0 oy
252 göst.
Aile kategorisinde (2 puan) tarafından
Evlilik yolunda iki kez aynı kişi tarafından terk edildim. Artık yediremiyorum. Suçum günahım da yok . Artık çocuk oyuncağına çevirdi. Ailesi onu melek gibi biliyor beni şeytan. Çünkü bir kez olsun oğlunuz bana bunu yaptı demedim. Kimsenin umrunda değil. Ama bu sefer artık konuşmazsam patlayacağım. Sizce ailesini arayıp tüm haksızlıkları anlatmak mı? Yoksa herkesi bir kalemde silip yoluma bakmak mı?

12 Cevaplar

0 oy
(14,036 puan) tarafından
Bence kimseyle uğraşma eminim kafan çok doludur bide onlara laf anlatmakla uğraşma 
-Reklam-
0 oy
(130 puan) tarafından
Hiç o topa girme anlatsan da bitti yalan atıyor derler sil gittisn
(2 puan) tarafından
Bende bundan korkuyorum.
0 oy
tarafından

Sürekli aynı şeyi yapıyorsa ileride de seni hayal kırıklığına uğratabilir başından çözüm bulmalısın ailesine anlat ve sil yoluna bak yapma etme diyen olur şimdi ama şuanda böyle yapan adam ileride de yapabilir bu sefer geri dönüşü dahada zor 

(2 puan) tarafından
Ailesine anlatma ihtiyacım artık ne yapacağımı bilmediğim için. Yoksa oğullarına sen ne yapıyorsun bile demezler.
tarafından
Tabiki anlat bencede
0 oy
tarafından
Ailesi sonuçta çok suçlu da olsa ondan yana olacaklar anlattığınla kalırsın boşver onların ne düşündüğünü sallama 
0 oy
(417 puan) tarafından
Ben olsam gider yüzlerine herşeyi tek tek söylerdim hepsinin içinde asla geri dönüşü olmayacak bu işin tarzında konuşup sonsuza kadar bitirirdim
(2 puan) tarafından
Düşündüm ama uzakta oturuyoruz. Ama gururum incindi artık. Hayal kırıklığı yaşıyorum. Ve bu 2.kez.
(417 puan) tarafından
2. Kez olması çok ağır olmuş ve basitleştirmiş değerleri. Sussanız da demek haksız diyecekler hiç gerek yok hakkından gelin kendinize değer verdiğinizi gösterin
(2 puan) tarafından
Hepsini sildim. Söylesem hakkımı vericekler miydi sanki ?
(417 puan) tarafından
Hak verme olarak değil siz içinizde biriktirmemiş olurdunuz netice de ağır bir durum
0 oy
(603 puan) tarafından
Ailesini ara olanı biteni anlat ve bitir şimdi böyle eden ilerde neler yapmaz yol yakınken dön iki gün ağlar unutursun evlenip kucağında bir de çocukla kapının önüne koyarsa  çoook zor olur çok
(2 puan) tarafından
Çok emek verdim. Bu hâlde bile çok yıprandım.
0 oy
tarafından
Ara ağzına geleni söyle kapat sonra pişman olursun keşke söyleseydim diye kendine dert edecegine onlara dert olsun
(2 puan) tarafından
Bana kötü bir şey derler veya yalancı konumuna düşürürler diye endişe ediyorum.
0 oy
(2,139 puan) tarafından
İki defa terkeden insandan hayır gelmez canım yoluna bak derim.
(2 puan) tarafından
Evet doğru.
0 oy
(695 puan) tarafından
Ewlilik yolunda seni yari yolda birakan ewlnince adımları saglam olmaz. Ailesine anlatcksn ne olcak ogullrni hakli bulck dier türlü olsaydi onlr senj arardi nedn ayriliyorsnz ws ws tabi muhbtin war mi blmiyorum
0 oy
tarafından
Yoluna bak canm boşver 
0 oy
tarafından
Herkes kendi evladını savunur toz kondurmaz asla direk konuşmayı kes ailesini karıştırma
0 oy
tarafından
Evlilik yolunda 1 kez yari yolda birakan biri adam degildir bi kere ki sen 2 kere birakti diyosun istemiyo iste belli bazi seyleri gormeniz icin daha ne olmasi lazim ki? Ailesini arayinca ne olacak ailesinin zoruyla sana dönen adamla olur mu saniyosun yol yakinken koy g.tune tekmeyi gitsin sana deger veren kiymetini bilen birini bul şu erkeklerin gotunu kaldirmayi birakin ya

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 215 göst.
24 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Fatmanurun Annesi (483 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 192 göst.
4 Şubat 2021 Aile kategorisinde Haceerr (2,009 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 408 göst.
12 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Birhilall (1,127 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 171 göst.
1 gün önce Aile kategorisinde Papatya0000 (99 puan) tarafından soruldu

381,148 soru

11,410,317 cevap

34,949 kullanıcı