0 oy
180 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Bugün anneme bıraktım oğlumu lazere gittim ordan biraz dolaştım eve geldiğim de oğlum beni hiç umursamadı. Yani sizin bebekleriniz nasıl sizi görünce heyecanlanıyor mu kucağınıza alin tarzında Haraket ediyor mu 11 gün sonra 7 aylık olacak. Evdeyken uyanınca gülümser tüm günüm onunla geçiyor. Evdeyken mutfağa gidince bile ağlar hemen yanına gelirim sevinir ama bugün hiç oralı olmadı. Beni görünce sevinmesini İstiyorum . Erken mi daha ?

6 Cevaplar

0 oy
(13,027 puan) tarafından
Yani erken gibi geldi canım o ayda benimkini bırakmadım hiç şuan bir pazara gidecek olayım pazar uzak bensiz durmuyor bile ağlıyor sürekli. 
tarafından
Yanından ayrilinca oğlunda ağlıyor ama dışarı çıkıp geri geldiğimde beni görüp sevinmiyor beni istemiyor gibi
(13,027 puan) tarafından
Yok kız ne bilir Allah için az bı zamanı daha var merak etme peşinden ayrılmayacak ☺️
tarafından
☺️ iyi bari sevindim
-Reklam-
0 oy
(2,139 puan) tarafından
Anneler olarak çok şey istiyoruz ama her bebeğin huyu farklı canım.
tarafından
Evet öyle ☺️
0 oy
(305 puan) tarafından
Daha 1 ayi var gibi canım bunun için senin gidip geldiginin farkinda olmayabilir oynarken benim 8 aylık oğlum yeni yeni babasi geldiğinde sevinmeye basladi ama hala onun gittigini idrak edemiyo yani kapidan ugurluyoruz mesela aglamiyo bazen de mutfağa gitse ağlar mesela onu almadi diye 
tarafından
Teşekkür ederim ☺️ evdeyken bize de ağlar da dışarı gidip gelirken ağlamıyor sevinmiyor ondan sordum
(305 puan) tarafından
Rica ederim canim demekki az daha zamanlari var bebelerin :))
tarafından
Heralde ☺️
0 oy
(665 puan) tarafından
Küsüyordur fazla takilma...
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Benimki 4 aylik besik de uyanmis olunca beni yada babasını görünce ayaklrini kiriyor nerdeyse heyecen yapıyo ;)
tarafından
Oğlum da aynısını yapar uyanınca sevinir bağırır çığlık atar kucak ister ama dışardan gelince yapmıyor
(1,569 puan) tarafından
Annesi cani istemiyordur ya da daha farkina varmiyordur
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Sürekli yanındaysan normal canım ben çalışıyorum o yüzden ben gelince 8.ayından beri sarılır gitmez kimseye sevinir 
tarafından
Evet  yanındayim hep

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 870 göst.
24 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Zambak (1,975 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 198 göst.
9 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 420 göst.
27 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Ahsen (2,020 puan) tarafından soruldu