0 oy
831 göst.
Aile kategorisinde (10,411 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
3 aylık hamileeee  biz şoktayiz  ve sağlıklı Bi gebelik 

Eltim şimdi çok agliyo masada kalma ihtimali var demişti 3  doğumunu yaptığında yarın tekrar Dr a gidecek belki cinsiyetinide öğreniriz 

35 Cevaplar

+9 oy
(9,626 puan) tarafından
Ondan sonra kazayla hamile kalanlara adam gibi korunsaydiniz diyolar halbuki bizim elimizde olan bise değil Rabbim ol diyince oluyo işte..en garantili korunma yöntemi baglatma ama bunda bile hamile kalan varken diğer korunma yöntemleriyle hamile kalanları gördüklerinde beceriksiz korunamamis muamelesi görüyolar ama bunları söyleyenler Allahin gücünün kuvvetinin farkında değiller 
tarafından
Bu gerçekten kazayla hamile kalmadır ona lafım yok benim. Ama kadın mesela hap kullanıyor günlük alması gerekiyor demi o hapı aksatmadan,bi bakıyorsun hamile.e nasıl oldu hap kullanıyordun ay bitmişti iki üç gün icmemistim diyor. Şimdi bu kazayla hamile kalma mı oluyor ?
Prezervatif yok bişey yok e biz korunuyorduk kazayla oldu,yav nasıl korunma bu ??
Ben açıkçası bu gibi şeylere kızıyorum. Ama arkadaşın anlattığı bildiğin gerçekten kaza yani. Ya da bağlayan doktor bi yerde hata yapmış belli ki
(9,626 puan) tarafından
Canim senin dediğine de benim lafı yok tabiki diğer korunma yöntemlerini uygularken eksik şekilde yaparsa o kazaya girmez bile bile ladestir tedbir bizden taktir Allahtan..inan ben şuan 3 ayrı korunma yöntemiyle korunuyorum ona rağmen hamile kalırsam diyicek lafım yok mesela ikinci çocuğum kazayla oldu ama hiç bi zaman dövünmedim çünkü güçsüz olan bi korunma yöntemiyle korunuyoduk bunun bilincinde olduğum için hiç endişe duymadım cok şükür iyi ki olmus ama bazıları gerçekten sıkı korunmasına rağmen hamile kaliyo yani söylemlerine göre konuşuyorum..ve bunları görenler cok acımasızca karşılık veriyo
tarafından
Şöyle bırşey var bazıları hiç korunmuyor ama hamile de kalmıyor lar
(4,285 puan) tarafından
Ben cok solerim korunsaydiniz diye ama devamında tedbir bizde  taktir allahtan ben her türlü korunma yöntemini denedim neredeyse o kadar denediğim halde hamile kalırsam eğer buna taktir denir kaza değil Rabbım ol dedikten sonra bariyer bile çeksen olacağı varsa olur
(7,664 puan) tarafından
Diğer yöntem dedigin de çoğu geri cekilme diyo belki 10 da birdir hap igne kullanip hamile kalan
-Reklam-
+1 oy
(5,220 puan) tarafından
Kız şok nasıl oluyo öyle yA
(10,411 puan) tarafından
Bizde şoktayım yan binada oturuyorum aradım teselli ettim işlerim bitsin gidip konuşacak tekrar
+1 oy
tarafından
Ablam bağlıysa da hamile olma riski var eğer tüpler yakılırsa ihtimal düşük oluyor 

Rızkı varmış demekki 
(10,411 puan) tarafından
Öyleymiş bide bununki çok tehlijeli
tarafından
Allah yardımcısı olsun ablacım elbet vardır bir yolu
(10,411 puan) tarafından
Insaallah
+1 oy
(13,804 puan) tarafından
Daha önceki doğumları sezeryanmıydı canim  niye masada kalma ihtimali var. Rabbim ol derse oluyor . 
(10,411 puan) tarafından
Evet sezaryen ameliyatları çok zor geçiyor karnının içi hep yaray ve yapışık mus
+1 oy
(463 puan) tarafından
Doktora tazminat davası açsa varya aboo. Anam bağlatmakta çözüm değil. Eninde sonunda her zaman Allahın dediği oluyo işte. Sen ne edersen et
+1 oy
(2,702 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Hiç hamile kalmayacak diye bir şey yok ki  kalınır ancak bu çok nadirdir yada doktor hatasıdır genellikle dış gebelik oluyo çoğu gebelik bende bağlattım ama bu benim hamile kalmamam diye bir şey yok ki üstelik benimde karnımda yapışıklık var benimde büyük risk daha bir sürü şey 

0 oy
(683 puan) tarafından
Aaaa ciddimi :(((
(683 puan) tarafından
Büyükmüş rabbim yardımcısı olsun inşallah ♥️ benimkini baglatmiyorlar
(10,411 puan) tarafından
Amin kuzum
(7,036 puan) tarafından
Meyram oda işe yaramıyor artık geçen haberlere cıkm8stı adam kendini kısırlaştırmasina rağmen kadın hamile kalmıştı (◔‿◔)
(683 puan) tarafından
Ciddimi kız :)) adam niye yapmış
(7,036 puan) tarafından
Adamın ikici evlilgi imiş kadında adamda çocuk istemiyorlarmis adam kendini bağlamış yok yine olmamış aksine sperm sayısı eskisinden daha aktif çıkmış :D hahahha
0 oy
tarafından
Bir daha o doktora gitmemeli bağlıyorum deyip bağlamadi mi acaba
(10,411 puan) tarafından
Elimin karnı bağırsaklarını yapışık bilmiyoruz jebdi doktoru tarih detaylı muane edip söyler heralde
(3,853 puan) tarafından
Dr ne solerse burayada yaz.tam baglamamismi yoksa nasil baglamis diye olurmu ?
0 oy
tarafından
Evet canım tüpler bağlıyken veya spiral takılıyken gebe kalanlar da oluyo
(10,411 puan) tarafından
Spiral tamamda tuple zor Bi ihtimaldi
tarafından
Tuplede duydum kaç kere canım valla hayırlısı yya ins bişey olmaz
(10,411 puan) tarafından
Insaallah
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Rabbim yardımcısı olsun ferahlık versin gönlüne .  Zor gerçekten ya
(10,411 puan) tarafından
Basa gelmiş artık mecbur çekecek tek tesellisi belki kız olur dedim
(4,889 puan) tarafından
Hıı 3 oğlu mu var. Hadi inşaallah bi prensesi olurda ona sevinir
(10,411 puan) tarafından
Evet 3 ogku var
0 oy
tarafından
Olacağı varsa ne tüp dinliyor nede spral nede başka bişey
(10,411 puan) tarafından
Vallahi aynisini dedim
0 oy
tarafından
Komple rahmi aldıracağız artık başka yolu yok :( Allah yardımcısı olsun eltinin canım 
(10,411 puan) tarafından
Oda ağlayarak aynisini dedi ahhah
tarafından
Kıyamam ya Rabbim böyle uygun görmüş sağ salim çıkar ikiside inşallah hastaneden
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Ayyy inanmıyorum onlanda kaliniyosa artık acaba doktor iyimi bağlamadikı sjsjsjsj
(10,411 puan) tarafından
Yarın Dr um söyler
0 oy
(4,146 puan) tarafından
Büyük yengem de tüpleri bağlıyken ikiz bebeklere hamile kalmıstı Allah ol derse olmayacak şey yok 
(10,411 puan) tarafından
Oda 3.gamilrligi ikizi biri gelişmemiştir biri dogdu
(4,146 puan) tarafından
Allah sağlıklı Bi gebelik yaşayıp sağlıkla kucağına almayı nasip etsin insallah canım
(10,411 puan) tarafından
Aminn
0 oy
tarafından

Nasıl oluyo yha 

(10,411 puan) tarafından
Verdiği Allah önüne gecilmiyomuş
0 oy
(340 puan) tarafından
Kac çocuğu var ve cinsiyetleri ne.neden bağlanttı.yazik ağlamasın ya Allahin bi bildiği var elbet 
(10,411 puan) tarafından
3 oğlu var erkekler
(340 puan) tarafından
Maşallah canim belkide kız olacaktır inşallah sağlıklı olsun Allah gönlündekini versin hiç üzülmesin
0 oy
tarafından

Yengem baglatti tek çocukta 

Sonra çocuk istedi açtırdı 15 sene oldu daha çocuk yok. Doktor çok zor hamile kalman nerdeyse imkansız dedi:ermm: senin elti nasıl becermis hamile kalmayı kız :D

(10,411 puan) tarafından
Kaynama sormak lazım kız bide eltim korunuyoduda ne olur ne olmaz diye
tarafından
Rabbim nasip ederse kul ne yaparsa yapsın olur ❤️☺️
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Canim rabbim buyurmus demek ki o cocugun yiyecek rızkı varmış. Sevinmesi ferek bence binde bir olur boyle bı çocuk hayırlı evlat olur inşallah
(10,411 puan) tarafından
Insaallah rabbimin hediyesi
0 oy
tarafından
Bağlamamış olabikir doktor 
(10,411 puan) tarafından
Tam jesmemis olabilir heralde
0 oy
(1,122 puan) tarafından
Allahmmm allah yardm etsin biz kadınlara o zmn nedeceyik 50 yasa kadr çocuk dogacaz o zmn uf :(( bnde 2ye hamileym spral taktrcm bundn snra ama guvenmyorm işte:(
(10,411 puan) tarafından
Hiç o toplara girme bence
(1,122 puan) tarafından
Napcm peki:))) 3 yıl doğal yolla korunduk eşim geri çekildi en son kaldm :) şaştım kaldm artk :)

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 940 göst.
22 Aralık 2021 Aile kategorisinde ❤️İsmiAŞK❤️ (10,411 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 181 göst.
23 Haziran 2023 Aile kategorisinde Glcnm (216 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 248 göst.
10 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Papatyalar (1,107 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 233 göst.
22 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Fuatburcin (23 puan) tarafından soruldu

378,361 soru

11,325,205 cevap

34,777 kullanıcı

...