0 oy
746 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (122 puan) tarafından
Kızlar bugün bebeğim için marketten bişeyler aldım kasiyer almadığım ürünü geçmiş markette de fişi kontrol etmedim aceleyle çıktım az önce baktım almadığım ürünü benim alışverişimde geçmiş yarın arasam ne derler fazladan verdiğim parayı geri alabilir miyim 

22 Cevaplar

0 oy
tarafından
Git markete soyle aramakla olmaz
-Reklam-
0 oy
(1,577 puan) tarafından
Sanmam canım ya. Keşke çıkmadan baksaydın 
0 oy
tarafından
Fişinle gitmen lazım onlar kameradan izler hatta bence izlemeden alırsın paranı 
0 oy
tarafından
Git söyle inanmazlarsa kameradan bakarlar
0 oy
(12,994 puan) tarafından
Arama direk git. Kamera kaydına bakarlar muhtemelen almadiysan paranı geri verirler. Hem aldığın kişiyi hatirliyorsan eğer kasasında fazla çıkması gerekiyor o da anlamıştır zaten 
(3,419 puan) tarafından
Ürün kasadan gecilmisse fazlası çıkmaz canm ama bazen tuş hataları olabiliyor bende 4 yıl kasiyerlik yaptım kasalara bilgi gonderiyorlar biz kodlarla o ürünleri geçiyoruz kasiyerde yanlışlıkla bir tuşa basmıştır bizim de başımıza geliyordu ama fişi getirince iade alıyorduk biz
(12,994 puan) tarafından
He kız doğru geçtiyse çıkmaz amann kafam gitti. Doğru diyon geçerse fazlası çıkmaz geçmezse fazlasi çıkar. Ben benzinlik marketinde çalıştım öyle barkod sistemi vardı ama bilgi felan yok tabi şahısti
0 oy
tarafından
Götür söyle canım babam da böyle bişey yaşamıştı,arkadaki adamın sigarasını geçmiş kasiyer,babam da sigara kullanmaz hiç ağzına bile sürmez yani :D  sonra eve geldi farketti,markete gitti kameradan baktılar sonra para iadesi yaptılar
0 oy
(1,713 puan) tarafından
Fisinle beraber git kameradan baksinlar canım alıp almadığın belli olur kamerada
0 oy
tarafından
Oluyor bazen öyle yanlisikla başka kod giriyor iptal ediyor başka ürünün oluyor da fişe yansıyor, aldıklarının fiyatını hesapla doğruysa o ürünün fiyatını almamıştır senden
0 oy
tarafından
Fisinle git kameradan bakarlar 
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Ne gecmişler canim işe yaramaz bi şeymi
0 oy
tarafından
Markete git söyle gerekirse kamera kayıtlarına bak ya yanlislik olabilir 
0 oy
(2,423 puan) tarafından
Canım bende kasiyerim markete git ben bu ürünü almadım de kameradan fiş saatini izllerler yüksek ihtimal başkasının ürününü  geçmiştir yalnisikla geri öderler 
0 oy
(846 puan) tarafından
Fişle beraber markete git göster kameradan görürler zaten başımdan geçmişti birkaç kere biliyorum onun parasını da alırsın. Neyi geçmişler ki pahalı bişey mi
0 oy
(2,826 puan) tarafından
Fişi göster para iadesi yapıyorlar canım kaç defa başıma geldi özellikle a101 ve şokta
0 oy
tarafından
Nakit olarak iade alirsin canim fişini götür baktin cok iddalasiyrlar kameradan bakin de boşa değil onlar 
0 oy
(1,105 puan) tarafından
Aldigin markete fişle birlikte gidersen alırsın paranı geriye bana da birkez poşet yerine 15 'li yumurta geçmişler kasada tuşları yan yana olduğu için yanlışlıkla yumurtaya basmış ☺ eve gelince farkettim bende gittim fişle parami iade ettiler 
0 oy
tarafından
Kameradan bakıp ücret iadeni yaparlar barkodlr karışmış olabilir kasiyerin suçu olmaya bilir 
0 oy
tarafından
Canım tabi ki git kameradan bakarlar öyle ******** çok eşim daha geçen gün kovdu hırsızın tekini müşterilerden fazla fazla geçip evine götürüyormuş sakın atlama mutlaka kameraları beraber izleyin al paranı 
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Benim geçen şok ta yanlış ürün geçilmiş ti fiş ke geri gittim hatta karttan çekim yapmıştım paramı aldım kesinlikle git verirler 
0 oy
(2,564 puan) tarafından
CNM fişi alıp gidiyorsun kamera dan kontrol ediyorlar paranı verirler

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 152 göst.
5 Ağustos 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Reyhan1414 (53 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 564 göst.
0 oy
42 cevap 1,245 göst.
5 Nisan 2023 Aile kategorisinde Minikii (481 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 508 göst.
4 Ocak 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Mami (562 puan) tarafından soruldu

379,359 soru

11,355,514 cevap

34,830 kullanıcı

...