0 oy
101 göst.
Aile kategorisinde (209 puan) tarafından
Bebeğime de bulaşır mı yaa emziriyorum da ne içsem hmen iyileşirim acaba boğazım başım çok ağrıyo yaa

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben parol iciyorum bide bogazimi yazmayla bagliyorum
-Reklam-
0 oy
(244 puan) tarafından
Gripkende bebeğini emzirebiliyorsun canım genelde öyle diyolar demekki bulaşmıyor
0 oy
tarafından
sutten gecmez ama senden gecer sadece parol icebilirsin bir de ihlamur maskeli bebege yaklas
(209 puan) tarafından
Eşim gripti o bulaştırdı bana da maskeni tak dedikçe takmadı bana da bulaştı şimdi de bana diyo maskeni tak diyr zamanın da önleminş almadı bilerek bana da bulaştırdı
tarafından
iste ne yapcan laf anlatabilsen ama nafile
(416 puan) tarafından
Bendede 2 gündür grip oldum ölüyorum kemik  ağrısından benimde eşim getirip bulaştırdi oda dışarı çıkınca maske takmaz sürekli maske takiyom arada da degisiyorum bebeğime bulaşmasın die
0 oy
(862 puan) tarafından
Bebeğine dokunmadan ellerini yıka bebeğin odasında hapşırma öksürme mümkünse maskeyle kucakla ve dokunmadan ellerini her seferinde yıka bilmeden oksuruyoruz hapsuruyoruz ellerden bulaşıyor zaten herşey birde opmeyle falan bir sıkıntı olmaz bu şekilde yaparsan inşallah.
0 oy
(5,877 puan) tarafından
Nane limon ıhlamur kırmızı elma kabuğu çubuk tarçın bunları 1 bardak suyla kaynat ilk sıcağını atınca 1 kaşık bal koy sonra iç onu boğazına çok iyi gelir.. Emzirirken çok fazla yüzüne nefesine temas etmemeye çalış 1 2 gün.. 
0 oy
tarafından
Tavuk suyu kemis suyu çorbası tarhana çorbası bol sarımsaklı 
0 oy
tarafından
Nane limon yap canm ıhlamur ıc bide parol. Bebegınıde emzırırken felan maske tak  ınsallah bulasmaz
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Canm maske tak emzirirken.zencefil bal limon ic.ihlamirnic.limon sık ic. Parol ic agrin gecsin
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Yerinde olsam esinin agzina hapsururdum.

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 52 göst.
0 oy
2 cevap 61 göst.
26 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gamze1azra (84 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 124 göst.
24 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nk6517& (416 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 110 göst.
16 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,333 soru

11,387,948 cevap

34,891 kullanıcı

...