0 oy
112 göst.
Diğer kategorisinde (254 puan) tarafından

Kızlar merhaba :P

Benim minito 7 buçuk aylık ve son günlerde çok huysuz diş çıkarıyor olabilir mi hafif meme ısırma var çok hafifte ateş.. Teyzemlere söylüyorum ishal yok diye diş değildir diyorlar.. Her bebek diş çıkarırken ishal olmak salya akıtmak zorunda mı? Ağzını da acımıyor çok anlayamıyorum diş etlerindr değişiklik olup olmadığını sizin bebişler nasıl diş çıkardı 

5 Cevaplar

0 oy
(12,516 puan) tarafından
Her bebek farklı ishal olmak zorunda değil ki 

Diş çıkarıyor bence anlattıklarına göre baktın mı damağında şişlik felan var mı benimki 4 aylık eli hep ağzında diş yeri belirgin sertleşmiş ama daha var sanki hazırlık aşamasını şiddetli geçiriyoruz 
(254 puan) tarafından
Evet canım benimki de herseyi ısırıyor bazen bir şeyler ısırıp ağlıyor ben de diş diye düşünüyorum ama damaklarını anlayamıyorum
(12,516 puan) tarafından
Bakınca anlasılır canım dis cıkan yer sertlesir kabarır patlamaya doğru
-Reklam-
0 oy
(1,007 puan) tarafından
Oglum dişinin birini patlattı 1 yaşında suan. Huysuzluk tavan kabızlık var ateş yok ishal yok. Uyku düzeni şaştı. Her bebek farklıdır canım bolca su ver
(254 puan) tarafından
Ya kızımda da kabızlık var şu an 3 günde bir falan kaka yapmaya başladı normalde böyle değildi bu da mı dişten canım
0 oy
(695 puan) tarafından
Oglum o aylarda sürekli huzrszdu we ısırması wardi baska bir sey olmadi ateslenmedi ishal olmadi we 9 aylken ilk dişi cikti 14 aylk 6 dişi war hepsinde sadece huzrszluk oldu cok zor cikartr disleri
(254 puan) tarafından
Ya demek ki benim kızda buna benzer çıkaracak canım çok sağol
(695 puan) tarafından
Rica ederim (:
0 oy
tarafından
Diş çıksrıyordur cnm her bebek aynı olmazki
(254 puan) tarafından
Bilmiyordum kuzum ya ilk bebeğim
0 oy
tarafından
Diş cikarirken ates ishal olmaz baska hastaligin belirtisidir onlar youtube da osman gonulalin videosu var bu konu hakkinda ben aklima bisey takilirsa hep onun videolarini izliyorum. Oglumun 4 disi var hic birinde ates ya da ishal olmadi. Ilk disini 7,5 aylikken cikardi en buyuk belirtisi huysuzluk salya her buldugunu ısırmasiydi. Damaklarini surekli kontrol et sisme varsa cikmasi yakindir ama sismediyse daha vakti vardir
(254 puan) tarafından
Tamam canım çok sağol bende bakıcam

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 139 göst.
23 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Dilaraalya (32 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 133 göst.
21 Şubat 2022 Aile kategorisinde Esra & (209 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 85 göst.
26 Ekim 2021 Diğer kategorisinde ceylanrabia (316 puan) tarafından soruldu