiçek pasta hediye vs. 
(4,274 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım sağolasın ne güzel bende isterimde benimki sevmiyo öyle şeyleri günah diye o yüzden kutlamıyoruz biz daha doğrusu anlamiyorum o işlerden diyo:)
+1 oy
tarafından
Doğum günün kutlu olsun cnm ☺️
(4,274 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım sağolasın :)❤
tarafından
❤️❤️❤️❤️❤️❤️

İlgili sorular

+4 oy
12 cevap 162 göst.
14 Nisan 2024 Diğer kategorisinde ❤️❤️Mrvnr❤️❤️ (13,648 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 270 göst.
21 Mart 2024 Diğer kategorisinde Ayselaras (199 puan) tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 57 göst.
12 Mart 2024 Aile kategorisinde Bitter (261 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 286 göst.
27 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Burcu13 (299 puan) tarafından soruldu

378,419 soru

11,326,961 cevap

34,780 kullanıcı