0 oy
835 göst.
Aile kategorisinde (10,411 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
3 aylık hamileeee  biz şoktayiz  ve sağlıklı Bi gebelik 

Eltim şimdi çok agliyo masada kalma ihtimali var demişti 3  doğumunu yaptığında yarın tekrar Dr a gidecek belki cinsiyetinide öğreniriz 

35 Cevaplar

0 oy
(5,132 puan) tarafından

Allah ol der ve olur işte..... 

Ama öyle bir işlemden sonra gebe kalıyorsa vardır bir hayır
(10,411 puan) tarafından
Amenna bende dedim bide film çektirmisti  bazı ağır ilaçlar almıştı insaallah sağlıklı olur
(5,132 puan) tarafından
Valla kadın olmaz zor o yönden doğurganlık varsa hep gebe kalma riski var, menopoz desen o zaman da gebe kalan oluyor.  Mesela hastaneye gidince işlem olacagı zaman soruyorlar ya gebelik var mı diye  hayır diyor insan ama ilişki varsa gebelik ihtimali her zaman vardır,,, belki rahme duşmuştur haberimiz yok, eltinin başına geldiği gibi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Öyle valla. Benim annemin teyzesi de yapmıştı yine de hamile kaldı doğum yaptı kızı çok sağlıklı maşallah Allah nasip ederse ne yapsan da boş oluyor 
0 oy
(774 puan) tarafından
Artık neye güvenecez en iyisi kökten çıkarmak bebisde hayırlı olsun nasibi varmış demekki 
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Rabim ikisinide sağlıkla kurtarsın inslh canım 
0 oy
tarafından
Allah yardımcısı olsun 

Bende 3cü bebegime hamile kaldıgımda çok aglamıştım ama boşa aglamışım şimdi doğdu 4 aylık agladıgıma pişman oluyom boşa üzülmüşüm bebeğinde okadar sevimliki ya
0 oy
(1,414 puan) tarafından

Ben her zmn riskli şeylerde o riski yaşayan biri olarak şimdi tüpleri bağlatcam tehlikem olduğu için ve kesin bende kalırım eltin gibi.. La ne b.k yicem ben :)

Eltinin riski neydi.? Bnmki eş rahime yapıştı rahimi zor kurtardılar yine yapışma ihtimali çok yüksek ve ben ölümden döndüm bu kez seni de kurtarmamız zor olur diyor doktorlar..

0 oy
(7,741 puan) tarafından
Nasip olunca hiç kimse hiç bir şey önüne geçemiyor 
0 oy
(13,021 puan) tarafından
Ohaaa ben şok nasıl olmuş 
0 oy
(7,253 puan) tarafından

Amanııııın oda mı garanti değilmiş :D

0 oy
(12,494 puan) tarafından
Yok ben rahmimi aldıracam en garantisi ;) 
(340 puan) tarafından
Tövbe yarabbim:)) hahaha
(12,494 puan) tarafından
Vallahi burda böyle şeyler okuya okuya iyice tırstım ;)
(340 puan) tarafından
Hic korkmayın dünya hali artık ben hiç şaşırmıyorum heran hersey oluyor Rabbım beterinden korusun inşallah
0 oy
(3,888 puan) tarafından
Rabbim ol derse oluyor, rizki varmış demekki
0 oy
(530 puan) tarafından
Aman Allahımm bende Mart'ta 2.dogumumu yapicam baglaticam kendimi böyle duyunca korkuyorum ya 
0 oy
(425 puan) tarafından
Ay gercekmi bende bu 4 zeseryanim ve cok cok riskli masada kalma ihtimalim var butun doktkrlar ayni seyi soyluyolr masada kalabilirsin diyorlar cok korkuyom tupleri baglaticagim bende ama yinede hamike kaliniykrmuymus cok sasirdim
0 oy
(417 puan) tarafından
Acaba işlemde eksiklik mi yapmış doktor ben konuştum bağlatacağım 2 işlem yapacak 1. İşlem kesip uçlarını dikecek 2.şlemde de  diktikten sonra uçlarını bağlayacak tüplerin devlette mi özelde mi yaptırdı 
0 oy
tarafından

Ayyy Allah korusun ya eşim korunuyor bir daha düşünemiyorum 3. Bebeği 

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 941 göst.
22 Aralık 2021 Aile kategorisinde ❤️İsmiAŞK❤️ (10,411 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 181 göst.
23 Haziran 2023 Aile kategorisinde Glcnm (216 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 249 göst.
10 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Papatyalar (1,121 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 233 göst.
22 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Fuatburcin (23 puan) tarafından soruldu

380,087 soru

11,378,471 cevap

34,863 kullanıcı

...