0 oy
179 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar eşimin kızımin benim ismimizin yazılı olduğu altın kolyemi kaybettim. Bulamıyorum. Birde aralarda çiçek ve sonsuzluk ısrareti falan vardı ya öyle ucuz da degil di. Aşırı üzüldüm ya napcam ben.  Bir dua vardı kaybı bulmak için o neydi bilen var mı. Eşime de söyledim kolyem yok bulamıyorum dedim o da üzüldü olsun olsun diyip geçistiriyor ya ama ben olsun diyemiyorum :'(

8 Cevaplar

0 oy
(4,984 puan) tarafından
Duha suresini okuyarak ara 
tarafından
Bulurmuyum ya cok üzüldüm
(4,984 puan) tarafından
Ben bir şeyim kaybolunca bu süreyi okuyarak her zqman bulmusumdur
tarafından
İnşallah ya çok teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(31 puan) tarafından
Aramayinca bulunuyor öyle şeyler. Benim annemin bı duası var dediğin duayla aynı mi bilmiyorum ama belki faydası olur. Dağda taşta erde geçte müşkül işte yetiş ya Muhammed. Annem evde birşey kaybolunca falan bunu okurdu bütün gün 
tarafından
Yaa ne guzel dua çok teşekkür ederim inşallah bende bulurum
(31 puan) tarafından
Aramayinca çıkar ortaya bı kaç güne benim öyle oluyor
tarafından
10 gündür arıyorum ben ama :(
(31 puan) tarafından
Arama işte işin sırrı orda :D aramayinca çıkıverir karşına
0 oy
tarafından
Ayatel Kürsi oku cnm bulursun
tarafından
Çok teşekkür ederim :(
0 oy
(4,584 puan) tarafından
Sadece duha suresinin okunduğunu biliyorum.
tarafından
Yaa çok teşekkür ederim
(4,584 puan) tarafından
Rica ederim :)
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Eşimin cüzdanı evde yok oldu sabahtan beri bakmadığım yer kalmadı yok 
tarafından
İnşallah bulursun :( ben 10 gündür falan arıyorum
0 oy
(407 puan) tarafından
Bende altın tektaş yüzüğümü kaybettim bulamıyorum sen yine eşine söylemişsin ben söylemiyorum da bir yerden çıkar diye bir umut bekliyorum internette yitik duası var onu bul oku
tarafından
Ya çok geçmiş olsun :( ne zamandır kayıp
(407 puan) tarafından
Çok sağol canım 10 günü geçti hâlâ bulamıyorum eğer bulamazsam büyük sıkıntı olacak :(
tarafından
Benim de 10 gündür falan yok :( Allah'ın izni ile buluruz inşallah. Yorumlara bak çok güzel dualar onermisler onları okuyalım bol bol. Eve dinletelim :(
(407 puan) tarafından
Evet canım inşallah internetten bir dua bulmuştum onu okudum namaz kıldım bol bol salavat çekiyorum dua ediyorum inşallah çıkar seninkide benimkide
tarafından
İnşallah :(
0 oy
tarafından
Cnm ben yeni evlenince altın gerdanligimi kaybettim internetten bir dua oludum bulundu şükür birde çarşıda kaybolmuştu dualarla geldi çok şükür 
tarafından
Hangi dua lütfen bana da söyle. O kadar ihtiyacim var ki :(
tarafından
Cnm 2rekaat namaz kıldıktan sonra bu duayı oku inşallah bulunur bulunursa bana dua et
Allâhümme rabbe'd-dâlleti ve hâdiye'd-dâlleti, rudde aleyye dâlletî bi kudretike ve sultânike. Fe in-nehâ min fadlike ve atâike."
tarafından
Okuyacağım çok teşekkür ederim ❤️ inşallah bulurum da yazarim sana çok sağol :(
tarafından
Yaz canısı bulursun inşallah
0 oy
(1,186 puan) tarafından
İbrahim ethem gömleği keten bul kaybımı okuyayım sana bir elhem bütün kaybımı bulmuşumdur inşallah sende bulursunya 
tarafından
Bence müslümanın müslümana duası cok da güzeldir ya. Ve de hiç tanımadığın birine dua etmek bilemicem sanki yanlis söylemiş hoca. Hemde aracı koymak olmuyor ki bu ben zaten duamı ediyorm illa arkadaş da destek oluyor oldu biraz
(1,186 puan) tarafından
Bulunca haber et canım inşallah
tarafından
İnşallah :( tabi haber veririm
(407 puan) tarafından
Yok canım beni yanlış anladınız tabiki müslümanın müslümana duası çok güzel dir ben onu demedim sadece arkadaşın dediği duayı hoca tavsiye etmiyor dedim  https://youtu.be/UpE2zThT1Ps bak buraya da link koydum bende burdan duydum bir müslümanın bir müslamanı uyarması da büyük sevaptır
(1,186 puan) tarafından
Tamam xanım uyardığın için ALLAH razı olsun

İlgili sorular

+1 oy
12 cevap 571 göst.
23 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Kubra.mirac (494 puan) tarafından soruldu
+1 oy
12 cevap 692 göst.
9 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 358 göst.
0 oy